Skelbimų skaičius: 327

Miško technika Eco Log pardavimui

Peržiūrėti visus naudotų Eco Log miško technika pardavimo skelbimus visoje Europoje. Naujausi skelbimai yra sąrašo pradžioje. Norėdami rūšiuoti Eco Log miško technika pardavimo skelbimus, spustelėkite ant rūšiavimo mygtukų, pavyzdžiui, pagal gamintoją, metus, kainą, buvimo šalį. Jei norite ieškoti kitų naudota aplinkos tvarkymo technika, spustelėkite ant šios nuorodos.
Skaityti daugiau Uždaryti
skelbimai/puslapis
 • Eco Log 580, 2017, Miško technika (Harvesteriai)Eco Log 580E

  Miško technika (Harvesteriai)
  2017 13 800 h
  Lietuva

  POA
 • Eco Log 574, 2024, Naudoti miškovežiai (Forvarderiai)Eco Log 574F NEW MACHINE

  Naudoti miškovežiai (Forvarderiai)
  2024
  Lietuva

  POA
 • Eco Log 560, 2016, Miško technika (Harvesteriai)Eco Log 560E

  Miško technika (Harvesteriai)
  2016 16 500 h
  Lenkija, Szczecinek, zachodniopomorskie
  7d

  93 000 EUR
 • Eco Log 1250F, nie John Deere, Ponsse, Komatsu, 2023, Naudoti miškovežiai (Forvarderiai)Eco Log 1250F, nie John Deere, Ponsse, Komatsu

  Naudoti miškovežiai (Forvarderiai)
  2023 10 h
  Lenkija, Andrespol, łódzkie

  POA
 • Eco Log 560 D, 2017, Miško technika (Harvesteriai)Eco Log 560 E

  Miško technika (Harvesteriai)
  2017 8 600 h
  Lenkija, import Szwecja

  POA
 • Eco Log 580, 2017, Miško technika (Harvesteriai)Eco Log 580 E

  Miško technika (Harvesteriai)
  2017 14 177 h
  Lenkija, Andrespol, łódzkie

  POA
 • Eco Log 554D, 2015, Naudoti miškovežiai (Forvarderiai)Eco Log 554D

  Naudoti miškovežiai (Forvarderiai)
  2015 11 350 h
  Lenkija

  POA
 • Nerandate ko ieškote? Įdėti pirkimo užklausą
 • Eco Log 574 B, 2007, Naudoti miškovežiai (Forvarderiai)Eco Log 574B

  Naudoti miškovežiai (Forvarderiai)
  2007 13 000 h
  Lenkija, Kraszew

  POA
 • Eco Log 560 D, 2014, Miško technika (Harvesteriai)Eco Log 560 D

  Miško technika (Harvesteriai)
  2014 16 000 h
  Lenkija, Andrespol, łódzkie

  POA
 • Eco Log 560 C, 2007, Miško technika (Harvesteriai)Eco Log 560 C in spareparts

  Miško technika (Harvesteriai)
  2007
  Estija, mfo oü Estonia

  POA
 • Eco Log 560 C, 2008, Miško technika (Harvesteriai)Eco Log 560 C

  Miško technika (Harvesteriai)
  2008 21 570 h
  Estija, MFO OÜ Estonia

  POA
 • Eco Log 560 C, 2014, TransmisijosEco Log 560C

  Transmisijos
  2014
  Estija, Mustvee vald, Jõgevamaa

  POA
 • Eco Log 594, 2015, Naudoti miškovežiai (Forvarderiai)Eco Log 594D

  Naudoti miškovežiai (Forvarderiai)
  2015 16 646 h
  Švedija, Älvdalen
  24h

  POA
 • Eco Log 2200, Medžių kirtimo mašinų kranaiEco Log 2200

  Medžių kirtimo mašinų kranai
  Švedija, Koppom Maskin Charlottenberg
  24h

  POA
 • Eco Log Skotare, Važiuoklė ir suspensijaEco Log Skotare

  Važiuoklė ir suspensija
  Švedija, Koppom Maskin Charlottenberg
  7d

  POA
 • Eco Log 594, Padangos, ratai ir ratlankiaiEco Log 594d 26x28,5

  Padangos, ratai ir ratlankiai
  Švedija, Koppom Maskin Charlottenberg
  7d

  POA
 • Eco Log 260, Medžių kirtimo mašinų kranaiEco Log 260

  Medžių kirtimo mašinų kranai
  Švedija, Koppom Maskin Charlottenberg
  7d

  2 573 EUR
 • Eco Log 560 C, TransmisijosEco Log 560c Boggielåda

  Transmisijos
  Švedija, Koppom Maskin Charlottenberg
  7d

  POA
 • Eco Log 560 C, Padangos, ratai ir ratlankiaiEco Log 560c 24x34

  Padangos, ratai ir ratlankiai
  Švedija, Koppom Maskin Charlottenberg
  7d

  POA
 • Eco Log 7030164, Hidraulikos įrenginiaiEco Log 7030164

  Hidraulikos įrenginiai
  Švedija, Koppom Maskin Charlottenberg
  7d

  POA

Hidraulikos įrenginiai. Šiuolaikinėje miško technikoje, ypač transporto priemonėse, yra montuojamos hidraulikos sistemos ar įrenginiai. Dažniausiai hidraulikos įrenginiai būna dviejų rūšių – mobilieji ir stacionarieji. Jų skirtumas – judėjimas, t. y. mobilieji hidraulikos įrenginiai yra įmontuoti ir veikia judančiose mašinose, o stacionarieji yra įmontuoti nejudančioje, nekintamoje, konkrečioje vietoje. Taip pat skiriasi ir šių rūšių eksploatacija – mobiliųjų hidraulinių įrenginių skirstytuvai įprastai valdomi rankiniu būdu, o stacionariųjų hidraulikos įrenginių skirstytuvai valdomi elektromagnetais.

Dažniausiai hidraulinių sistemų atsarginės dalys naudojamos miško technikos mašinose ar įrenginiuose, kėlimo mašinose ir transporteriuose, keltuvuose.

Šasi arba plačiau apibūdinant – transporto priemonės (pavyzdžiui, traktoriaus) transmisija ir važiuoklė be kėbulo, kabinos, variklio. Tai miško technikos atsarginė dalis, kurios funkcija itin svarbi – ji atsakinga už transporto priemonės stabilumą, kai važiuojama nelygiu ar prastos būklės keliu, kurių itin dažnai pasitaiko miškuose. Pagrindinės važiuoklės dalys – rėmas, pavara ir pakaba. Dauguma miško transporto priemonių dalių yra tvirtinamos prie rėmo, todėl jis turi būti tvirtas ir standus. Pavara naudojama tam, kad sukamasis judesys pasikeistų į slenkamąjį. Dėl šios priežasties jis turi pasižymėti tvirtumu, standumu bei nedideliu svoriu. Pavarą sudaro priekinė bei galinė ašys, ant kurių tvirtinasi ratai ir padangos. Žinomi miško technikos atsarginių dalių gamintojai – Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir kt. – siūlo platų šių naudotų atsarginių dalių pasirinkimą.

Padangos. Tai viena dažniausiai keičiamų miško technikos atsarginių dalių. Tokie pripažinti atsarginių miško technikos dalių gamintojai, kaip Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir kt., siūlo miško technikos padangas visų tipų technikai: traktoriams, priekaboms, miškovežiams ir pan., tad galėsite greitai ir nesunkiai išsirinkti tai, ko reikia.

Transmisijos. Šios atsarginės miško technikos dalies funkcija – perduoti variklio sukimo momentą ratams ir keisti ratų sukimosi kryptį nekeičiant variklio sukimosi krypties. Tad jei sugedus, turima miško technika tampa neveiksminga. Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir daugybė kitų atsarginių miško technikos dalių gamintojų suteikia galimybę įsigyti paprastas, patikimas ir kokybiškai funkcionuojančias šios rūšies atsargines dalis – transmisijas. Grandinės / vikšrai. Šios naudotos atsarginės miško technikos dalys pasižymi savais privalumais –užtikrina mažesnį buksavimą ir didesnę traukos jėgą. Be to, miško transporto priemonės su grandinėmis / vikšrais yra mažai priklausomos nuo gamtos sąlygų. Grandines ir vikšrus technikai galite rinktis pagal norimus parametrus ir išmatavimus.

Varikliai. Tai itin dažna miško technikos, ypač transporto priemonių, dalis. Jų yra įvairių rūšių – benzininiai, dyzeliniai, dvitakčiai, keturtakčiai ir rotoriniai – priklausomai nuo turimo technikos. Benzininiai varikliai pasižymi galingumu, didesniu apsukų dažniu, sveria gana mažai ir nesukelia didelio triukšmo, vibracijos. Dyzeliniai varikliai pasižymi mažesnėmis kuro sąnaudomis, yra gana mažo maksimalių apsukų skaičiaus. Dvitakčiai vidaus varikliai yra paklausūs ir mėgstami dėl to, kad turi nesudėtingą kosntrukciją, sklandžiai ir paprastai veikia bei turi didelę galią. Tuo tarpu keturtaktis vidaus variklis, priešingai nei dvitaktis, pasižymi veikimo principo sudėtingumu. O rotorinis variklis turi gana mažai besitrinančių detalių, neturi stūmoklių, švaistiklių, cilindrų, vožtuvų ir paskirstymo velenų. Vienas didžiausių šio variklio privalumų – išvystyta didelė santykinė galia vienam svorio vienetui. Tad įvertinę šias savybes ir turimos miško technikos ypatumus, pasirinkite savo technikai tinkamiausią variklį.

Elektronika. Žinomi atsarginių miško technikos dalių gamintojai – Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir kt. – siūlo įsigyti ir reikalingos naudotos elektronikos, užtikrindami šių atsarginių miško technikos dalių kokybę ir ilgaamžį funkcionavimą.

Kabinos. Tokių atsarginių miško technikos dalių gamintojų, kaip Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir kt., kabinos išsiskiria savais privalumais – mažesniu triukšmu kabinoje, puikiu matomumu (suapvalinti stiklai, pagal poreikį – stoglangis), komfortu (patogia sėdyne, saugančia nuo vibracijų), patogiu transporto priemonės valdymu ir ergonomišku dizainu (visi valdymo taškai – tinkamiausioje vietoje). Tad nusprendę pakeisti miško technikos kabiną, pasirinkimą turite ne mažą.

Stabdžiai. Svarbiausia, kad miško transporto priemonės stabdymas būtų efektyvus, todėl įsigyti reikėtų kokybiškas ir patikimas atsargines miško technikos dalis, kad dirbdami nepatirtumėte jokių nesklandumų. Rinkitės žinomų miško technikos atsarginių dalių gamintojų – Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir kt. – naudotas atsargines dalis ir remontuokite, atnaujinkite savo miško techniką kokybiškai ir sklandžiai.