CAT 2EPC5000
Spausdinti
INFORMACIJA
Prekių grupė
Elektriniai šakiniai krautuvai
Gamintojas / modelis
CAT 2EPC5000
Registracijos metai
2015
Darbo valandų skaičius
12 747 h
Šalis
Olandijos
Bendras įvertinimas
Mascus ID
05054D26
KAINOS
Pasirinkite valiutą
Kaina
IŠSAMESNĖ INFORMACIJA
Vidinis prekės Nr.
431
Max. kėlimo galia
2 250 kg
Atstumas nuo svorio centro
500 mm
Maksimalus kėlimo aukštis
3 100 mm
Važiuoklės aukštis
2 360 mm
Kėlimo stiebas
Dvipusis
Kabina
Uždara kabina
Padangų tipas
Ypač elastingas
Variklis
Electric
Transporto matmenys (IxPxA)
0 x 0 x 2360 mm