Skelbimų skaičius: 14

Naudoti medžių skaldymo, pjovimo ir lupimo įrengimai pardavimui

Peržiūrėti visus naudotų Hakki medžių skaldymo, pjovimo ir lupimo įrengimai pardavimo skelbimus visoje Europoje. Naujausi skelbimai yra sąrašo pradžioje. Norėdami rūšiuoti Hakki medžių skaldymo, pjovimo ir lupimo įrengimai pardavimo skelbimus, spustelėkite ant rūšiavimo mygtukų, pavyzdžiui, pagal gamintoją, metus, kainą, buvimo šalį. Jei norite ieškoti kitų naudota aplinkos tvarkymo technika, spustelėkite ant šios nuorodos.
Skaityti daugiau Uždaryti
skelbimai/puslapis
 • Hakki SIRKKELI KULJETTIMELLA, 1998, Medžių skaldymo, pjovimo ir lupimo įrengimaiHakki SIRKKELI KULJETTIMELLA

  Medžių skaldymo, pjovimo ir lupimo įrengimai
  1998
  Suomija, Joensuu, myymälä
  7d

  3 600 EUR
 • Hakki Klapikone, Medžių skaldymo, pjovimo ir lupimo įrengimaiHakki Klapikone

  Medžių skaldymo, pjovimo ir lupimo įrengimai

  Suomija, Forssa

  1 000 EUR
 • Hakki 600 Combi, Medžių skaldymo, pjovimo ir lupimo įrengimaiHakki 600 Combi

  Medžių skaldymo, pjovimo ir lupimo įrengimai

  Suomija, Kauhajoki

  3 200 EUR
 • Hakki FALCON 35 SM, 2015, Medžių skaldymo, pjovimo ir lupimo įrengimaiHakki FALCON 35 SM

  Medžių skaldymo, pjovimo ir lupimo įrengimai
  2015
  Suomija, Oulu-Kempele, Konekeskus

  5 927 EUR
 • Hakki RAVEN 33, 2016, Medžių skaldymo, pjovimo ir lupimo įrengimaiHakki RAVEN 33

  Medžių skaldymo, pjovimo ir lupimo įrengimai
  2016
  Suomija, Kuopio, Konekeskus

  7 177 EUR
 • Hakki EASY 38 COMBI, 2014, Medžių skaldymo, pjovimo ir lupimo įrengimaiHakki EASY 38 COMBI

  Medžių skaldymo, pjovimo ir lupimo įrengimai
  2014
  Suomija, Keminmaa, myymälä

  8 790 EUR
 • Hakki Sahateline moottorisahalle, 2019, Medžių skaldymo, pjovimo ir lupimo įrengimaiHakki Sahateline moottorisahalle

  Medžių skaldymo, pjovimo ir lupimo įrengimai
  2019
  Suomija, Kauhava

  68 EUR
 • Hakki 1 X, 1999, Medžių skaldymo, pjovimo ir lupimo įrengimaiHakki 1 XBendras įvertinimas (1-5): 2

  Medžių skaldymo, pjovimo ir lupimo įrengimai
  1999
  Suomija, Turku

  2 900 EUR
 • Hakki TR 37, 2004, Medžių skaldymo, pjovimo ir lupimo įrengimaiHakki TR 37

  Medžių skaldymo, pjovimo ir lupimo įrengimai
  2004
  Suomija, Joensuu, myymälä

  4 150 EUR
 • Hakki Raven 30, 2018, Medžių skaldymo, pjovimo ir lupimo įrengimaiHakki Raven 30Bendras įvertinimas (1-5): 5, Buvusių savininkų skaičius: 1

  Medžių skaldymo, pjovimo ir lupimo įrengimai
  2018
  Suomija, Lahti

  7 100 EUR
 • Hakki Hakkuri, 1995, Medžių skaldymo, pjovimo ir lupimo įrengimaiHakki Hakkuri

  Medžių skaldymo, pjovimo ir lupimo įrengimai
  1995
  Suomija

  6 040 EUR
 • Hakki Hawk sähköm.+kuljalusta, Medžių skaldymo, pjovimo ir lupimo įrengimaiHakki Hawk sähköm.+kuljalustaGamybos šalis: FI

  Medžių skaldymo, pjovimo ir lupimo įrengimai

  Suomija

  5 500 EUR
 • Hakki 2X, 2001, Medžių skaldymo, pjovimo ir lupimo įrengimaiHakki 2X

  Medžių skaldymo, pjovimo ir lupimo įrengimai
  2001
  Suomija, Salo, myymälä

  3 604 EUR
 • Hakki 2X, 2011, Medžių skaldymo, pjovimo ir lupimo įrengimaiHakki 2X

  Medžių skaldymo, pjovimo ir lupimo įrengimai
  2011
  Suomija, Lappeenranta, myymälä

  4 435 EUR

Hidraulikos įrenginiai. Šiuolaikinėje miško technikoje, ypač transporto priemonėse, yra montuojamos hidraulikos sistemos ar įrenginiai. Dažniausiai hidraulikos įrenginiai būna dviejų rūšių – mobilieji ir stacionarieji. Jų skirtumas – judėjimas, t. y. mobilieji hidraulikos įrenginiai yra įmontuoti ir veikia judančiose mašinose, o stacionarieji yra įmontuoti nejudančioje, nekintamoje, konkrečioje vietoje. Taip pat skiriasi ir šių rūšių eksploatacija – mobiliųjų hidraulinių įrenginių skirstytuvai įprastai valdomi rankiniu būdu, o stacionariųjų hidraulikos įrenginių skirstytuvai valdomi elektromagnetais.

Dažniausiai hidraulinių sistemų atsarginės dalys naudojamos miško technikos mašinose ar įrenginiuose, kėlimo mašinose ir transporteriuose, keltuvuose.

Šasi arba plačiau apibūdinant – transporto priemonės (pavyzdžiui, traktoriaus) transmisija ir važiuoklė be kėbulo, kabinos, variklio. Tai miško technikos atsarginė dalis, kurios funkcija itin svarbi – ji atsakinga už transporto priemonės stabilumą, kai važiuojama nelygiu ar prastos būklės keliu, kurių itin dažnai pasitaiko miškuose. Pagrindinės važiuoklės dalys – rėmas, pavara ir pakaba. Dauguma miško transporto priemonių dalių yra tvirtinamos prie rėmo, todėl jis turi būti tvirtas ir standus. Pavara naudojama tam, kad sukamasis judesys pasikeistų į slenkamąjį. Dėl šios priežasties jis turi pasižymėti tvirtumu, standumu bei nedideliu svoriu. Pavarą sudaro priekinė bei galinė ašys, ant kurių tvirtinasi ratai ir padangos. Žinomi miško technikos atsarginių dalių gamintojai – Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir kt. – siūlo platų šių naudotų atsarginių dalių pasirinkimą.

Padangos. Tai viena dažniausiai keičiamų miško technikos atsarginių dalių. Tokie pripažinti atsarginių miško technikos dalių gamintojai, kaip Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir kt., siūlo miško technikos padangas visų tipų technikai: traktoriams, priekaboms, miškovežiams ir pan., tad galėsite greitai ir nesunkiai išsirinkti tai, ko reikia.

Transmisijos. Šios atsarginės miško technikos dalies funkcija – perduoti variklio sukimo momentą ratams ir keisti ratų sukimosi kryptį nekeičiant variklio sukimosi krypties. Tad jei sugedus, turima miško technika tampa neveiksminga. Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir daugybė kitų atsarginių miško technikos dalių gamintojų suteikia galimybę įsigyti paprastas, patikimas ir kokybiškai funkcionuojančias šios rūšies atsargines dalis – transmisijas. Grandinės / vikšrai. Šios naudotos atsarginės miško technikos dalys pasižymi savais privalumais –užtikrina mažesnį buksavimą ir didesnę traukos jėgą. Be to, miško transporto priemonės su grandinėmis / vikšrais yra mažai priklausomos nuo gamtos sąlygų. Grandines ir vikšrus technikai galite rinktis pagal norimus parametrus ir išmatavimus.

Varikliai. Tai itin dažna miško technikos, ypač transporto priemonių, dalis. Jų yra įvairių rūšių – benzininiai, dyzeliniai, dvitakčiai, keturtakčiai ir rotoriniai – priklausomai nuo turimo technikos. Benzininiai varikliai pasižymi galingumu, didesniu apsukų dažniu, sveria gana mažai ir nesukelia didelio triukšmo, vibracijos. Dyzeliniai varikliai pasižymi mažesnėmis kuro sąnaudomis, yra gana mažo maksimalių apsukų skaičiaus. Dvitakčiai vidaus varikliai yra paklausūs ir mėgstami dėl to, kad turi nesudėtingą kosntrukciją, sklandžiai ir paprastai veikia bei turi didelę galią. Tuo tarpu keturtaktis vidaus variklis, priešingai nei dvitaktis, pasižymi veikimo principo sudėtingumu. O rotorinis variklis turi gana mažai besitrinančių detalių, neturi stūmoklių, švaistiklių, cilindrų, vožtuvų ir paskirstymo velenų. Vienas didžiausių šio variklio privalumų – išvystyta didelė santykinė galia vienam svorio vienetui. Tad įvertinę šias savybes ir turimos miško technikos ypatumus, pasirinkite savo technikai tinkamiausią variklį.

Elektronika. Žinomi atsarginių miško technikos dalių gamintojai – Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir kt. – siūlo įsigyti ir reikalingos naudotos elektronikos, užtikrindami šių atsarginių miško technikos dalių kokybę ir ilgaamžį funkcionavimą.

Kabinos. Tokių atsarginių miško technikos dalių gamintojų, kaip Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir kt., kabinos išsiskiria savais privalumais – mažesniu triukšmu kabinoje, puikiu matomumu (suapvalinti stiklai, pagal poreikį – stoglangis), komfortu (patogia sėdyne, saugančia nuo vibracijų), patogiu transporto priemonės valdymu ir ergonomišku dizainu (visi valdymo taškai – tinkamiausioje vietoje). Tad nusprendę pakeisti miško technikos kabiną, pasirinkimą turite ne mažą.

Stabdžiai. Svarbiausia, kad miško transporto priemonės stabdymas būtų efektyvus, todėl įsigyti reikėtų kokybiškas ir patikimas atsargines miško technikos dalis, kad dirbdami nepatirtumėte jokių nesklandumų. Rinkitės žinomų miško technikos atsarginių dalių gamintojų – Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir kt. – naudotas atsargines dalis ir remontuokite, atnaujinkite savo miško techniką kokybiškai ir sklandžiai.