Naudotų įrengimų paieška Uždaryti » Išankstinė paieška

  Įdėti pirkimo užklausą
  Mascus tinklaraščio naujienos
  Skelbimų skaičius: 63

  Naudoti naudota miško technika pardavimui

  Peržiūrėti visus naudotų Farma miško technika pardavimo skelbimus visoje Europoje. Naujausi skelbimai yra sąrašo pradžioje. Norėdami rūšiuoti Farma miško technika pardavimo skelbimus, spustelėkite ant rūšiavimo mygtukų, pavyzdžiui, pagal gamintoją, metus, kainą, buvimo šalį. Jei norite ieškoti kitų naudota aplinkos tvarkymo technika, spustelėkite ant šios nuorodos.
  Skaityti daugiau Uždaryti
  skelbimai/puslapis
  • Farma Podstawa do żurawia, KitaFarma Podstawa do żurawiaGamybos šalis: SE

   Kita

   Lenkija, ul. Marysińska 3, Kraszew, 95 - 020 Andrespol, Polska

   POA
  • Farma 10T PRZYCZEPA, 2020, KitaFarma 10T PRZYCZEPABendras įvertinimas (1-5): 5, Visa aptarnavimo istorija: Taip, Šakiniai krautuvai su prailgintu keltuvu: 700, Ratų skaičius: 4, Transporto svoris: 1987, Galinių padangų dydis: 400/60-15 5 , Gamybos šalis: SE

   Kita
   2020
   Lenkija

   POA
  • Farma T6-T10 Tipping body by Foresteel, 2020, Miškovežių priekabosFarma T6-T10 Tipping body by ForesteelBendras įvertinimas (1-5): 5, Gamybos šalis: EE

   Miškovežių priekabos
   2020
   Estija

   POA
  • Farma T 12 - 4 WD, 2008, Miškovežių priekabosFarma T 12 - 4 WDBendras įvertinimas (1-5): 4, Buvusių savininkų skaičius: 1

   Miškovežių priekabos
   2008
   Švedija, Hudiksvall

   16 852 EUR
  • Farma 9T, 2018, Miškovežių priekabosFarma 9T

   Miškovežių priekabos
   2018
   Švedija

   POA
  • Farma CT 5,1-8, 2019, Miškovežių priekabosFarma 5,1-8Bendras įvertinimas (1-5): 5, Gamybos šalis: EE

   Miškovežių priekabos
   2019
   Švedija, Istorp

   9 109 EUR
  • Farma CT 6,3-9, 2019, Miškovežių priekabosFarma 6,3-9 4WDBendras įvertinimas (1-5): 5, Gamybos šalis: EE

   Miškovežių priekabos
   2019
   Švedija, Istorp

   18 674 EUR
  • Nerandate ko ieškote? Įdėti pirkimo užklausą
  • Farma Kranarm C 3,8 D, Miškovežių priekabosFarma Kranarm C 3,8 DTransporto matmenys (IxPxA): OtherInformation

   Miškovežių priekabos

   Švedija, Vännäsby

   228 EUR
  • Farma C6,7D-9F, 2019, Miškovežių priekabosFarma C6,7D-9FBendras įvertinimas (1-5): 5, Gamybos šalis: EE

   Miškovežių priekabos
   2019
   Švedija, Istorp

   12 571 EUR
  • Farma 10 ton vagn med 655 kran, 2002, Miškovežių priekabosFarma 10 ton vagn med 655 kran

   Miškovežių priekabos
   2002
   Švedija, Skellefteå

   7 196 EUR
  • Farma CT 6,3-9, 2019, Miškovežių priekabosFarma 6,3-9Gamybos šalis: EE

   Miškovežių priekabos
   2019
   Švedija, Istorp

   12 024 EUR
  • Farma CT 6,5-10, 2006, Miškovežių priekabosFarma CT 6,5-10Bendras įvertinimas (1-5): 3

   Miškovežių priekabos
   2006
   Švedija, Vimmerby

   9 929 EUR
  • Farma T6, 2019, Miškovežių priekabosFarma T6Bendras įvertinimas (1-5): 5, Buvusių savininkų skaičius: 0, Transporto svoris: 760, Gamybos šalis: EE

   Miškovežių priekabos
   2019
   Švedija, Hudiksvall

   2 824 EUR
  • Farma CT 3,8-6, 2019, Miškovežių priekabosFarma 3,8-6Bendras įvertinimas (1-5): 5

   Miškovežių priekabos
   2019
   Švedija, Istorp

   7 470 EUR
  • Farma C4,6S-7, 2019, Miškovežių priekabosFarma C4,6S-7Bendras įvertinimas (1-5): 5, Gamybos šalis: EE

   Miškovežių priekabos
   2019
   Švedija, Istorp

   8 016 EUR
  • Farma T9 KRAN C6,OD, Miškovežių priekabosFarma T9 KRAN C6,ODBendras įvertinimas (1-5): 3

   Miškovežių priekabos

   Švedija, Gamleby

   8 289 EUR
  • Farma BC 18, GriebtuvaiFarma BC 18Bendras įvertinimas (1-5): 5, Gamybos šalis: SE

   Griebtuvai

   Švedija, Kungälv

   1 958 EUR
  • Farma, Miškovežių priekabosFarmaBendras įvertinimas (1-5): 3

   Miškovežių priekabos

   Švedija, Karlstad *

   2 733 EUR
  • Farma T 10/C6,3D, 2010, Miškovežių priekabosFarma T 10/C6,3DBendras įvertinimas (1-5): 3

   Miškovežių priekabos
   2010
   Švedija, Hudiksvall

   10 931 EUR
  • Farma 51-40D, 2002, Miškovežių priekabosFarma 51-40DBendras įvertinimas (1-5): 3

   Miškovežių priekabos
   2002
   Švedija, Kungsgården

   4 099 EUR

  Hidraulikos įrenginiai. Šiuolaikinėje miško technikoje, ypač transporto priemonėse, yra montuojamos hidraulikos sistemos ar įrenginiai. Dažniausiai hidraulikos įrenginiai būna dviejų rūšių – mobilieji ir stacionarieji. Jų skirtumas – judėjimas, t. y. mobilieji hidraulikos įrenginiai yra įmontuoti ir veikia judančiose mašinose, o stacionarieji yra įmontuoti nejudančioje, nekintamoje, konkrečioje vietoje. Taip pat skiriasi ir šių rūšių eksploatacija – mobiliųjų hidraulinių įrenginių skirstytuvai įprastai valdomi rankiniu būdu, o stacionariųjų hidraulikos įrenginių skirstytuvai valdomi elektromagnetais.

  Dažniausiai hidraulinių sistemų atsarginės dalys naudojamos miško technikos mašinose ar įrenginiuose, kėlimo mašinose ir transporteriuose, keltuvuose.

  Šasi arba plačiau apibūdinant – transporto priemonės (pavyzdžiui, traktoriaus) transmisija ir važiuoklė be kėbulo, kabinos, variklio. Tai miško technikos atsarginė dalis, kurios funkcija itin svarbi – ji atsakinga už transporto priemonės stabilumą, kai važiuojama nelygiu ar prastos būklės keliu, kurių itin dažnai pasitaiko miškuose. Pagrindinės važiuoklės dalys – rėmas, pavara ir pakaba. Dauguma miško transporto priemonių dalių yra tvirtinamos prie rėmo, todėl jis turi būti tvirtas ir standus. Pavara naudojama tam, kad sukamasis judesys pasikeistų į slenkamąjį. Dėl šios priežasties jis turi pasižymėti tvirtumu, standumu bei nedideliu svoriu. Pavarą sudaro priekinė bei galinė ašys, ant kurių tvirtinasi ratai ir padangos. Žinomi miško technikos atsarginių dalių gamintojai – Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir kt. – siūlo platų šių naudotų atsarginių dalių pasirinkimą.

  Padangos. Tai viena dažniausiai keičiamų miško technikos atsarginių dalių. Tokie pripažinti atsarginių miško technikos dalių gamintojai, kaip Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir kt., siūlo miško technikos padangas visų tipų technikai: traktoriams, priekaboms, miškovežiams ir pan., tad galėsite greitai ir nesunkiai išsirinkti tai, ko reikia.

  Transmisijos. Šios atsarginės miško technikos dalies funkcija – perduoti variklio sukimo momentą ratams ir keisti ratų sukimosi kryptį nekeičiant variklio sukimosi krypties. Tad jei sugedus, turima miško technika tampa neveiksminga. Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir daugybė kitų atsarginių miško technikos dalių gamintojų suteikia galimybę įsigyti paprastas, patikimas ir kokybiškai funkcionuojančias šios rūšies atsargines dalis – transmisijas. Grandinės / vikšrai. Šios naudotos atsarginės miško technikos dalys pasižymi savais privalumais –užtikrina mažesnį buksavimą ir didesnę traukos jėgą. Be to, miško transporto priemonės su grandinėmis / vikšrais yra mažai priklausomos nuo gamtos sąlygų. Grandines ir vikšrus technikai galite rinktis pagal norimus parametrus ir išmatavimus.

  Varikliai. Tai itin dažna miško technikos, ypač transporto priemonių, dalis. Jų yra įvairių rūšių – benzininiai, dyzeliniai, dvitakčiai, keturtakčiai ir rotoriniai – priklausomai nuo turimo technikos. Benzininiai varikliai pasižymi galingumu, didesniu apsukų dažniu, sveria gana mažai ir nesukelia didelio triukšmo, vibracijos. Dyzeliniai varikliai pasižymi mažesnėmis kuro sąnaudomis, yra gana mažo maksimalių apsukų skaičiaus. Dvitakčiai vidaus varikliai yra paklausūs ir mėgstami dėl to, kad turi nesudėtingą kosntrukciją, sklandžiai ir paprastai veikia bei turi didelę galią. Tuo tarpu keturtaktis vidaus variklis, priešingai nei dvitaktis, pasižymi veikimo principo sudėtingumu. O rotorinis variklis turi gana mažai besitrinančių detalių, neturi stūmoklių, švaistiklių, cilindrų, vožtuvų ir paskirstymo velenų. Vienas didžiausių šio variklio privalumų – išvystyta didelė santykinė galia vienam svorio vienetui. Tad įvertinę šias savybes ir turimos miško technikos ypatumus, pasirinkite savo technikai tinkamiausią variklį.

  Elektronika. Žinomi atsarginių miško technikos dalių gamintojai – Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir kt. – siūlo įsigyti ir reikalingos naudotos elektronikos, užtikrindami šių atsarginių miško technikos dalių kokybę ir ilgaamžį funkcionavimą.

  Kabinos. Tokių atsarginių miško technikos dalių gamintojų, kaip Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir kt., kabinos išsiskiria savais privalumais – mažesniu triukšmu kabinoje, puikiu matomumu (suapvalinti stiklai, pagal poreikį – stoglangis), komfortu (patogia sėdyne, saugančia nuo vibracijų), patogiu transporto priemonės valdymu ir ergonomišku dizainu (visi valdymo taškai – tinkamiausioje vietoje). Tad nusprendę pakeisti miško technikos kabiną, pasirinkimą turite ne mažą.

  Stabdžiai. Svarbiausia, kad miško transporto priemonės stabdymas būtų efektyvus, todėl įsigyti reikėtų kokybiškas ir patikimas atsargines miško technikos dalis, kad dirbdami nepatirtumėte jokių nesklandumų. Rinkitės žinomų miško technikos atsarginių dalių gamintojų – Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir kt. – naudotas atsargines dalis ir remontuokite, atnaujinkite savo miško techniką kokybiškai ir sklandžiai.