Skelbimų skaičius: 53

Timberjack 1110 mascus svetainėje parduodami naudoti miškovežiai

Peržvelkite sąrašą visų naudotų mascus svetainėje parduodami naudoti miškovežiai pardavimui. Jūs galite susisiekti su pardavėju pasinaudoję kontaktine informacija. Norėdami praplėsti paiešką naudokite kairėje pusėje esamą navigaciją.
Skaitykite daugiau Timberjack mascus svetainėje parduodami naudoti miškovežiai prekinio ženklo skyriuje.

Skaityti daugiau Uždaryti
skelbimai/puslapis
 • Timberjack 1110, 2003, Naudoti miškovežiai (Forvarderiai)Timberjack 1110 Breaking for partsBuvusių savininkų skaičius: 1, Kita informacija: Braking for parts. Ardomas dalimis Pазборка Padangos, vikšrai, grandinės. Tires, tracks, chains. Шины, Гусеницы, ЦепPriedai: Braking for parts. Ardomas dalimis Pазборка Padangos, vikšrai, grandinės. Tires, tracks, chains. Шины, Гусеницы, Цепи.

  Naudoti miškovežiai (Forvarderiai)
  2003
  Lietuva

  POA
 • Timberjack 1110C, 2000, VarikliaiTimberjack 1110C MOTORKita informacija: Timberjack 1110C motor. "Fomisas", based in Kaunas, Lithuania, for more than ten years sells new and used forestry equipment, its parts a

  Varikliai
  2000
  Lietuva

  POA
 • Timberjack 1110, 2005, Važiuoklė ir suspensijaTimberjack 1110 axle Bogie / Single / tandem axleKita informacija: All parts for forestry machines

  Važiuoklė ir suspensija
  2005
  Lietuva

  10 EUR
 • Timberjack 1110D, 2004, Naudoti miškovežiai (Forvarderiai)Timberjack 1110D

  Naudoti miškovežiai (Forvarderiai)
  2004 18 000 h
  Lenkija, Finlandia
  7d

  63 000 EUR
 • Timberjack 1110C, 2001, Naudoti miškovežiai (Forvarderiai)Timberjack 1110C

  Naudoti miškovežiai (Forvarderiai)
  2001 25 600 h
  Lenkija

  34 265 EUR
 • Timberjack 1110D, 2005, Naudoti miškovežiai (Forvarderiai)Timberjack 1110D

  Naudoti miškovežiai (Forvarderiai)
  2005 23 500 h
  Lenkija, Do sprowadzenia

  POA
 • Timberjack 1110C, 2003, Naudoti miškovežiai (Forvarderiai)Timberjack 1110C

  Naudoti miškovežiai (Forvarderiai)
  2003 25 000 h
  Lenkija, pl, Suchorze

  38 205 EUR
 • Nerandate ko ieškote? Įdėti pirkimo užklausą
 • Timberjack 1110C, KitaTimberjack John Deere 1110 C,D / 1270B,C,D / 1470D

  Kita

  Lenkija, Dziemiany , Woj. Pomorskie

  POA
 • Timberjack 1110D, 2003, Naudoti miškovežiai (Forvarderiai)Timberjack 1110D

  Naudoti miškovežiai (Forvarderiai)
  2003
  Lenkija

  27 626 EUR
 • Timberjack 1110, 1996, Naudoti miškovežiai (Forvarderiai)Timberjack 1110

  Naudoti miškovežiai (Forvarderiai)
  1996 23 600 h
  Lenkija, IMPORT NIEMCY Na Oryginale 0048 601552605

  POA
 • Timberjack 1110C, TransmisijosTimberjack 1110c Boggielåda

  Transmisijos

  Švedija, Koppom Maskin Charlottenberg

  POA
 • Timberjack 1110D, 2004, Naudoti miškovežiai (Forvarderiai)Timberjack 1110D Demonteras

  Naudoti miškovežiai (Forvarderiai)
  2004
  Švedija, Koppom Maskin Charlottenberg

  POA
 • Timberjack 1110, Važiuoklė ir suspensijaTimberjack 1110

  Važiuoklė ir suspensija

  Švedija, Koppom Maskin Charlottenberg

  POA
 • Timberjack 1110, TransmisijosTimberjack 1110

  Transmisijos

  Švedija, Koppom Maskin Charlottenberg

  POA
 • Timberjack 1110C, 2001, Naudoti miškovežiai (Forvarderiai)Timberjack 1110C DemonterasRatų skaičius: 8

  Naudoti miškovežiai (Forvarderiai)
  2001
  Švedija, Koppom Maskin Charlottenberg

  POA
 • Timberjack 1110D, ElektronikaTimberjack 1110DTinka šioms mašinoms: JohnDeere 1110D Timberjack 1110D Mercedes

  Elektronika

  Švedija

  215 EUR
 • Timberjack 1110C, TransmisijosTimberjack 1110 C

  Transmisijos

  Švedija, Koppom Maskin Charlottenberg

  POA
 • Timberjack 1110, TransmisijosTimberjack 1110

  Transmisijos

  Švedija, Koppom Maskin Charlottenberg

  POA
 • Timberjack 1110, 1997, Naudoti miškovežiai (Forvarderiai)Timberjack 1110A Demonteras

  Naudoti miškovežiai (Forvarderiai)
  1997
  Švedija, Koppom Maskin Charlottenberg

  POA
 • Timberjack 1110C, 2002, Naudoti miškovežiai (Forvarderiai)Timberjack 1110C Demonteras

  Naudoti miškovežiai (Forvarderiai)
  2002
  Švedija, Koppom Maskin Charlottenberg

  POA

Hidraulikos įrenginiai. Šiuolaikinėje miško technikoje, ypač transporto priemonėse, yra montuojamos hidraulikos sistemos ar įrenginiai. Dažniausiai hidraulikos įrenginiai būna dviejų rūšių – mobilieji ir stacionarieji. Jų skirtumas – judėjimas, t. y. mobilieji hidraulikos įrenginiai yra įmontuoti ir veikia judančiose mašinose, o stacionarieji yra įmontuoti nejudančioje, nekintamoje, konkrečioje vietoje. Taip pat skiriasi ir šių rūšių eksploatacija – mobiliųjų hidraulinių įrenginių skirstytuvai įprastai valdomi rankiniu būdu, o stacionariųjų hidraulikos įrenginių skirstytuvai valdomi elektromagnetais.

Dažniausiai hidraulinių sistemų atsarginės dalys naudojamos miško technikos mašinose ar įrenginiuose, kėlimo mašinose ir transporteriuose, keltuvuose.

Šasi arba plačiau apibūdinant – transporto priemonės (pavyzdžiui, traktoriaus) transmisija ir važiuoklė be kėbulo, kabinos, variklio. Tai miško technikos atsarginė dalis, kurios funkcija itin svarbi – ji atsakinga už transporto priemonės stabilumą, kai važiuojama nelygiu ar prastos būklės keliu, kurių itin dažnai pasitaiko miškuose. Pagrindinės važiuoklės dalys – rėmas, pavara ir pakaba. Dauguma miško transporto priemonių dalių yra tvirtinamos prie rėmo, todėl jis turi būti tvirtas ir standus. Pavara naudojama tam, kad sukamasis judesys pasikeistų į slenkamąjį. Dėl šios priežasties jis turi pasižymėti tvirtumu, standumu bei nedideliu svoriu. Pavarą sudaro priekinė bei galinė ašys, ant kurių tvirtinasi ratai ir padangos. Žinomi miško technikos atsarginių dalių gamintojai – Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir kt. – siūlo platų šių naudotų atsarginių dalių pasirinkimą.

Padangos. Tai viena dažniausiai keičiamų miško technikos atsarginių dalių. Tokie pripažinti atsarginių miško technikos dalių gamintojai, kaip Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir kt., siūlo miško technikos padangas visų tipų technikai: traktoriams, priekaboms, miškovežiams ir pan., tad galėsite greitai ir nesunkiai išsirinkti tai, ko reikia.

Transmisijos. Šios atsarginės miško technikos dalies funkcija – perduoti variklio sukimo momentą ratams ir keisti ratų sukimosi kryptį nekeičiant variklio sukimosi krypties. Tad jei sugedus, turima miško technika tampa neveiksminga. Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir daugybė kitų atsarginių miško technikos dalių gamintojų suteikia galimybę įsigyti paprastas, patikimas ir kokybiškai funkcionuojančias šios rūšies atsargines dalis – transmisijas. Grandinės / vikšrai. Šios naudotos atsarginės miško technikos dalys pasižymi savais privalumais –užtikrina mažesnį buksavimą ir didesnę traukos jėgą. Be to, miško transporto priemonės su grandinėmis / vikšrais yra mažai priklausomos nuo gamtos sąlygų. Grandines ir vikšrus technikai galite rinktis pagal norimus parametrus ir išmatavimus.

Varikliai. Tai itin dažna miško technikos, ypač transporto priemonių, dalis. Jų yra įvairių rūšių – benzininiai, dyzeliniai, dvitakčiai, keturtakčiai ir rotoriniai – priklausomai nuo turimo technikos. Benzininiai varikliai pasižymi galingumu, didesniu apsukų dažniu, sveria gana mažai ir nesukelia didelio triukšmo, vibracijos. Dyzeliniai varikliai pasižymi mažesnėmis kuro sąnaudomis, yra gana mažo maksimalių apsukų skaičiaus. Dvitakčiai vidaus varikliai yra paklausūs ir mėgstami dėl to, kad turi nesudėtingą kosntrukciją, sklandžiai ir paprastai veikia bei turi didelę galią. Tuo tarpu keturtaktis vidaus variklis, priešingai nei dvitaktis, pasižymi veikimo principo sudėtingumu. O rotorinis variklis turi gana mažai besitrinančių detalių, neturi stūmoklių, švaistiklių, cilindrų, vožtuvų ir paskirstymo velenų. Vienas didžiausių šio variklio privalumų – išvystyta didelė santykinė galia vienam svorio vienetui. Tad įvertinę šias savybes ir turimos miško technikos ypatumus, pasirinkite savo technikai tinkamiausią variklį.

Elektronika. Žinomi atsarginių miško technikos dalių gamintojai – Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir kt. – siūlo įsigyti ir reikalingos naudotos elektronikos, užtikrindami šių atsarginių miško technikos dalių kokybę ir ilgaamžį funkcionavimą.

Kabinos. Tokių atsarginių miško technikos dalių gamintojų, kaip Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir kt., kabinos išsiskiria savais privalumais – mažesniu triukšmu kabinoje, puikiu matomumu (suapvalinti stiklai, pagal poreikį – stoglangis), komfortu (patogia sėdyne, saugančia nuo vibracijų), patogiu transporto priemonės valdymu ir ergonomišku dizainu (visi valdymo taškai – tinkamiausioje vietoje). Tad nusprendę pakeisti miško technikos kabiną, pasirinkimą turite ne mažą.

Stabdžiai. Svarbiausia, kad miško transporto priemonės stabdymas būtų efektyvus, todėl įsigyti reikėtų kokybiškas ir patikimas atsargines miško technikos dalis, kad dirbdami nepatirtumėte jokių nesklandumų. Rinkitės žinomų miško technikos atsarginių dalių gamintojų – Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir kt. – naudotas atsargines dalis ir remontuokite, atnaujinkite savo miško techniką kokybiškai ir sklandžiai.