Skelbimų skaičius: 16

Naudoti medžių skaldymo, pjovimo ir lupimo įrengimai pardavimui

Peržiūrėti visus naudotų Palax medžių skaldymo, pjovimo ir lupimo įrengimai pardavimo skelbimus visoje Europoje. Naujausi skelbimai yra sąrašo pradžioje. Norėdami rūšiuoti Palax medžių skaldymo, pjovimo ir lupimo įrengimai pardavimo skelbimus, spustelėkite ant rūšiavimo mygtukų, pavyzdžiui, pagal gamintoją, metus, kainą, buvimo šalį. Jei norite ieškoti kitų naudota aplinkos tvarkymo technika, spustelėkite ant šios nuorodos.
Skaityti daugiau Uždaryti
skelbimai/puslapis
 • Palax Palax palgiestakaat, 2012, Medžių skaldymo, pjovimo ir lupimo įrengimaiPalax palgiestakaatBendras įvertinimas (1-5): 4, Buvusių savininkų skaičius: 1, Visa aptarnavimo istorija: Taip, Gamybos šalis: FI

  Medžių skaldymo, pjovimo ir lupimo įrengimai
  2012
  Estija, Elva

  4 500 EUR
 • Palax KS 40 S TR/SM Power Speed, 2019, Medžių skaldymo, pjovimo ir lupimo įrengimaiPalax KS 40 S TR/SM Power Speed

  Medžių skaldymo, pjovimo ir lupimo įrengimai
  2019
  Švedija, Munkedal

  15 595 EUR
 • Palax Lifter, 2013, Medžių skaldymo, pjovimo ir lupimo įrengimaiPalax LifterBendras įvertinimas (1-5): 4, Buvusių savininkų skaičius: 1

  Medžių skaldymo, pjovimo ir lupimo įrengimai
  2013 5 h
  Švedija, Munkedal

  554 EUR
 • Palax STOKKEBORD F/KS35S, 2013, Medžių skaldymo, pjovimo ir lupimo įrengimaiPalax STOKKEBORD F/KS35SBendras įvertinimas (1-5): 5

  Medžių skaldymo, pjovimo ir lupimo įrengimai
  2013
  Danija, Viborg

  1 620 EUR
 • Palax KS 35 ERGO, Medžių skaldymo, pjovimo ir lupimo įrengimaiPalax KS 35 ERGOBendras įvertinimas (1-5): 5

  Medžių skaldymo, pjovimo ir lupimo įrengimai

  Danija, Viborg

  9 660 EUR
 • Palax Combi MK II, 2005, Medžių skaldymo, pjovimo ir lupimo įrengimaiPalax Combi MK IIBendras įvertinimas (1-5): 4, Transporto svoris: 660, Garantija: 30 days, Gamybos šalis: FI

  Medžių skaldymo, pjovimo ir lupimo įrengimai
  2005
  Jungtinė karalystė, Dalbeattie
  7d

  POA
 • Palax 55 pilkkojasirkkeli, Medžių skaldymo, pjovimo ir lupimo įrengimaiPalax 55 pilkkojasirkkeli

  Medžių skaldymo, pjovimo ir lupimo įrengimai

  Suomija, Porvoo

  1 500 EUR
 • Palax KS 35 ERGO, 2007, Medžių skaldymo, pjovimo ir lupimo įrengimaiPalax KS 35 ERGO

  Medžių skaldymo, pjovimo ir lupimo įrengimai
  2007
  Suomija, Tampere, Konekeskus

  5 524 EUR
 • Palax Active mobiili, 2015, Medžių skaldymo, pjovimo ir lupimo įrengimaiPalax Active mobiiliGamybos šalis: FI

  Medžių skaldymo, pjovimo ir lupimo įrengimai
  2015
  Suomija, Kankaanpää

  5 315 EUR
 • Palax 70S, 2007, Medžių skaldymo, pjovimo ir lupimo įrengimaiPalax 70S

  Medžių skaldymo, pjovimo ir lupimo įrengimai
  2007
  Suomija, Kouvola, Konekeskus

  6 370 EUR
 • Palax Power S70 sähkö- ja traktorikäyttö, 2004, Medžių skaldymo, pjovimo ir lupimo įrengimaiPalax Power S70 sähkö- ja traktorikäyttö

  Medžių skaldymo, pjovimo ir lupimo įrengimai
  2004
  Suomija, Niemisjärvi

  5 500 EUR
 • Palax SIRKKELI SÄHKÖMOOTTORI 4, 1995, Medžių skaldymo, pjovimo ir lupimo įrengimaiPalax SIRKKELI SÄHKÖMOOTTORI 4

  Medžių skaldymo, pjovimo ir lupimo įrengimai
  1995
  Suomija, Nivala, myymälä

  690 EUR
 • Palax KS35 S, 2013, Medžių skaldymo, pjovimo ir lupimo įrengimaiPalax KS35 S

  Medžių skaldymo, pjovimo ir lupimo įrengimai
  2013
  Suomija, Kouvola, Konekeskus

  7 950 EUR
 • Palax 600, Medžių skaldymo, pjovimo ir lupimo įrengimaiPalax 600

  Medžių skaldymo, pjovimo ir lupimo įrengimai

  Suomija, Kuopio, Konekeskus

  2 890 EUR
 • Palax KS 35 S, Medžių skaldymo, pjovimo ir lupimo įrengimaiPalax KS 35 S

  Medžių skaldymo, pjovimo ir lupimo įrengimai

  Suomija, Pori, myymälä

  6 048 EUR
 • Palax Pover 90 S, 2011, Medžių skaldymo, pjovimo ir lupimo įrengimaiPalax Pover 90 SBendras įvertinimas (1-5): 4, Buvusių savininkų skaičius: 1

  Medžių skaldymo, pjovimo ir lupimo įrengimai
  2011
  Suomija, Turku

  23 000 EUR

Hidraulikos įrenginiai. Šiuolaikinėje miško technikoje, ypač transporto priemonėse, yra montuojamos hidraulikos sistemos ar įrenginiai. Dažniausiai hidraulikos įrenginiai būna dviejų rūšių – mobilieji ir stacionarieji. Jų skirtumas – judėjimas, t. y. mobilieji hidraulikos įrenginiai yra įmontuoti ir veikia judančiose mašinose, o stacionarieji yra įmontuoti nejudančioje, nekintamoje, konkrečioje vietoje. Taip pat skiriasi ir šių rūšių eksploatacija – mobiliųjų hidraulinių įrenginių skirstytuvai įprastai valdomi rankiniu būdu, o stacionariųjų hidraulikos įrenginių skirstytuvai valdomi elektromagnetais.

Dažniausiai hidraulinių sistemų atsarginės dalys naudojamos miško technikos mašinose ar įrenginiuose, kėlimo mašinose ir transporteriuose, keltuvuose.

Šasi arba plačiau apibūdinant – transporto priemonės (pavyzdžiui, traktoriaus) transmisija ir važiuoklė be kėbulo, kabinos, variklio. Tai miško technikos atsarginė dalis, kurios funkcija itin svarbi – ji atsakinga už transporto priemonės stabilumą, kai važiuojama nelygiu ar prastos būklės keliu, kurių itin dažnai pasitaiko miškuose. Pagrindinės važiuoklės dalys – rėmas, pavara ir pakaba. Dauguma miško transporto priemonių dalių yra tvirtinamos prie rėmo, todėl jis turi būti tvirtas ir standus. Pavara naudojama tam, kad sukamasis judesys pasikeistų į slenkamąjį. Dėl šios priežasties jis turi pasižymėti tvirtumu, standumu bei nedideliu svoriu. Pavarą sudaro priekinė bei galinė ašys, ant kurių tvirtinasi ratai ir padangos. Žinomi miško technikos atsarginių dalių gamintojai – Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir kt. – siūlo platų šių naudotų atsarginių dalių pasirinkimą.

Padangos. Tai viena dažniausiai keičiamų miško technikos atsarginių dalių. Tokie pripažinti atsarginių miško technikos dalių gamintojai, kaip Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir kt., siūlo miško technikos padangas visų tipų technikai: traktoriams, priekaboms, miškovežiams ir pan., tad galėsite greitai ir nesunkiai išsirinkti tai, ko reikia.

Transmisijos. Šios atsarginės miško technikos dalies funkcija – perduoti variklio sukimo momentą ratams ir keisti ratų sukimosi kryptį nekeičiant variklio sukimosi krypties. Tad jei sugedus, turima miško technika tampa neveiksminga. Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir daugybė kitų atsarginių miško technikos dalių gamintojų suteikia galimybę įsigyti paprastas, patikimas ir kokybiškai funkcionuojančias šios rūšies atsargines dalis – transmisijas. Grandinės / vikšrai. Šios naudotos atsarginės miško technikos dalys pasižymi savais privalumais –užtikrina mažesnį buksavimą ir didesnę traukos jėgą. Be to, miško transporto priemonės su grandinėmis / vikšrais yra mažai priklausomos nuo gamtos sąlygų. Grandines ir vikšrus technikai galite rinktis pagal norimus parametrus ir išmatavimus.

Varikliai. Tai itin dažna miško technikos, ypač transporto priemonių, dalis. Jų yra įvairių rūšių – benzininiai, dyzeliniai, dvitakčiai, keturtakčiai ir rotoriniai – priklausomai nuo turimo technikos. Benzininiai varikliai pasižymi galingumu, didesniu apsukų dažniu, sveria gana mažai ir nesukelia didelio triukšmo, vibracijos. Dyzeliniai varikliai pasižymi mažesnėmis kuro sąnaudomis, yra gana mažo maksimalių apsukų skaičiaus. Dvitakčiai vidaus varikliai yra paklausūs ir mėgstami dėl to, kad turi nesudėtingą kosntrukciją, sklandžiai ir paprastai veikia bei turi didelę galią. Tuo tarpu keturtaktis vidaus variklis, priešingai nei dvitaktis, pasižymi veikimo principo sudėtingumu. O rotorinis variklis turi gana mažai besitrinančių detalių, neturi stūmoklių, švaistiklių, cilindrų, vožtuvų ir paskirstymo velenų. Vienas didžiausių šio variklio privalumų – išvystyta didelė santykinė galia vienam svorio vienetui. Tad įvertinę šias savybes ir turimos miško technikos ypatumus, pasirinkite savo technikai tinkamiausią variklį.

Elektronika. Žinomi atsarginių miško technikos dalių gamintojai – Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir kt. – siūlo įsigyti ir reikalingos naudotos elektronikos, užtikrindami šių atsarginių miško technikos dalių kokybę ir ilgaamžį funkcionavimą.

Kabinos. Tokių atsarginių miško technikos dalių gamintojų, kaip Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir kt., kabinos išsiskiria savais privalumais – mažesniu triukšmu kabinoje, puikiu matomumu (suapvalinti stiklai, pagal poreikį – stoglangis), komfortu (patogia sėdyne, saugančia nuo vibracijų), patogiu transporto priemonės valdymu ir ergonomišku dizainu (visi valdymo taškai – tinkamiausioje vietoje). Tad nusprendę pakeisti miško technikos kabiną, pasirinkimą turite ne mažą.

Stabdžiai. Svarbiausia, kad miško transporto priemonės stabdymas būtų efektyvus, todėl įsigyti reikėtų kokybiškas ir patikimas atsargines miško technikos dalis, kad dirbdami nepatirtumėte jokių nesklandumų. Rinkitės žinomų miško technikos atsarginių dalių gamintojų – Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir kt. – naudotas atsargines dalis ir remontuokite, atnaujinkite savo miško techniką kokybiškai ir sklandžiai.