Skelbimų skaičius: 15

Naudoti naudota miško technika pardavimui

Peržiūrėti visus naudotų Berti miško technika pardavimo skelbimus visoje Europoje. Naujausi skelbimai yra sąrašo pradžioje. Norėdami rūšiuoti Berti miško technika pardavimo skelbimus, spustelėkite ant rūšiavimo mygtukų, pavyzdžiui, pagal gamintoją, metus, kainą, buvimo šalį. Jei norite ieškoti kitų naudota aplinkos tvarkymo technika, spustelėkite ant šios nuorodos.
Skaityti daugiau Uždaryti
skelbimai/puslapis
 • Berti UMM/DT, 2014, Medžių skaldymo, pjovimo ir lupimo įrengimaiBerti UMM/DT

  Medžių skaldymo, pjovimo ir lupimo įrengimai
  2014
  Lenkija, TEL.0048601552605 Nakło nad Notecią

  8 734 EUR
 • Berti TA/S 220, 2010, Miško mulčeriaiBerti TA/S 220

  Miško mulčeriai
  2010
  Čekija
  7d

  3 420 EUR
 • Berti TA-K115, 2019, Medžių kirtimo mašinų darbinės galvosBerti TA-K115

  Medžių kirtimo mašinų darbinės galvos
  2019
  Italija, Rome - Italy

  4 260 EUR
 • Berti NKR-SB080, 2018, Medžių kirtimo mašinų darbinės galvosBerti NKR-SB080

  Medžių kirtimo mašinų darbinės galvos
  2018
  Italija, Rome - Italy

  3 350 EUR
 • Berti AF-SSL180, 2016, Medžių kirtimo mašinų darbinės galvosBerti AF-SSL180

  Medžių kirtimo mašinų darbinės galvos
  2016
  Italija, Rome - Italy

  6 500 EUR
 • Berti AF/L160, 2018, Medžių kirtimo mašinų darbinės galvosBerti AF/L160

  Medžių kirtimo mašinų darbinės galvos
  2018
  Italija, Rome - Italy

  3 800 EUR
 • Berti ECF-SB140, 2018, Miško mulčeriaiBerti ECF-SB140

  Miško mulčeriai
  2018
  Italija, Rome - Italy

  18 500 EUR
 • Nerandate ko ieškote? Įdėti pirkimo užklausą
 • Berti erdészeti zúzó 200cm, 2005, Kiti priedaiBerti erdészeti zúzó 200cm

  Kiti priedai
  2005
  Vengrija

  4 915 EUR
 • Berti MX-SSL180, 2018, Miško mulčeriaiBerti MX-SSL180

  Miško mulčeriai
  2018
  Italija, Rome - Italy

  19 000 EUR
 • Berti PARK-SB90, 2019, Medžių kirtimo mašinų darbinės galvosBerti PARK-SB90

  Medžių kirtimo mašinų darbinės galvos
  2019
  Italija, Rome - Italy

  5 600 EUR
 • Berti ECF/SB140, 2017, Medžių kirtimo mašinų darbinės galvosBerti ECF/SB140

  Medžių kirtimo mašinų darbinės galvos
  2017
  Italija

  POA
 • Berti CKT-SB100, 2018, Medžių kirtimo mašinų darbinės galvosBerti CKT-SB100

  Medžių kirtimo mašinų darbinės galvos
  2018
  Italija, Rome - Italy

  3 500 EUR
 • Berti Mini SSL115, 2018, Medžių kirtimo mašinų darbinės galvosBerti Mini SSL115

  Medžių kirtimo mašinų darbinės galvos
  2018
  Italija, Rome - Italy

  4 200 EUR
 • Berti GKR-SB80, 2019, Medžių kirtimo mašinų darbinės galvosBerti GKR-SB80

  Medžių kirtimo mašinų darbinės galvos
  2019
  Italija, Rome - Italy

  3 900 EUR
 • Berti TBM-SB140, 2020, Miško mulčeriaiBerti TBM-SB140

  Miško mulčeriai
  2020
  Italija, Rome - Italy

  12 500 EUR

Hidraulikos įrenginiai. Šiuolaikinėje miško technikoje, ypač transporto priemonėse, yra montuojamos hidraulikos sistemos ar įrenginiai. Dažniausiai hidraulikos įrenginiai būna dviejų rūšių – mobilieji ir stacionarieji. Jų skirtumas – judėjimas, t. y. mobilieji hidraulikos įrenginiai yra įmontuoti ir veikia judančiose mašinose, o stacionarieji yra įmontuoti nejudančioje, nekintamoje, konkrečioje vietoje. Taip pat skiriasi ir šių rūšių eksploatacija – mobiliųjų hidraulinių įrenginių skirstytuvai įprastai valdomi rankiniu būdu, o stacionariųjų hidraulikos įrenginių skirstytuvai valdomi elektromagnetais.

Dažniausiai hidraulinių sistemų atsarginės dalys naudojamos miško technikos mašinose ar įrenginiuose, kėlimo mašinose ir transporteriuose, keltuvuose.

Šasi arba plačiau apibūdinant – transporto priemonės (pavyzdžiui, traktoriaus) transmisija ir važiuoklė be kėbulo, kabinos, variklio. Tai miško technikos atsarginė dalis, kurios funkcija itin svarbi – ji atsakinga už transporto priemonės stabilumą, kai važiuojama nelygiu ar prastos būklės keliu, kurių itin dažnai pasitaiko miškuose. Pagrindinės važiuoklės dalys – rėmas, pavara ir pakaba. Dauguma miško transporto priemonių dalių yra tvirtinamos prie rėmo, todėl jis turi būti tvirtas ir standus. Pavara naudojama tam, kad sukamasis judesys pasikeistų į slenkamąjį. Dėl šios priežasties jis turi pasižymėti tvirtumu, standumu bei nedideliu svoriu. Pavarą sudaro priekinė bei galinė ašys, ant kurių tvirtinasi ratai ir padangos. Žinomi miško technikos atsarginių dalių gamintojai – Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir kt. – siūlo platų šių naudotų atsarginių dalių pasirinkimą.

Padangos. Tai viena dažniausiai keičiamų miško technikos atsarginių dalių. Tokie pripažinti atsarginių miško technikos dalių gamintojai, kaip Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir kt., siūlo miško technikos padangas visų tipų technikai: traktoriams, priekaboms, miškovežiams ir pan., tad galėsite greitai ir nesunkiai išsirinkti tai, ko reikia.

Transmisijos. Šios atsarginės miško technikos dalies funkcija – perduoti variklio sukimo momentą ratams ir keisti ratų sukimosi kryptį nekeičiant variklio sukimosi krypties. Tad jei sugedus, turima miško technika tampa neveiksminga. Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir daugybė kitų atsarginių miško technikos dalių gamintojų suteikia galimybę įsigyti paprastas, patikimas ir kokybiškai funkcionuojančias šios rūšies atsargines dalis – transmisijas. Grandinės / vikšrai. Šios naudotos atsarginės miško technikos dalys pasižymi savais privalumais –užtikrina mažesnį buksavimą ir didesnę traukos jėgą. Be to, miško transporto priemonės su grandinėmis / vikšrais yra mažai priklausomos nuo gamtos sąlygų. Grandines ir vikšrus technikai galite rinktis pagal norimus parametrus ir išmatavimus.

Varikliai. Tai itin dažna miško technikos, ypač transporto priemonių, dalis. Jų yra įvairių rūšių – benzininiai, dyzeliniai, dvitakčiai, keturtakčiai ir rotoriniai – priklausomai nuo turimo technikos. Benzininiai varikliai pasižymi galingumu, didesniu apsukų dažniu, sveria gana mažai ir nesukelia didelio triukšmo, vibracijos. Dyzeliniai varikliai pasižymi mažesnėmis kuro sąnaudomis, yra gana mažo maksimalių apsukų skaičiaus. Dvitakčiai vidaus varikliai yra paklausūs ir mėgstami dėl to, kad turi nesudėtingą kosntrukciją, sklandžiai ir paprastai veikia bei turi didelę galią. Tuo tarpu keturtaktis vidaus variklis, priešingai nei dvitaktis, pasižymi veikimo principo sudėtingumu. O rotorinis variklis turi gana mažai besitrinančių detalių, neturi stūmoklių, švaistiklių, cilindrų, vožtuvų ir paskirstymo velenų. Vienas didžiausių šio variklio privalumų – išvystyta didelė santykinė galia vienam svorio vienetui. Tad įvertinę šias savybes ir turimos miško technikos ypatumus, pasirinkite savo technikai tinkamiausią variklį.

Elektronika. Žinomi atsarginių miško technikos dalių gamintojai – Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir kt. – siūlo įsigyti ir reikalingos naudotos elektronikos, užtikrindami šių atsarginių miško technikos dalių kokybę ir ilgaamžį funkcionavimą.

Kabinos. Tokių atsarginių miško technikos dalių gamintojų, kaip Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir kt., kabinos išsiskiria savais privalumais – mažesniu triukšmu kabinoje, puikiu matomumu (suapvalinti stiklai, pagal poreikį – stoglangis), komfortu (patogia sėdyne, saugančia nuo vibracijų), patogiu transporto priemonės valdymu ir ergonomišku dizainu (visi valdymo taškai – tinkamiausioje vietoje). Tad nusprendę pakeisti miško technikos kabiną, pasirinkimą turite ne mažą.

Stabdžiai. Svarbiausia, kad miško transporto priemonės stabdymas būtų efektyvus, todėl įsigyti reikėtų kokybiškas ir patikimas atsargines miško technikos dalis, kad dirbdami nepatirtumėte jokių nesklandumų. Rinkitės žinomų miško technikos atsarginių dalių gamintojų – Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir kt. – naudotas atsargines dalis ir remontuokite, atnaujinkite savo miško techniką kokybiškai ir sklandžiai.