Naudotų įrengimų paieška Uždaryti » Išankstinė paieška

  Įdėti pirkimo užklausą
  Mascus tinklaraščio naujienos
  Skelbimų skaičius: 660

  kita

  Ieškantiems atsakymų į klausimus apie transporto priemonės padangas, ratus ar ratlankius, iškart galima atsakyti, kad jie svarbūs dėl įvairių transporto priemonei (technikai) suteikiamų privalumų ir gerų savybių. Pavyzdžiui, mažesnėmis degalų sąnaudomis, didesniu pajėgumu ir pan. Ypač padangų, ratų ir ratlankių kokybė bei techniniai parametrai tampa svarbūs kalbant apie miško techniką. Čia svarbi ne tik konstrukcija, pajėgumas atlaikyti dideles apkrovas, bet ir našaus darbo bet kokiomis sąlygomis galimybė. Norint, kad padangos, ratai ar ratlankiai būtų kuo geresnės kokybės, reikėtų rinktis žinomiausių gamintojų – Nokian, Trelleborg, Tianli, Alliance, Firestone, John Deere, Ponsse, United ir kt. siūlomą produkciją.

  Skaityti daugiau Uždaryti
  skelbimai/puslapis
  • Lintexon Mega Tracks 800, KitaLintexon Mega Tracks 800Kita informacija: Parduodame visų tipų ir dydžių vikšrus. Šiuo metu skubiai už žemą kaina, parduodame - pelkinio tipo 800-40-26,5 ratams. Vikšrų plotis

   Kita

   Lietuva, Kaunas

   5 750 EUR
  • Nauja pjūvenų džiovyklos krosn, 2012, KitaNauja pjūvenų džiovyklos krosnKita informacija: Nauja ukrainietiška pjuvenų džiovyklos krosnis. Pirkta nauja 2012 metais. Parduodama kartu su papildomu 32 m2 bunkeriu , ciklonu (Viskas na

   Kita
   2012
   Lietuva, Radviliškis

   7 000 EUR
  • Kita, 2000, KitaKitaKita informacija: Trosinė medienos traukimo gervė. Stiprinta apačia. Viršuje apsauga. Pakabinama ant 3 taškų. Su kardananiniu velenu ir trosais. Pakiršinys

   Kita
   2000
   Lietuva, Radviliškis

   1 700 EUR
  • Hiab Loglift FX26, 2019, KitaHiab Loglift FX26

   Kita
   2019
   Lietuva

   2 300 EUR
  • Jesms Matador M30, 1992, KitaJesms Matador M30Kita informacija: Parduodamas 1992 m, granuliatorių (JESMA MATADOR) tipas: M30. 250Kw elektrinis variklis, pilnai veikiantis išmontuotas prieš 4 men. Kaina:

   Kita
   1992
   Lietuva, Telšiai

   62 000 EUR
  • AFA MFR 1200, 2019, KitaAFA MFR 1200Kita informacija: Miško freza, lėkščių diametras 1200mm, teplao srautas 75 l/min. Kitos miško frezos.

   Kita
   2019
   Lietuva

   16 000 EUR
  • Elements for Track repairs, KitaElements for Track repairsKita informacija: Elements for track repairs. Elementai vikšrų remontui. Diameter 28mm. / diametras 28mm. "Fomisas", based in Kaunas, Lithuania, for more

   Kita

   Lietuva

   POA
  • Nerandate ko ieškote? Įdėti pirkimo užklausą
  • Many different parts for all Forestry machines, KitaMany different parts for all Forestry machinesKita informacija: We have many different parts for all forestry machines (forwarders, harvesters). Do not hesitate to ask. "Fomisas", based in Kaunas, Lith

   Kita

   Lietuva

   POA
  • Pilkemaster EVO 30, 2011, KitaPilkemaster EVO 30Kita informacija: Pjovimas su grandine. Skėlimo galia: 5,6 t. Skelia į 2 arba 6 dalis. 2011 m. Lietuvoje neeksploatuota. Not used in Lithuania. Nemokam

   Kita
   2011
   Lietuva

   5 250 EUR
  • Delta DELTA TTS, 1990, KitaDelta DELTA TTSBendras įvertinimas (1-5): 3

   Kita
   1990
   Latvija

   14 000 EUR
  • John Deere 1270 E Eco III, 2019, KitaJohn Deere 1270 E Eco IIIBendras įvertinimas (1-5): 5

   Kita
   2019
   Latvija, Cesis

   POA
  • Iškeltas
   John Deere 530, KitaJohn Deere Siłownik F053048

   Kita

   Lenkija, Gdynia

   POA
  • Iškeltas
   John Deere 346, KitaJohn Deere Siłownik F634642

   Kita

   Lenkija, Gdynia

   POA
  • Iškeltas
   POA
  • Iškeltas
   Ahwi RFL700, 2013, KitaAhwi RFL700Bendras įvertinimas (1-5): 5, Gamybos šalis: PL

   Kita
   2013
   Lenkija, Teklin
   7d

   27 178 EUR
  • Stihl WD-200/240/M 44kW, Two-shaft Multi-saw, 2020, KitaStihl WD-200/240/M 44kW, Two-shaft Multi-saw

   Kita
   2020
   Lenkija, pl, Korczyna

   19 612 EUR
  • Hultdins SuperSaw 6000-S 40, 2017, KitaHultdins SuperSaw 6000-S 40Bendras įvertinimas (1-5): 5, Transporto svoris: 360, Transporto matmenys (IxPxA): 1.54 x 0.42 x 0.68 , Gamybos šalis: SE

   Kita
   2017 5 h
   Lenkija, Pasym, Warmińsko-Mazurskie

   15 000 EUR
  • ITK Mar max CNC 1520 ploter frezujący, 2020, KitaITK Mar max CNC 1520 ploter frezujący

   Kita
   2020 1 h
   Lenkija, pl, Zaleszany

   9 037 EUR
  • Log Max 6000B, 2015, KitaLog Max 6000BBendras įvertinimas (1-5): 4, Hidraulinės sistemos pajėgumas: 280, Transporto svoris: 1290, Gamybos šalis: SE

   Kita
   2015 5 500 h
   Lenkija, ul. Marysińska 3, Kraszew, 95 - 020 Andrespol, Polska

   32 840 EUR
  • ABG TT-400 34kW - TRAK TARCZOWY, 2020, KitaABG TT-400 34kW - TRAK TARCZOWY

   Kita
   2020
   Lenkija, pl, Korczyna

   13 578 EUR

  Hidraulikos įrenginiai. Šiuolaikinėje miško technikoje, ypač transporto priemonėse, yra montuojamos hidraulikos sistemos ar įrenginiai. Dažniausiai hidraulikos įrenginiai būna dviejų rūšių – mobilieji ir stacionarieji. Jų skirtumas – judėjimas, t. y. mobilieji hidraulikos įrenginiai yra įmontuoti ir veikia judančiose mašinose, o stacionarieji yra įmontuoti nejudančioje, nekintamoje, konkrečioje vietoje. Taip pat skiriasi ir šių rūšių eksploatacija – mobiliųjų hidraulinių įrenginių skirstytuvai įprastai valdomi rankiniu būdu, o stacionariųjų hidraulikos įrenginių skirstytuvai valdomi elektromagnetais.

  Dažniausiai hidraulinių sistemų atsarginės dalys naudojamos miško technikos mašinose ar įrenginiuose, kėlimo mašinose ir transporteriuose, keltuvuose.

  Šasi arba plačiau apibūdinant – transporto priemonės (pavyzdžiui, traktoriaus) transmisija ir važiuoklė be kėbulo, kabinos, variklio. Tai miško technikos atsarginė dalis, kurios funkcija itin svarbi – ji atsakinga už transporto priemonės stabilumą, kai važiuojama nelygiu ar prastos būklės keliu, kurių itin dažnai pasitaiko miškuose. Pagrindinės važiuoklės dalys – rėmas, pavara ir pakaba. Dauguma miško transporto priemonių dalių yra tvirtinamos prie rėmo, todėl jis turi būti tvirtas ir standus. Pavara naudojama tam, kad sukamasis judesys pasikeistų į slenkamąjį. Dėl šios priežasties jis turi pasižymėti tvirtumu, standumu bei nedideliu svoriu. Pavarą sudaro priekinė bei galinė ašys, ant kurių tvirtinasi ratai ir padangos. Žinomi miško technikos atsarginių dalių gamintojai – Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir kt. – siūlo platų šių naudotų atsarginių dalių pasirinkimą.

  Padangos. Tai viena dažniausiai keičiamų miško technikos atsarginių dalių. Tokie pripažinti atsarginių miško technikos dalių gamintojai, kaip Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir kt., siūlo miško technikos padangas visų tipų technikai: traktoriams, priekaboms, miškovežiams ir pan., tad galėsite greitai ir nesunkiai išsirinkti tai, ko reikia.

  Transmisijos. Šios atsarginės miško technikos dalies funkcija – perduoti variklio sukimo momentą ratams ir keisti ratų sukimosi kryptį nekeičiant variklio sukimosi krypties. Tad jei sugedus, turima miško technika tampa neveiksminga. Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir daugybė kitų atsarginių miško technikos dalių gamintojų suteikia galimybę įsigyti paprastas, patikimas ir kokybiškai funkcionuojančias šios rūšies atsargines dalis – transmisijas. Grandinės / vikšrai. Šios naudotos atsarginės miško technikos dalys pasižymi savais privalumais –užtikrina mažesnį buksavimą ir didesnę traukos jėgą. Be to, miško transporto priemonės su grandinėmis / vikšrais yra mažai priklausomos nuo gamtos sąlygų. Grandines ir vikšrus technikai galite rinktis pagal norimus parametrus ir išmatavimus.

  Varikliai. Tai itin dažna miško technikos, ypač transporto priemonių, dalis. Jų yra įvairių rūšių – benzininiai, dyzeliniai, dvitakčiai, keturtakčiai ir rotoriniai – priklausomai nuo turimo technikos. Benzininiai varikliai pasižymi galingumu, didesniu apsukų dažniu, sveria gana mažai ir nesukelia didelio triukšmo, vibracijos. Dyzeliniai varikliai pasižymi mažesnėmis kuro sąnaudomis, yra gana mažo maksimalių apsukų skaičiaus. Dvitakčiai vidaus varikliai yra paklausūs ir mėgstami dėl to, kad turi nesudėtingą kosntrukciją, sklandžiai ir paprastai veikia bei turi didelę galią. Tuo tarpu keturtaktis vidaus variklis, priešingai nei dvitaktis, pasižymi veikimo principo sudėtingumu. O rotorinis variklis turi gana mažai besitrinančių detalių, neturi stūmoklių, švaistiklių, cilindrų, vožtuvų ir paskirstymo velenų. Vienas didžiausių šio variklio privalumų – išvystyta didelė santykinė galia vienam svorio vienetui. Tad įvertinę šias savybes ir turimos miško technikos ypatumus, pasirinkite savo technikai tinkamiausią variklį.

  Elektronika. Žinomi atsarginių miško technikos dalių gamintojai – Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir kt. – siūlo įsigyti ir reikalingos naudotos elektronikos, užtikrindami šių atsarginių miško technikos dalių kokybę ir ilgaamžį funkcionavimą.

  Kabinos. Tokių atsarginių miško technikos dalių gamintojų, kaip Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir kt., kabinos išsiskiria savais privalumais – mažesniu triukšmu kabinoje, puikiu matomumu (suapvalinti stiklai, pagal poreikį – stoglangis), komfortu (patogia sėdyne, saugančia nuo vibracijų), patogiu transporto priemonės valdymu ir ergonomišku dizainu (visi valdymo taškai – tinkamiausioje vietoje). Tad nusprendę pakeisti miško technikos kabiną, pasirinkimą turite ne mažą.

  Stabdžiai. Svarbiausia, kad miško transporto priemonės stabdymas būtų efektyvus, todėl įsigyti reikėtų kokybiškas ir patikimas atsargines miško technikos dalis, kad dirbdami nepatirtumėte jokių nesklandumų. Rinkitės žinomų miško technikos atsarginių dalių gamintojų – Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir kt. – naudotas atsargines dalis ir remontuokite, atnaujinkite savo miško techniką kokybiškai ir sklandžiai.