Skelbimų skaičius: 21

Naudoti naudota miško technika pardavimui

Peržiūrėti visus naudotų HSP miško technika pardavimo skelbimus visoje Europoje. Naujausi skelbimai yra sąrašo pradžioje. Norėdami rūšiuoti HSP miško technika pardavimo skelbimus, spustelėkite ant rūšiavimo mygtukų, pavyzdžiui, pagal gamintoją, metus, kainą, buvimo šalį. Jei norite ieškoti kitų naudota aplinkos tvarkymo technika, spustelėkite ant šios nuorodos.
Skaityti daugiau Uždaryti
skelbimai/puslapis
 • HSP Grippen 025 - 055, 2012, GriebtuvaiHSP Grippen 025 - 055Bendras įvertinimas (1-5): 5, Kita informacija: HSP Grippen - aukštos kokybės Švediški griebtuvai. Galimi tiek standartiniai, tiek sustiprinti variantai. Geriausias kainos ir kokybės san

  Griebtuvai
  2012
  Lietuva

  POA
 • HSP 028, GriebtuvaiHSP 028

  Griebtuvai

  Lenkija, Dziemiany , Woj. Pomorskie

  2 079 EUR
 • HSP Grippen HSP28HD, 2017, GriebtuvaiHSP Grippen 28HDBendras įvertinimas (1-5): 5, Transporto svoris: 260, Tinka šioms mašinoms: Forwarder 10-14 ton, Garantija: 12 months, Gamybos šalis: SE

  Griebtuvai
  2017
  Lenkija, Czarnków

  POA
 • POA
 • HSP 0,15-0,35, 2020, GriebtuvaiHSP 0,15-0,35

  Griebtuvai
  2020
  Švedija, Motala

  POA
 • HSP 028/ 035/ 040, GriebtuvaiHSP 028/ 035/ 040

  Griebtuvai

  Švedija

  POA
 • HSP Gripar, KitaHSP Gripar

  Kita

  Švedija, Växjö

  POA
 • Nerandate ko ieškote? Įdėti pirkimo užklausą
 • HSP Gripar, GriebtuvaiHSP GriparGamybos šalis: SE

  Griebtuvai

  Švedija, Koppom Maskin Charlottenberg

  POA
 • HSP 0,28 ny omg.lev!, 2019, GriebtuvaiHSP 0,28 ny omg.lev!Bendras įvertinimas (1-5): 5, Buvusių savininkų skaičius: 0, Garantija: Ja

  Griebtuvai
  2019
  Švedija, Uppsala

  2 113 EUR
 • HSP 0,25 V, ny omg lev!, 2019, GriebtuvaiHSP 0,25 V, ny omg lev!Bendras įvertinimas (1-5): 5, Buvusių savininkų skaičius: 0, Garantija: ja

  Griebtuvai
  2019
  Švedija, Uppsala

  1 767 EUR
 • HSP Gripar, 2020, Naudoti miškovežiai (Forvarderiai)HSP Gripar

  Naudoti miškovežiai (Forvarderiai)
  2020
  Švedija, Växjö

  POA
 • HSP 0,35 Duo, 2019, GriebtuvaiHSP 0,35 DuoBendras įvertinimas (1-5): 5, Buvusių savininkų skaičius: 0, Garantija: Ja

  Griebtuvai
  2019
  Švedija, Uppsala

  3 252 EUR
 • HSP 0,28 HD, GriebtuvaiHSP 0,28 HD

  Griebtuvai

  Švedija, Uppsala

  2 117 EUR
 • HSP 0,28 Duo, GriebtuvaiHSP 0,28 Duo

  Griebtuvai

  Švedija, Uppsala

  2 914 EUR
 • HSP Gripen 040, 2019, GriebtuvaiHSP Gripen 040Gamybos šalis: SE

  Griebtuvai
  2019
  Vokietija, St. Andreasberg

  4 022 EUR
 • HSP Gripen HSP025 HSP028 HSP035 HSP040, GriebtuvaiHSP Gripen 025 028 035 040

  Griebtuvai

  Vokietija

  POA
 • HSP Gripen 035, 2019, GriebtuvaiHSP Gripen 035Gamybos šalis: SE

  Griebtuvai
  2019
  Vokietija, Clausthal-Zellerfeld

  3 802 EUR
 • HSP X3M19 grapplesaw, 2019, Medžių kirtimo mašinų darbinės galvosHSP X3M19 grapplesawBendras įvertinimas (1-5): 5, Maksimalus apkarpymo diametras: 60, Tinka šioms mašinoms: HSP grapples, Apkarpymo peilių skaičius: Taip

  Medžių kirtimo mašinų darbinės galvos
  2019
  Danija

  8 704 EUR
 • HSP Gripen Risukoura, Puukoura, Lajittelukoura jne, GriebtuvaiHSP Gripen Risukoura, Puukoura, Lajittelukoura jneGamybos šalis: SE

  Griebtuvai

  Suomija

  POA
 • HSP Gripen 028, GriebtuvaiHSP Gripen 028

  Griebtuvai

  Portugalija

  POA

Hidraulikos įrenginiai. Šiuolaikinėje miško technikoje, ypač transporto priemonėse, yra montuojamos hidraulikos sistemos ar įrenginiai. Dažniausiai hidraulikos įrenginiai būna dviejų rūšių – mobilieji ir stacionarieji. Jų skirtumas – judėjimas, t. y. mobilieji hidraulikos įrenginiai yra įmontuoti ir veikia judančiose mašinose, o stacionarieji yra įmontuoti nejudančioje, nekintamoje, konkrečioje vietoje. Taip pat skiriasi ir šių rūšių eksploatacija – mobiliųjų hidraulinių įrenginių skirstytuvai įprastai valdomi rankiniu būdu, o stacionariųjų hidraulikos įrenginių skirstytuvai valdomi elektromagnetais.

Dažniausiai hidraulinių sistemų atsarginės dalys naudojamos miško technikos mašinose ar įrenginiuose, kėlimo mašinose ir transporteriuose, keltuvuose.

Šasi arba plačiau apibūdinant – transporto priemonės (pavyzdžiui, traktoriaus) transmisija ir važiuoklė be kėbulo, kabinos, variklio. Tai miško technikos atsarginė dalis, kurios funkcija itin svarbi – ji atsakinga už transporto priemonės stabilumą, kai važiuojama nelygiu ar prastos būklės keliu, kurių itin dažnai pasitaiko miškuose. Pagrindinės važiuoklės dalys – rėmas, pavara ir pakaba. Dauguma miško transporto priemonių dalių yra tvirtinamos prie rėmo, todėl jis turi būti tvirtas ir standus. Pavara naudojama tam, kad sukamasis judesys pasikeistų į slenkamąjį. Dėl šios priežasties jis turi pasižymėti tvirtumu, standumu bei nedideliu svoriu. Pavarą sudaro priekinė bei galinė ašys, ant kurių tvirtinasi ratai ir padangos. Žinomi miško technikos atsarginių dalių gamintojai – Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir kt. – siūlo platų šių naudotų atsarginių dalių pasirinkimą.

Padangos. Tai viena dažniausiai keičiamų miško technikos atsarginių dalių. Tokie pripažinti atsarginių miško technikos dalių gamintojai, kaip Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir kt., siūlo miško technikos padangas visų tipų technikai: traktoriams, priekaboms, miškovežiams ir pan., tad galėsite greitai ir nesunkiai išsirinkti tai, ko reikia.

Transmisijos. Šios atsarginės miško technikos dalies funkcija – perduoti variklio sukimo momentą ratams ir keisti ratų sukimosi kryptį nekeičiant variklio sukimosi krypties. Tad jei sugedus, turima miško technika tampa neveiksminga. Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir daugybė kitų atsarginių miško technikos dalių gamintojų suteikia galimybę įsigyti paprastas, patikimas ir kokybiškai funkcionuojančias šios rūšies atsargines dalis – transmisijas. Grandinės / vikšrai. Šios naudotos atsarginės miško technikos dalys pasižymi savais privalumais –užtikrina mažesnį buksavimą ir didesnę traukos jėgą. Be to, miško transporto priemonės su grandinėmis / vikšrais yra mažai priklausomos nuo gamtos sąlygų. Grandines ir vikšrus technikai galite rinktis pagal norimus parametrus ir išmatavimus.

Varikliai. Tai itin dažna miško technikos, ypač transporto priemonių, dalis. Jų yra įvairių rūšių – benzininiai, dyzeliniai, dvitakčiai, keturtakčiai ir rotoriniai – priklausomai nuo turimo technikos. Benzininiai varikliai pasižymi galingumu, didesniu apsukų dažniu, sveria gana mažai ir nesukelia didelio triukšmo, vibracijos. Dyzeliniai varikliai pasižymi mažesnėmis kuro sąnaudomis, yra gana mažo maksimalių apsukų skaičiaus. Dvitakčiai vidaus varikliai yra paklausūs ir mėgstami dėl to, kad turi nesudėtingą kosntrukciją, sklandžiai ir paprastai veikia bei turi didelę galią. Tuo tarpu keturtaktis vidaus variklis, priešingai nei dvitaktis, pasižymi veikimo principo sudėtingumu. O rotorinis variklis turi gana mažai besitrinančių detalių, neturi stūmoklių, švaistiklių, cilindrų, vožtuvų ir paskirstymo velenų. Vienas didžiausių šio variklio privalumų – išvystyta didelė santykinė galia vienam svorio vienetui. Tad įvertinę šias savybes ir turimos miško technikos ypatumus, pasirinkite savo technikai tinkamiausią variklį.

Elektronika. Žinomi atsarginių miško technikos dalių gamintojai – Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir kt. – siūlo įsigyti ir reikalingos naudotos elektronikos, užtikrindami šių atsarginių miško technikos dalių kokybę ir ilgaamžį funkcionavimą.

Kabinos. Tokių atsarginių miško technikos dalių gamintojų, kaip Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir kt., kabinos išsiskiria savais privalumais – mažesniu triukšmu kabinoje, puikiu matomumu (suapvalinti stiklai, pagal poreikį – stoglangis), komfortu (patogia sėdyne, saugančia nuo vibracijų), patogiu transporto priemonės valdymu ir ergonomišku dizainu (visi valdymo taškai – tinkamiausioje vietoje). Tad nusprendę pakeisti miško technikos kabiną, pasirinkimą turite ne mažą.

Stabdžiai. Svarbiausia, kad miško transporto priemonės stabdymas būtų efektyvus, todėl įsigyti reikėtų kokybiškas ir patikimas atsargines miško technikos dalis, kad dirbdami nepatirtumėte jokių nesklandumų. Rinkitės žinomų miško technikos atsarginių dalių gamintojų – Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir kt. – naudotas atsargines dalis ir remontuokite, atnaujinkite savo miško techniką kokybiškai ir sklandžiai.