Skelbimų skaičius: 176

griebtuvai

Ieškantiems atsakymų į klausimus apie transporto priemonės padangas, ratus ar ratlankius, iškart galima atsakyti, kad jie svarbūs dėl įvairių transporto priemonei (technikai) suteikiamų privalumų ir gerų savybių. Pavyzdžiui, mažesnėmis degalų sąnaudomis, didesniu pajėgumu ir pan. Ypač padangų, ratų ir ratlankių kokybė bei techniniai parametrai tampa svarbūs kalbant apie miško techniką. Čia svarbi ne tik konstrukcija, pajėgumas atlaikyti dideles apkrovas, bet ir našaus darbo bet kokiomis sąlygomis galimybė. Norint, kad padangos, ratai ar ratlankiai būtų kuo geresnės kokybės, reikėtų rinktis žinomiausių gamintojų – Nokian, Trelleborg, Tianli, Alliance, Firestone, John Deere, Ponsse, United ir kt. siūlomą produkciją.

Skaityti daugiau Uždaryti
skelbimai/puslapis
 • Epsilon 1111, 2001, GriebtuvaiEpsilon 1111Kita informacija: Epsilon manipuliatorius, teleskopinis Pilnai dirbantis

  Griebtuvai
  2001
  Lietuva, Radviliškis

  2 500 EUR
 • Hiab TT su varikliu, 1997, GriebtuvaiHiab TT su varikliuKita informacija: Manipuliatorius su autonominiu dizeliniu varikliu.TUrim ivairiu manipuliatoriu.

  Griebtuvai
  1997
  Lietuva, Plungė

  6 000 EUR
 • 11.77, 2008, Griebtuvai11.77Kita informacija: Turim iviriausiu manipuliatoriu

  Griebtuvai
  2008
  Lietuva, Plungė

  5 000 EUR
 • Loglift 95, 1997, GriebtuvaiLoglift 95,85,75,RZKita informacija: Turim ivairiu LOGLIFT ir kitos markes manipuliatoriu

  Griebtuvai
  1997
  Lietuva, Plungė

  3 000 EUR
 • Palms Palms, 2019, GriebtuvaiPalmsKita informacija: Manipuliatorius Palms 5.2-5.4-6.5-7-8.5-8.6-9.4 m 2019 m. Hidromanipuliatorius: siekis / keliamoji galia prie 4 m PALMS 2.54 - 5,4 m / 530 k

  Griebtuvai
  2019
  Lietuva

  6 000 EUR
 • Loglift 2222, 2000, GriebtuvaiLoglift 2222Kita informacija: Pilnai dirbantis

  Griebtuvai
  2000
  Lietuva, Radviliškis

  1 900 EUR
 • Loglift FX26, 2013, GriebtuvaiLoglift FX26Bendras įvertinimas (1-5): 3, Visa aptarnavimo istorija: Taip

  Griebtuvai
  2013
  Latvija, Rīga
  7d

  470 EUR
 • Nerandate ko ieškote? Įdėti pirkimo užklausą
 • HSP Gripen 028HD, 2017, GriebtuvaiHSP Gripen 028HDBendras įvertinimas (1-5): 4, Gamybos šalis: SE

  Griebtuvai
  2017 6 000 h
  Latvija, Rīga
  7d

  750 EUR
 • Manitou M 26.2, 2013, GriebtuvaiManitou M

  Griebtuvai
  2013
  Latvija, Rīga

  3 300 EUR
 • HIAB, Loglift x53, 2020, GriebtuvaiHIAB, Loglift x53

  Griebtuvai
  2020
  Lenkija, Wilkowo
  24h

  3 405 EUR
 • Iškeltas
  HSP 035 BIO, 2019, GriebtuvaiHSP 035 BIOBendras įvertinimas (1-5): 5

  Griebtuvai
  2019
  Lenkija, Białogard

  2 460 EUR
 • Hydrofast Chwytak stos,dłużyca HYDROFAST 0,50, 2019, GriebtuvaiHydrofast Chwytak stos,dłużyca HYDROFAST 0,50

  Griebtuvai
  2019
  Lenkija, Białystok

  1 757 EUR
 • Chwytak do zrywki drewna HYDROFAST 0,22, 2019, C, 2019, GriebtuvaiChwytak do zrywki drewna HYDROFAST 0,22, 2019, C

  Griebtuvai
  2019
  Lenkija, Białystok

  461 EUR
 • Kleszcze zrywkowe HYDROFAST, 2019, GriebtuvaiKleszcze zrywkowe HYDROFASTBendras įvertinimas (1-5): 5, Visa aptarnavimo istorija: Taip, Transporto svoris: 230

  Griebtuvai
  2019
  Lenkija, Białystok

  1 867 EUR
 • Chwytak PENZ L53, 2020, GriebtuvaiChwytak PENZ L53

  Griebtuvai
  2020
  Lenkija, Wilkowo

  3 075 EUR
 • John Deere 250, 2020, GriebtuvaiJohn Deere 025, 028Bendras įvertinimas (1-5): 5

  Griebtuvai
  2020
  Lenkija, BIAŁYSTOK

  POA
 • Chwytak DALA-Gripen DGE-42, GriebtuvaiChwytak DALA-Gripen DGE-42

  Griebtuvai

  Lenkija, Dziemiany, Polska

  POA
 • Chwytak do drewna, GriebtuvaiChwytak do drewnaBendras įvertinimas (1-5): 5

  Griebtuvai

  Lenkija, Dziemiany , Woj. Pomorskie

  POA
 • Vahva B line, 2020, GriebtuvaiVahva B lineBendras įvertinimas (1-5): 5

  Griebtuvai
  2020
  Lenkija, Czarnków

  POA
 • HSP 028, GriebtuvaiHSP 028

  Griebtuvai

  Lenkija, Dziemiany , Woj. Pomorskie

  POA

Hidraulikos įrenginiai. Šiuolaikinėje miško technikoje, ypač transporto priemonėse, yra montuojamos hidraulikos sistemos ar įrenginiai. Dažniausiai hidraulikos įrenginiai būna dviejų rūšių – mobilieji ir stacionarieji. Jų skirtumas – judėjimas, t. y. mobilieji hidraulikos įrenginiai yra įmontuoti ir veikia judančiose mašinose, o stacionarieji yra įmontuoti nejudančioje, nekintamoje, konkrečioje vietoje. Taip pat skiriasi ir šių rūšių eksploatacija – mobiliųjų hidraulinių įrenginių skirstytuvai įprastai valdomi rankiniu būdu, o stacionariųjų hidraulikos įrenginių skirstytuvai valdomi elektromagnetais.

Dažniausiai hidraulinių sistemų atsarginės dalys naudojamos miško technikos mašinose ar įrenginiuose, kėlimo mašinose ir transporteriuose, keltuvuose.

Šasi arba plačiau apibūdinant – transporto priemonės (pavyzdžiui, traktoriaus) transmisija ir važiuoklė be kėbulo, kabinos, variklio. Tai miško technikos atsarginė dalis, kurios funkcija itin svarbi – ji atsakinga už transporto priemonės stabilumą, kai važiuojama nelygiu ar prastos būklės keliu, kurių itin dažnai pasitaiko miškuose. Pagrindinės važiuoklės dalys – rėmas, pavara ir pakaba. Dauguma miško transporto priemonių dalių yra tvirtinamos prie rėmo, todėl jis turi būti tvirtas ir standus. Pavara naudojama tam, kad sukamasis judesys pasikeistų į slenkamąjį. Dėl šios priežasties jis turi pasižymėti tvirtumu, standumu bei nedideliu svoriu. Pavarą sudaro priekinė bei galinė ašys, ant kurių tvirtinasi ratai ir padangos. Žinomi miško technikos atsarginių dalių gamintojai – Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir kt. – siūlo platų šių naudotų atsarginių dalių pasirinkimą.

Padangos. Tai viena dažniausiai keičiamų miško technikos atsarginių dalių. Tokie pripažinti atsarginių miško technikos dalių gamintojai, kaip Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir kt., siūlo miško technikos padangas visų tipų technikai: traktoriams, priekaboms, miškovežiams ir pan., tad galėsite greitai ir nesunkiai išsirinkti tai, ko reikia.

Transmisijos. Šios atsarginės miško technikos dalies funkcija – perduoti variklio sukimo momentą ratams ir keisti ratų sukimosi kryptį nekeičiant variklio sukimosi krypties. Tad jei sugedus, turima miško technika tampa neveiksminga. Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir daugybė kitų atsarginių miško technikos dalių gamintojų suteikia galimybę įsigyti paprastas, patikimas ir kokybiškai funkcionuojančias šios rūšies atsargines dalis – transmisijas. Grandinės / vikšrai. Šios naudotos atsarginės miško technikos dalys pasižymi savais privalumais –užtikrina mažesnį buksavimą ir didesnę traukos jėgą. Be to, miško transporto priemonės su grandinėmis / vikšrais yra mažai priklausomos nuo gamtos sąlygų. Grandines ir vikšrus technikai galite rinktis pagal norimus parametrus ir išmatavimus.

Varikliai. Tai itin dažna miško technikos, ypač transporto priemonių, dalis. Jų yra įvairių rūšių – benzininiai, dyzeliniai, dvitakčiai, keturtakčiai ir rotoriniai – priklausomai nuo turimo technikos. Benzininiai varikliai pasižymi galingumu, didesniu apsukų dažniu, sveria gana mažai ir nesukelia didelio triukšmo, vibracijos. Dyzeliniai varikliai pasižymi mažesnėmis kuro sąnaudomis, yra gana mažo maksimalių apsukų skaičiaus. Dvitakčiai vidaus varikliai yra paklausūs ir mėgstami dėl to, kad turi nesudėtingą kosntrukciją, sklandžiai ir paprastai veikia bei turi didelę galią. Tuo tarpu keturtaktis vidaus variklis, priešingai nei dvitaktis, pasižymi veikimo principo sudėtingumu. O rotorinis variklis turi gana mažai besitrinančių detalių, neturi stūmoklių, švaistiklių, cilindrų, vožtuvų ir paskirstymo velenų. Vienas didžiausių šio variklio privalumų – išvystyta didelė santykinė galia vienam svorio vienetui. Tad įvertinę šias savybes ir turimos miško technikos ypatumus, pasirinkite savo technikai tinkamiausią variklį.

Elektronika. Žinomi atsarginių miško technikos dalių gamintojai – Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir kt. – siūlo įsigyti ir reikalingos naudotos elektronikos, užtikrindami šių atsarginių miško technikos dalių kokybę ir ilgaamžį funkcionavimą.

Kabinos. Tokių atsarginių miško technikos dalių gamintojų, kaip Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir kt., kabinos išsiskiria savais privalumais – mažesniu triukšmu kabinoje, puikiu matomumu (suapvalinti stiklai, pagal poreikį – stoglangis), komfortu (patogia sėdyne, saugančia nuo vibracijų), patogiu transporto priemonės valdymu ir ergonomišku dizainu (visi valdymo taškai – tinkamiausioje vietoje). Tad nusprendę pakeisti miško technikos kabiną, pasirinkimą turite ne mažą.

Stabdžiai. Svarbiausia, kad miško transporto priemonės stabdymas būtų efektyvus, todėl įsigyti reikėtų kokybiškas ir patikimas atsargines miško technikos dalis, kad dirbdami nepatirtumėte jokių nesklandumų. Rinkitės žinomų miško technikos atsarginių dalių gamintojų – Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir kt. – naudotas atsargines dalis ir remontuokite, atnaujinkite savo miško techniką kokybiškai ir sklandžiai.