Linde E25HL-01/600
Spausdinti
INFORMACIJA
Prekių grupė
Elektriniai šakiniai krautuvai
Gamintojas / modelis
Linde E25HL-01/600
Registracijos metai
2016
Darbo valandų skaičius
4 703 h
Šalis
Olandijos
Bendras įvertinimas
Mascus ID
AA69C01B
KAINOS
Pasirinkite valiutą
Kaina
IŠSAMESNĖ INFORMACIJA
Vidinis prekės Nr.
796
Max. kėlimo galia
2 500 kg
Atstumas nuo svorio centro
600 mm
Maksimalus kėlimo aukštis
4 090 mm
Važiuoklės aukštis
2 680 mm
Kėlimo stiebas
Vienpusis
Kabina
Uždara kabina
Padangų tipas
Ypač elastingas
Variklis
Electric
Transporto matmenys (IxPxA)
0 x 0 x 2680 mm