Skelbimų skaičius: 14

Naudoti Först naudota miško technika pardavimui

Peržiūrėti visus naudotų Först miško technika pardavimo skelbimus visoje Europoje. Naujausi skelbimai yra sąrašo pradžioje. Norėdami rūšiuoti Först miško technika pardavimo skelbimus, spustelėkite ant rūšiavimo mygtukų, pavyzdžiui, pagal gamintoją, metus, kainą, buvimo šalį. Jei norite ieškoti kitų naudota miško technika, spustelėkite ant šios nuorodos.
Skaityti daugiau Uždaryti
skelbimai/puslapis
 • Forst ST6 - 1274 hours, 2015, Medienos smulkintuvai

  Forst ST6 - 1274 hoursGamybos šalis: UK

  Medienos smulkintuvai
  2015
  Jungtinė karalystė
  7d

  8 634 EUR
 • Forst ST6 - 562 hours, 2015, Medienos smulkintuvai

  Forst ST6 - 562 hoursGamybos šalis: UK

  Medienos smulkintuvai
  2015
  Jungtinė karalystė

  11 800 EUR
 • Forst ST6 - 537 hours, 2014, Medienos smulkintuvai

  Forst ST6 - 537 hours

  Medienos smulkintuvai
  2014
  Jungtinė karalystė

  11 109 EUR
 • Forst ST6, 2016, Medienos smulkintuvai

  Forst ST6Paskutinis patikrinimas: 01/11/2018, Bendras įvertinimas (1-5): 5, Buvusių savininkų skaičius: 1, Visa aptarnavimo istorija: Taip, Variklio tipas: Hidrostatinis, Gamybos šalis: UK

  Medienos smulkintuvai
  2016
  Jungtinė karalystė, Farnham

  14 333 EUR
 • Forst TR8 - 1211 hours, Medienos smulkintuvai

  Forst TR8 - 1211 hoursGamybos šalis: UK

  Medienos smulkintuvai

  Jungtinė karalystė

  POA
 • Forst ST6, 2015, Medienos smulkintuvai

  Forst ST6Paskutinis patikrinimas: october 2018, Bendras įvertinimas (1-5): 4, Visa aptarnavimo istorija: Taip, Padavimas: 15

  Medienos smulkintuvai
  2015
  Jungtinė karalystė, NORTHERN IRELAND

  11 455 EUR
 • Forst TR8, 2016, Medienos smulkintuvai

  Forst TR8Paskutinis patikrinimas: Jan 19, Bendras įvertinimas (1-5): 4, Buvusių savininkų skaičius: 1, Transporto svoris: 1500, Transporto matmenys (IxPxA): 3.6 x 1.2 x 2.4 , Padavimas: 20, Bako talpa: 35, Garantija: 30 Days

  Medienos smulkintuvai
  2016
  Jungtinė karalystė, North Yorkshire

  19 571 EUR
 • Forst ST8 - 485 hours, 2015, Medienos smulkintuvai

  Forst ST8 - 485 hoursGamybos šalis: UK

  Medienos smulkintuvai
  2015
  Jungtinė karalystė

  17 095 EUR
 • Forst ST6 - 152 hours, 2017, Medienos smulkintuvai

  Forst ST6 - 152 hoursGamybos šalis: UK

  Medienos smulkintuvai
  2017
  Jungtinė karalystė

  16 117 EUR
 • Forst ST6 - 729 hours, Medienos smulkintuvai

  Forst ST6 - 729 hoursGamybos šalis: UK

  Medienos smulkintuvai

  Jungtinė karalystė

  11 339 EUR
 • Forst ST8 - 376 hours, 2016, Medienos smulkintuvai

  Forst ST8 - 376 hoursGamybos šalis: UK

  Medienos smulkintuvai
  2016
  Jungtinė karalystė

  18 362 EUR
 • Forst ST6 - 328 hours, 2015, Medienos smulkintuvai

  Forst ST6 - 328 hoursGamybos šalis: UK

  Medienos smulkintuvai
  2015
  Jungtinė karalystė

  12 491 EUR
 • Forst ST6 - 612 hours, 2015, Medienos smulkintuvai

  Forst ST6 - 612 hoursGamybos šalis: UK

  Medienos smulkintuvai
  2015
  Jungtinė karalystė

  11 224 EUR
 • Forst TR6 - 679 hours, 2016, Medienos smulkintuvai

  Forst TR6 - 679 hoursGamybos šalis: UK

  Medienos smulkintuvai
  2016
  Jungtinė karalystė

  18 362 EUR

Hidraulikos įrenginiai. Šiuolaikinėje miško technikoje, ypač transporto priemonėse, yra montuojamos hidraulikos sistemos ar įrenginiai. Dažniausiai hidraulikos įrenginiai būna dviejų rūšių – mobilieji ir stacionarieji. Jų skirtumas – judėjimas, t. y. mobilieji hidraulikos įrenginiai yra įmontuoti ir veikia judančiose mašinose, o stacionarieji yra įmontuoti nejudančioje, nekintamoje, konkrečioje vietoje. Taip pat skiriasi ir šių rūšių eksploatacija – mobiliųjų hidraulinių įrenginių skirstytuvai įprastai valdomi rankiniu būdu, o stacionariųjų hidraulikos įrenginių skirstytuvai valdomi elektromagnetais.

Dažniausiai hidraulinių sistemų atsarginės dalys naudojamos miško technikos mašinose ar įrenginiuose, kėlimo mašinose ir transporteriuose, keltuvuose.

Šasi arba plačiau apibūdinant – transporto priemonės (pavyzdžiui, traktoriaus) transmisija ir važiuoklė be kėbulo, kabinos, variklio. Tai miško technikos atsarginė dalis, kurios funkcija itin svarbi – ji atsakinga už transporto priemonės stabilumą, kai važiuojama nelygiu ar prastos būklės keliu, kurių itin dažnai pasitaiko miškuose. Pagrindinės važiuoklės dalys – rėmas, pavara ir pakaba. Dauguma miško transporto priemonių dalių yra tvirtinamos prie rėmo, todėl jis turi būti tvirtas ir standus. Pavara naudojama tam, kad sukamasis judesys pasikeistų į slenkamąjį. Dėl šios priežasties jis turi pasižymėti tvirtumu, standumu bei nedideliu svoriu. Pavarą sudaro priekinė bei galinė ašys, ant kurių tvirtinasi ratai ir padangos. Žinomi miško technikos atsarginių dalių gamintojai – Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir kt. – siūlo platų šių naudotų atsarginių dalių pasirinkimą.

Padangos. Tai viena dažniausiai keičiamų miško technikos atsarginių dalių. Tokie pripažinti atsarginių miško technikos dalių gamintojai, kaip Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir kt., siūlo miško technikos padangas visų tipų technikai: traktoriams, priekaboms, miškovežiams ir pan., tad galėsite greitai ir nesunkiai išsirinkti tai, ko reikia.

Transmisijos. Šios atsarginės miško technikos dalies funkcija – perduoti variklio sukimo momentą ratams ir keisti ratų sukimosi kryptį nekeičiant variklio sukimosi krypties. Tad jei sugedus, turima miško technika tampa neveiksminga. Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir daugybė kitų atsarginių miško technikos dalių gamintojų suteikia galimybę įsigyti paprastas, patikimas ir kokybiškai funkcionuojančias šios rūšies atsargines dalis – transmisijas. Grandinės / vikšrai. Šios naudotos atsarginės miško technikos dalys pasižymi savais privalumais –užtikrina mažesnį buksavimą ir didesnę traukos jėgą. Be to, miško transporto priemonės su grandinėmis / vikšrais yra mažai priklausomos nuo gamtos sąlygų. Grandines ir vikšrus technikai galite rinktis pagal norimus parametrus ir išmatavimus.

Varikliai. Tai itin dažna miško technikos, ypač transporto priemonių, dalis. Jų yra įvairių rūšių – benzininiai, dyzeliniai, dvitakčiai, keturtakčiai ir rotoriniai – priklausomai nuo turimo technikos. Benzininiai varikliai pasižymi galingumu, didesniu apsukų dažniu, sveria gana mažai ir nesukelia didelio triukšmo, vibracijos. Dyzeliniai varikliai pasižymi mažesnėmis kuro sąnaudomis, yra gana mažo maksimalių apsukų skaičiaus. Dvitakčiai vidaus varikliai yra paklausūs ir mėgstami dėl to, kad turi nesudėtingą kosntrukciją, sklandžiai ir paprastai veikia bei turi didelę galią. Tuo tarpu keturtaktis vidaus variklis, priešingai nei dvitaktis, pasižymi veikimo principo sudėtingumu. O rotorinis variklis turi gana mažai besitrinančių detalių, neturi stūmoklių, švaistiklių, cilindrų, vožtuvų ir paskirstymo velenų. Vienas didžiausių šio variklio privalumų – išvystyta didelė santykinė galia vienam svorio vienetui. Tad įvertinę šias savybes ir turimos miško technikos ypatumus, pasirinkite savo technikai tinkamiausią variklį.

Elektronika. Žinomi atsarginių miško technikos dalių gamintojai – Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir kt. – siūlo įsigyti ir reikalingos naudotos elektronikos, užtikrindami šių atsarginių miško technikos dalių kokybę ir ilgaamžį funkcionavimą.

Kabinos. Tokių atsarginių miško technikos dalių gamintojų, kaip Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir kt., kabinos išsiskiria savais privalumais – mažesniu triukšmu kabinoje, puikiu matomumu (suapvalinti stiklai, pagal poreikį – stoglangis), komfortu (patogia sėdyne, saugančia nuo vibracijų), patogiu transporto priemonės valdymu ir ergonomišku dizainu (visi valdymo taškai – tinkamiausioje vietoje). Tad nusprendę pakeisti miško technikos kabiną, pasirinkimą turite ne mažą.

Stabdžiai. Svarbiausia, kad miško transporto priemonės stabdymas būtų efektyvus, todėl įsigyti reikėtų kokybiškas ir patikimas atsargines miško technikos dalis, kad dirbdami nepatirtumėte jokių nesklandumų. Rinkitės žinomų miško technikos atsarginių dalių gamintojų – Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir kt. – naudotas atsargines dalis ir remontuokite, atnaujinkite savo miško techniką kokybiškai ir sklandžiai.