Skelbimų skaičius: 25

grandininiai ir pjovimo pjūklai

Ieškantiems atsakymų į klausimus apie transporto priemonės padangas, ratus ar ratlankius, iškart galima atsakyti, kad jie svarbūs dėl įvairių transporto priemonei (technikai) suteikiamų privalumų ir gerų savybių. Pavyzdžiui, mažesnėmis degalų sąnaudomis, didesniu pajėgumu ir pan. Ypač padangų, ratų ir ratlankių kokybė bei techniniai parametrai tampa svarbūs kalbant apie miško techniką. Čia svarbi ne tik konstrukcija, pajėgumas atlaikyti dideles apkrovas, bet ir našaus darbo bet kokiomis sąlygomis galimybė. Norint, kad padangos, ratai ar ratlankiai būtų kuo geresnės kokybės, reikėtų rinktis žinomiausių gamintojų – Nokian, Trelleborg, Tianli, Alliance, Firestone, John Deere, Ponsse, United ir kt. siūlomą produkciją.

Skaityti daugiau Uždaryti
skelbimai/puslapis
 • Stihl MS 261C, 2015, Grandininiai ir pjovimo pjūklaiStihl MS 261CBendras įvertinimas (1-5): 4

  Grandininiai ir pjovimo pjūklai
  2015
  Švedija, Grästorp

  317 EUR
 • Iškeltas
  Westtech C350, Grandininiai ir pjovimo pjūklaiWesttech C350

  Grandininiai ir pjovimo pjūklai

  Vokietija
  7d

  POA
 • Anab X3, 2013, Grandininiai ir pjovimo pjūklaiAnab X3Paskutinis patikrinimas: 10/2018, Bendras įvertinimas (1-5): 4, Garantija: nein

  Grandininiai ir pjovimo pjūklai
  2013
  Vokietija, 09548

  8 500 EUR
 • Echo sx620 og CS-590, 2018, Grandininiai ir pjovimo pjūklaiEcho sx620 og CS-590Bendras įvertinimas (1-5): 4, Buvusių savininkų skaičius: 1, Gamybos šalis: JP

  Grandininiai ir pjovimo pjūklai
  2018
  Danija

  941 EUR
 • Lancman 707 EL 400V /7,5 kW RING TIL ANDERS PÅ 305, 2020, Grandininiai ir pjovimo pjūklaiLancman 707 EL 400V /7,5 kW RING TIL ANDERS PÅ 305

  Grandininiai ir pjovimo pjūklai
  2020
  Danija, Holstebro

  2 206 EUR
 • BGU RK673, Grandininiai ir pjovimo pjūklaiBGU RK673Bendras įvertinimas (1-5): 3

  Grandininiai ir pjovimo pjūklai

  Danija, Skærbæk

  323 EUR
 • Echo KÆDESAV EC-CS501 SX, Grandininiai ir pjovimo pjūklaiEcho KÆDESAV EC-CS501 SX

  Grandininiai ir pjovimo pjūklai

  Danija, Give

  570 EUR
 • Nerandate ko ieškote? Įdėti pirkimo užklausą
 • Triumf Rundsav på el, Grandininiai ir pjovimo pjūklaiTriumf Rundsav på elBendras įvertinimas (1-5): 2

  Grandininiai ir pjovimo pjūklai

  Danija, Mern

  605 EUR
 • Triumf, Grandininiai ir pjovimo pjūklaiTriumfBendras įvertinimas (1-5): 4

  Grandininiai ir pjovimo pjūklai

  Danija, Viborg

  605 EUR
 • Avant A35831 TREE SHEAR, 2021, Grandininiai ir pjovimo pjūklaiAvant A35831 TREE SHEAR

  Grandininiai ir pjovimo pjūklai
  2021
  Jungtinė karalystė, Warrington

  POA
 • Husqvarna 365, Grandininiai ir pjovimo pjūklaiHusqvarna 365

  Grandininiai ir pjovimo pjūklai

  Jungtinės Valstijos, Hickory, Mississippi

  643 EUR
 • Stihl MS 150c, Grandininiai ir pjovimo pjūklaiStihl MS 150cBendras įvertinimas (1-5): 5

  Grandininiai ir pjovimo pjūklai

  Suomija, Jalasjärvi

  339 EUR
 • Stihl MS 193 TCE, Grandininiai ir pjovimo pjūklaiStihl MS 193 TCEBendras įvertinimas (1-5): 5

  Grandininiai ir pjovimo pjūklai

  Suomija, Jalasjärvi

  323 EUR
 • Avant WOOD CHIPPER CH100 A41536, 2021, Grandininiai ir pjovimo pjūklaiAvant WOOD CHIPPER CH100 A41536

  Grandininiai ir pjovimo pjūklai
  2021
  Jungtinė karalystė, Warrington

  POA
 • Stihl MSA 140, Grandininiai ir pjovimo pjūklaiStihl MSA 140Bendras įvertinimas (1-5): 5

  Grandininiai ir pjovimo pjūklai

  Suomija, Jalasjärvi

  282 EUR
 • Husqvarna 439, Grandininiai ir pjovimo pjūklaiHusqvarna 439

  Grandininiai ir pjovimo pjūklai

  Suomija, SEINÄJOKI

  298 EUR
 • Stihl MS 193C, Grandininiai ir pjovimo pjūklaiStihl MS 193CBendras įvertinimas (1-5): 5

  Grandininiai ir pjovimo pjūklai

  Suomija, Jalasjärvi

  322 EUR
 • McCulloch Moottorisahalaukku, Grandininiai ir pjovimo pjūklaiMcCulloch MoottorisahalaukkuBendras įvertinimas (1-5): 5

  Grandininiai ir pjovimo pjūklai

  Suomija, Jalasjärvi

  8 EUR
 • Husqvarna 390 XP, Grandininiai ir pjovimo pjūklaiHusqvarna 390 XP

  Grandininiai ir pjovimo pjūklai

  Jungtinės Valstijos, Hickory, Mississippi

  965 EUR
 • Husqvarna 455 RANCHER, Grandininiai ir pjovimo pjūklaiHusqvarna 455 RANCHER

  Grandininiai ir pjovimo pjūklai

  Jungtinės Valstijos, Hickory, Mississippi

  371 EUR

Hidraulikos įrenginiai. Šiuolaikinėje miško technikoje, ypač transporto priemonėse, yra montuojamos hidraulikos sistemos ar įrenginiai. Dažniausiai hidraulikos įrenginiai būna dviejų rūšių – mobilieji ir stacionarieji. Jų skirtumas – judėjimas, t. y. mobilieji hidraulikos įrenginiai yra įmontuoti ir veikia judančiose mašinose, o stacionarieji yra įmontuoti nejudančioje, nekintamoje, konkrečioje vietoje. Taip pat skiriasi ir šių rūšių eksploatacija – mobiliųjų hidraulinių įrenginių skirstytuvai įprastai valdomi rankiniu būdu, o stacionariųjų hidraulikos įrenginių skirstytuvai valdomi elektromagnetais.

Dažniausiai hidraulinių sistemų atsarginės dalys naudojamos miško technikos mašinose ar įrenginiuose, kėlimo mašinose ir transporteriuose, keltuvuose.

Šasi arba plačiau apibūdinant – transporto priemonės (pavyzdžiui, traktoriaus) transmisija ir važiuoklė be kėbulo, kabinos, variklio. Tai miško technikos atsarginė dalis, kurios funkcija itin svarbi – ji atsakinga už transporto priemonės stabilumą, kai važiuojama nelygiu ar prastos būklės keliu, kurių itin dažnai pasitaiko miškuose. Pagrindinės važiuoklės dalys – rėmas, pavara ir pakaba. Dauguma miško transporto priemonių dalių yra tvirtinamos prie rėmo, todėl jis turi būti tvirtas ir standus. Pavara naudojama tam, kad sukamasis judesys pasikeistų į slenkamąjį. Dėl šios priežasties jis turi pasižymėti tvirtumu, standumu bei nedideliu svoriu. Pavarą sudaro priekinė bei galinė ašys, ant kurių tvirtinasi ratai ir padangos. Žinomi miško technikos atsarginių dalių gamintojai – Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir kt. – siūlo platų šių naudotų atsarginių dalių pasirinkimą.

Padangos. Tai viena dažniausiai keičiamų miško technikos atsarginių dalių. Tokie pripažinti atsarginių miško technikos dalių gamintojai, kaip Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir kt., siūlo miško technikos padangas visų tipų technikai: traktoriams, priekaboms, miškovežiams ir pan., tad galėsite greitai ir nesunkiai išsirinkti tai, ko reikia.

Transmisijos. Šios atsarginės miško technikos dalies funkcija – perduoti variklio sukimo momentą ratams ir keisti ratų sukimosi kryptį nekeičiant variklio sukimosi krypties. Tad jei sugedus, turima miško technika tampa neveiksminga. Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir daugybė kitų atsarginių miško technikos dalių gamintojų suteikia galimybę įsigyti paprastas, patikimas ir kokybiškai funkcionuojančias šios rūšies atsargines dalis – transmisijas. Grandinės / vikšrai. Šios naudotos atsarginės miško technikos dalys pasižymi savais privalumais –užtikrina mažesnį buksavimą ir didesnę traukos jėgą. Be to, miško transporto priemonės su grandinėmis / vikšrais yra mažai priklausomos nuo gamtos sąlygų. Grandines ir vikšrus technikai galite rinktis pagal norimus parametrus ir išmatavimus.

Varikliai. Tai itin dažna miško technikos, ypač transporto priemonių, dalis. Jų yra įvairių rūšių – benzininiai, dyzeliniai, dvitakčiai, keturtakčiai ir rotoriniai – priklausomai nuo turimo technikos. Benzininiai varikliai pasižymi galingumu, didesniu apsukų dažniu, sveria gana mažai ir nesukelia didelio triukšmo, vibracijos. Dyzeliniai varikliai pasižymi mažesnėmis kuro sąnaudomis, yra gana mažo maksimalių apsukų skaičiaus. Dvitakčiai vidaus varikliai yra paklausūs ir mėgstami dėl to, kad turi nesudėtingą kosntrukciją, sklandžiai ir paprastai veikia bei turi didelę galią. Tuo tarpu keturtaktis vidaus variklis, priešingai nei dvitaktis, pasižymi veikimo principo sudėtingumu. O rotorinis variklis turi gana mažai besitrinančių detalių, neturi stūmoklių, švaistiklių, cilindrų, vožtuvų ir paskirstymo velenų. Vienas didžiausių šio variklio privalumų – išvystyta didelė santykinė galia vienam svorio vienetui. Tad įvertinę šias savybes ir turimos miško technikos ypatumus, pasirinkite savo technikai tinkamiausią variklį.

Elektronika. Žinomi atsarginių miško technikos dalių gamintojai – Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir kt. – siūlo įsigyti ir reikalingos naudotos elektronikos, užtikrindami šių atsarginių miško technikos dalių kokybę ir ilgaamžį funkcionavimą.

Kabinos. Tokių atsarginių miško technikos dalių gamintojų, kaip Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir kt., kabinos išsiskiria savais privalumais – mažesniu triukšmu kabinoje, puikiu matomumu (suapvalinti stiklai, pagal poreikį – stoglangis), komfortu (patogia sėdyne, saugančia nuo vibracijų), patogiu transporto priemonės valdymu ir ergonomišku dizainu (visi valdymo taškai – tinkamiausioje vietoje). Tad nusprendę pakeisti miško technikos kabiną, pasirinkimą turite ne mažą.

Stabdžiai. Svarbiausia, kad miško transporto priemonės stabdymas būtų efektyvus, todėl įsigyti reikėtų kokybiškas ir patikimas atsargines miško technikos dalis, kad dirbdami nepatirtumėte jokių nesklandumų. Rinkitės žinomų miško technikos atsarginių dalių gamintojų – Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir kt. – naudotas atsargines dalis ir remontuokite, atnaujinkite savo miško techniką kokybiškai ir sklandžiai.