Linde H20T-01/600
Spausdinti
INFORMACIJA
Prekių grupė
LPG (dujiniai) krautuvai
Gamintojas / modelis
Linde H20T-01/600
Registracijos metai
2022
Darbo valandų skaičius
949 h
Šalis
Vokietija
Bendras įvertinimas
Mascus ID
99B4A3E4
KAINOS
Pasirinkite valiutą
Kaina
IŠSAMESNĖ INFORMACIJA
Vidinis prekės Nr.
11113
Max. kėlimo galia
2 000 kg
Atstumas nuo svorio centro
600 mm
Maksimalus kėlimo aukštis
5 060 mm
Laisvas kėlimas
1 500 mm
Kėlimo stiebas
Tripusis
Kabina
Uždara kabina
Padangų tipas
Ypač elastingas
Variklis
Gas
Transporto matmenys (IxPxA)
0 x 0 x 0 mm
Likęs priekinių padangų protektorius
80 - 100%
Likęs galinių padangų protektorius
80 - 100%