Skelbimų skaičius: 171

griebtuvai

Ieškantiems atsakymų į klausimus apie transporto priemonės padangas, ratus ar ratlankius, iškart galima atsakyti, kad jie svarbūs dėl įvairių transporto priemonei (technikai) suteikiamų privalumų ir gerų savybių. Pavyzdžiui, mažesnėmis degalų sąnaudomis, didesniu pajėgumu ir pan. Ypač padangų, ratų ir ratlankių kokybė bei techniniai parametrai tampa svarbūs kalbant apie miško techniką. Čia svarbi ne tik konstrukcija, pajėgumas atlaikyti dideles apkrovas, bet ir našaus darbo bet kokiomis sąlygomis galimybė. Norint, kad padangos, ratai ar ratlankiai būtų kuo geresnės kokybės, reikėtų rinktis žinomiausių gamintojų – Nokian, Trelleborg, Tianli, Alliance, Firestone, John Deere, Ponsse, United ir kt. siūlomą produkciją.

Skaityti daugiau Uždaryti
skelbimai/puslapis
 • HSP Grippen 025 - 055, 2012, GriebtuvaiHSP Grippen 025 - 055Bendras įvertinimas (1-5): 5, Kita informacija: HSP Grippen - aukštos kokybės Švediški griebtuvai. Galimi tiek standartiniai, tiek sustiprinti variantai. Geriausias kainos ir kokybės san

  Griebtuvai
  2012
  Lietuva

  POA
 • Hiab TT su varikliu, 1997, GriebtuvaiHiab TT su varikliuKita informacija: Manipuliatorius su autonominiu dizeliniu varikliu.TUrim ivairiu manipuliatoriu.

  Griebtuvai
  1997
  Lietuva, Plungė

  6 000 EUR
 • Other 11.77, 2008, GriebtuvaiOther 11.77Kita informacija: Turim iviriausiu manipuliatoriu

  Griebtuvai
  2008
  Lietuva, Plungė

  5 000 EUR
 • Loglift 95, 1997, GriebtuvaiLoglift 95,85,75,RZKita informacija: Turim ivairiu LOGLIFT ir kitos markes manipuliatoriu

  Griebtuvai
  1997
  Lietuva, Plungė

  3 000 EUR
 • Palms Palms, 2019, GriebtuvaiPalmsKita informacija: Manipuliatorius Palms 5.2-5.4-6.5-7-8.5-8.6-9.4 m 2019 m. Hidromanipuliatorius: siekis / keliamoji galia prie 4 m PALMS 2.54 - 5,4 m / 530 k

  Griebtuvai
  2019
  Lietuva

  6 000 EUR
 • Loglift 96, 2006, GriebtuvaiLoglift 96Kita informacija: Mazai naudotas -Parduodame lizingu. -Galimas jūsų transporto priemonės pirkimas arba keitimas su jūsų arba mūsų priemoka. -Rasime jums reik

  Griebtuvai
  2006
  Lietuva, Utena

  9 250 EUR
 • Epsilon 1111, 2001, GriebtuvaiEpsilon 1111Kita informacija: Epsilon manipuliatorius, teleskopinis Pilnai dirbantis

  Griebtuvai
  2001
  Lietuva, Radviliškis

  3 500 EUR
 • Nerandate ko ieškote? Įdėti pirkimo užklausą
 • Hiab Loglift 96 S, 2007, GriebtuvaiHiab Loglift 96 SKita informacija: Hiab Loglift 96s 2007 m. Griebtuvas su rotoriumi Hidrauliškai išsiilgina Hidrauliškai reguliuojamas kabinos aukštis Galima išsibandyti

  Griebtuvai
  2007
  Lietuva, Radviliškis

  13 500 EUR
 • Loglift 82ST 97 R, 2011, GriebtuvaiLoglift 82ST 97 RKita informacija: Tvarkingas kranas

  Griebtuvai
  2011
  Lietuva, Utena

  8 250 EUR
 • Loglift +Kesla, 2011, GriebtuvaiLoglift +KeslaKita informacija: Yra 3 vnt

  Griebtuvai
  2011
  Lietuva, Utena

  8 900 EUR
 • Loglift 2222, 2000, GriebtuvaiLoglift 2222Kita informacija: Pilnai dirbantis

  Griebtuvai
  2000
  Lietuva, Radviliškis

  2 500 EUR
 • 1 773 EUR
 • 465 EUR
 • Other Kleszcze zrywkowe HYDROFAST, 2019, GriebtuvaiOther Kleszcze zrywkowe HYDROFASTBendras įvertinimas (1-5): 5, Visa aptarnavimo istorija: Taip, Transporto svoris: 230

  Griebtuvai
  2019
  Lenkija, Białystok

  1 883 EUR
 • Other Chwytak DALA-Gripen DGE-42, GriebtuvaiOther Chwytak DALA-Gripen DGE-42

  Griebtuvai

  Lenkija, Dziemiany, Polska

  POA
 • Other Chwytak do drewna, GriebtuvaiOther Chwytak do drewnaBendras įvertinimas (1-5): 5

  Griebtuvai

  Lenkija, Dziemiany , Woj. Pomorskie

  POA
 • Vahva B line, 2020, GriebtuvaiVahva B lineBendras įvertinimas (1-5): 5

  Griebtuvai
  2020
  Lenkija, Czarnków

  POA
 • HSP 028, GriebtuvaiHSP 028

  Griebtuvai

  Lenkija, Dziemiany , Woj. Pomorskie

  2 105 EUR
 • Other SPRAK GRIPPER Chwytak drewna 10 ton JCB BOBCAT CAT, 2019, GriebtuvaiOther SPRAK GRIPPER Chwytak drewna 10 ton JCB BOBCAT CATGamybos šalis: PL

  Griebtuvai
  2019
  Lenkija, Piotrków Trybunalski

  3 324 EUR
 • Other MAAMUT MD12, 2019, GriebtuvaiOther MAAMUT MD12Transporto svoris: 52, Gamybos šalis: PL

  Griebtuvai
  2019
  Lenkija, Tykocin

  322 EUR

Hidraulikos įrenginiai. Šiuolaikinėje miško technikoje, ypač transporto priemonėse, yra montuojamos hidraulikos sistemos ar įrenginiai. Dažniausiai hidraulikos įrenginiai būna dviejų rūšių – mobilieji ir stacionarieji. Jų skirtumas – judėjimas, t. y. mobilieji hidraulikos įrenginiai yra įmontuoti ir veikia judančiose mašinose, o stacionarieji yra įmontuoti nejudančioje, nekintamoje, konkrečioje vietoje. Taip pat skiriasi ir šių rūšių eksploatacija – mobiliųjų hidraulinių įrenginių skirstytuvai įprastai valdomi rankiniu būdu, o stacionariųjų hidraulikos įrenginių skirstytuvai valdomi elektromagnetais.

Dažniausiai hidraulinių sistemų atsarginės dalys naudojamos miško technikos mašinose ar įrenginiuose, kėlimo mašinose ir transporteriuose, keltuvuose.

Šasi arba plačiau apibūdinant – transporto priemonės (pavyzdžiui, traktoriaus) transmisija ir važiuoklė be kėbulo, kabinos, variklio. Tai miško technikos atsarginė dalis, kurios funkcija itin svarbi – ji atsakinga už transporto priemonės stabilumą, kai važiuojama nelygiu ar prastos būklės keliu, kurių itin dažnai pasitaiko miškuose. Pagrindinės važiuoklės dalys – rėmas, pavara ir pakaba. Dauguma miško transporto priemonių dalių yra tvirtinamos prie rėmo, todėl jis turi būti tvirtas ir standus. Pavara naudojama tam, kad sukamasis judesys pasikeistų į slenkamąjį. Dėl šios priežasties jis turi pasižymėti tvirtumu, standumu bei nedideliu svoriu. Pavarą sudaro priekinė bei galinė ašys, ant kurių tvirtinasi ratai ir padangos. Žinomi miško technikos atsarginių dalių gamintojai – Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir kt. – siūlo platų šių naudotų atsarginių dalių pasirinkimą.

Padangos. Tai viena dažniausiai keičiamų miško technikos atsarginių dalių. Tokie pripažinti atsarginių miško technikos dalių gamintojai, kaip Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir kt., siūlo miško technikos padangas visų tipų technikai: traktoriams, priekaboms, miškovežiams ir pan., tad galėsite greitai ir nesunkiai išsirinkti tai, ko reikia.

Transmisijos. Šios atsarginės miško technikos dalies funkcija – perduoti variklio sukimo momentą ratams ir keisti ratų sukimosi kryptį nekeičiant variklio sukimosi krypties. Tad jei sugedus, turima miško technika tampa neveiksminga. Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir daugybė kitų atsarginių miško technikos dalių gamintojų suteikia galimybę įsigyti paprastas, patikimas ir kokybiškai funkcionuojančias šios rūšies atsargines dalis – transmisijas. Grandinės / vikšrai. Šios naudotos atsarginės miško technikos dalys pasižymi savais privalumais –užtikrina mažesnį buksavimą ir didesnę traukos jėgą. Be to, miško transporto priemonės su grandinėmis / vikšrais yra mažai priklausomos nuo gamtos sąlygų. Grandines ir vikšrus technikai galite rinktis pagal norimus parametrus ir išmatavimus.

Varikliai. Tai itin dažna miško technikos, ypač transporto priemonių, dalis. Jų yra įvairių rūšių – benzininiai, dyzeliniai, dvitakčiai, keturtakčiai ir rotoriniai – priklausomai nuo turimo technikos. Benzininiai varikliai pasižymi galingumu, didesniu apsukų dažniu, sveria gana mažai ir nesukelia didelio triukšmo, vibracijos. Dyzeliniai varikliai pasižymi mažesnėmis kuro sąnaudomis, yra gana mažo maksimalių apsukų skaičiaus. Dvitakčiai vidaus varikliai yra paklausūs ir mėgstami dėl to, kad turi nesudėtingą kosntrukciją, sklandžiai ir paprastai veikia bei turi didelę galią. Tuo tarpu keturtaktis vidaus variklis, priešingai nei dvitaktis, pasižymi veikimo principo sudėtingumu. O rotorinis variklis turi gana mažai besitrinančių detalių, neturi stūmoklių, švaistiklių, cilindrų, vožtuvų ir paskirstymo velenų. Vienas didžiausių šio variklio privalumų – išvystyta didelė santykinė galia vienam svorio vienetui. Tad įvertinę šias savybes ir turimos miško technikos ypatumus, pasirinkite savo technikai tinkamiausią variklį.

Elektronika. Žinomi atsarginių miško technikos dalių gamintojai – Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir kt. – siūlo įsigyti ir reikalingos naudotos elektronikos, užtikrindami šių atsarginių miško technikos dalių kokybę ir ilgaamžį funkcionavimą.

Kabinos. Tokių atsarginių miško technikos dalių gamintojų, kaip Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir kt., kabinos išsiskiria savais privalumais – mažesniu triukšmu kabinoje, puikiu matomumu (suapvalinti stiklai, pagal poreikį – stoglangis), komfortu (patogia sėdyne, saugančia nuo vibracijų), patogiu transporto priemonės valdymu ir ergonomišku dizainu (visi valdymo taškai – tinkamiausioje vietoje). Tad nusprendę pakeisti miško technikos kabiną, pasirinkimą turite ne mažą.

Stabdžiai. Svarbiausia, kad miško transporto priemonės stabdymas būtų efektyvus, todėl įsigyti reikėtų kokybiškas ir patikimas atsargines miško technikos dalis, kad dirbdami nepatirtumėte jokių nesklandumų. Rinkitės žinomų miško technikos atsarginių dalių gamintojų – Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir kt. – naudotas atsargines dalis ir remontuokite, atnaujinkite savo miško techniką kokybiškai ir sklandžiai.