Skelbimų skaičius: 12

Valmet 911.3 naudota medžių kirtimo technika

Peržvelkite sąrašą visų naudotų naudota medžių kirtimo technika pardavimui. Jūs galite susisiekti su pardavėju pasinaudoję kontaktine informacija. Norėdami praplėsti paiešką naudokite kairėje pusėje esamą navigaciją.
Skaitykite daugiau Valmet naudota medžių kirtimo technika prekinio ženklo skyriuje.

Skaityti daugiau Uždaryti
skelbimai/puslapis
 • Valmet 911.3, 2017, Miško pjovimo technikaValmet 911.3Paskutinis patikrinimas: 2021, Bendras įvertinimas (1-5): 5, Buvusių savininkų skaičius: 1, Variklio galia: 231.14, Variklio gamintojas: COMMON RAIL, Krano gamintojas: Cranab CRH 18, Medžių kirtimo mašinų darbinių galvų gamintojas: KAMATSU 360.2, Garantija: YRA, Ratų skaičius: 6, Transporto svoris: 16620, Priekinių padangų dydis: 710 / 45 / 26 5 , Galinių padangų dydis: 800 / 55 / 34

  Miško pjovimo technika
  2017 16 000 h
  Lietuva, LIETUVA

  85 500 EUR
 • Valmet 911.3, 2007, Miško technika (Harvesteriai)Valmet 911.3

  Miško technika (Harvesteriai)
  2007
  Estija, Tehnopargi, Vilusi küla, Mustvee vald 42007, Jõgevamaa, EE

  34 500 EUR
 • Valmet 911.3, 2006, Miško technika (Harvesteriai)Valmet 911.3 for spareparts

  Miško technika (Harvesteriai)
  2006
  Estija, mfo oü vilusi

  POA
 • Valmet 911.3, TransmisijosValmet 911.3

  Transmisijos

  Švedija, Koppom Maskin Charlottenberg

  POA
 • Valmet 911.3, Hidraulikos įrenginiaiValmet / Komatsu 911.3

  Hidraulikos įrenginiai

  Švedija, Koppom Maskin Charlottenberg

  195 EUR
 • Valmet 911.3, TransmisijosValmet 911.3

  Transmisijos

  Švedija, Koppom Maskin Charlottenberg

  POA
 • Valmet 911.3, 2004, Miško technika (Harvesteriai)Valmet 911.3Bendras įvertinimas (1-5): 3, Variklis: engine_ok

  Miško technika (Harvesteriai)
  2004 26 700 h
  Švedija, Lindesberg

  POA
 • Nerandate ko ieškote? Įdėti pirkimo užklausą
 • Valmet 911.3, 2005, Miško technika (Harvesteriai)Valmet 911.3

  Miško technika (Harvesteriai)
  2005 15 700 h
  Vokietija

  POA
 • Valmet 911.3, 2008, Miško technika (Harvesteriai)Valmet 911.3 PartsVariklio galia: 228, Variklio gamintojas: Sisu, Transmisija: Hidroestatica, Krano gamintojas: Cranab, Maksimalus greitis: 20, Šakiniai krautuvai su prailgintu keltuvu: 1100, Transporto svoris: 18000, Priekinių padangų dydis: 710, Galinių padangų dydis: 710, Gamybos šalis: SE

  Miško technika (Harvesteriai)
  2008
  Portugalija, Batalha

  POA
 • Valmet 911.3, 2007, Miško technika (Harvesteriai)Valmet 911.3Variklio galia: 228, Variklio gamintojas: Sisu, Krano gamintojas: Cranab, Medžių kirtimo mašinų darbinių galvų gamintojas: Komatsu 350.1, Matavimo sistemos gamintojas: Maxi, Priekinių padangų dydis: 700, Galinių padangų dydis: 700, Gamybos šalis: SE

  Miško technika (Harvesteriai)
  2007
  Portugalija, Batalha

  POA
 • Valmet 911.3, 2007, Miško technika (Harvesteriai)Valmet 911.3Gamybos šalis: CZ

  Miško technika (Harvesteriai)
  2007 14 435 h
  Čekija, Olomouc

  52 696 EUR
 • Valmet 911.3, 2004, Miško technika (Harvesteriai)Valmet 911.3

  Miško technika (Harvesteriai)
  2004 30 000 h
  Suomija

  24 000 EUR

Hidraulikos įrenginiai. Šiuolaikinėje miško technikoje, ypač transporto priemonėse, yra montuojamos hidraulikos sistemos ar įrenginiai. Dažniausiai hidraulikos įrenginiai būna dviejų rūšių – mobilieji ir stacionarieji. Jų skirtumas – judėjimas, t. y. mobilieji hidraulikos įrenginiai yra įmontuoti ir veikia judančiose mašinose, o stacionarieji yra įmontuoti nejudančioje, nekintamoje, konkrečioje vietoje. Taip pat skiriasi ir šių rūšių eksploatacija – mobiliųjų hidraulinių įrenginių skirstytuvai įprastai valdomi rankiniu būdu, o stacionariųjų hidraulikos įrenginių skirstytuvai valdomi elektromagnetais.

Dažniausiai hidraulinių sistemų atsarginės dalys naudojamos miško technikos mašinose ar įrenginiuose, kėlimo mašinose ir transporteriuose, keltuvuose.

Šasi arba plačiau apibūdinant – transporto priemonės (pavyzdžiui, traktoriaus) transmisija ir važiuoklė be kėbulo, kabinos, variklio. Tai miško technikos atsarginė dalis, kurios funkcija itin svarbi – ji atsakinga už transporto priemonės stabilumą, kai važiuojama nelygiu ar prastos būklės keliu, kurių itin dažnai pasitaiko miškuose. Pagrindinės važiuoklės dalys – rėmas, pavara ir pakaba. Dauguma miško transporto priemonių dalių yra tvirtinamos prie rėmo, todėl jis turi būti tvirtas ir standus. Pavara naudojama tam, kad sukamasis judesys pasikeistų į slenkamąjį. Dėl šios priežasties jis turi pasižymėti tvirtumu, standumu bei nedideliu svoriu. Pavarą sudaro priekinė bei galinė ašys, ant kurių tvirtinasi ratai ir padangos. Žinomi miško technikos atsarginių dalių gamintojai – Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir kt. – siūlo platų šių naudotų atsarginių dalių pasirinkimą.

Padangos. Tai viena dažniausiai keičiamų miško technikos atsarginių dalių. Tokie pripažinti atsarginių miško technikos dalių gamintojai, kaip Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir kt., siūlo miško technikos padangas visų tipų technikai: traktoriams, priekaboms, miškovežiams ir pan., tad galėsite greitai ir nesunkiai išsirinkti tai, ko reikia.

Transmisijos. Šios atsarginės miško technikos dalies funkcija – perduoti variklio sukimo momentą ratams ir keisti ratų sukimosi kryptį nekeičiant variklio sukimosi krypties. Tad jei sugedus, turima miško technika tampa neveiksminga. Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir daugybė kitų atsarginių miško technikos dalių gamintojų suteikia galimybę įsigyti paprastas, patikimas ir kokybiškai funkcionuojančias šios rūšies atsargines dalis – transmisijas. Grandinės / vikšrai. Šios naudotos atsarginės miško technikos dalys pasižymi savais privalumais –užtikrina mažesnį buksavimą ir didesnę traukos jėgą. Be to, miško transporto priemonės su grandinėmis / vikšrais yra mažai priklausomos nuo gamtos sąlygų. Grandines ir vikšrus technikai galite rinktis pagal norimus parametrus ir išmatavimus.

Varikliai. Tai itin dažna miško technikos, ypač transporto priemonių, dalis. Jų yra įvairių rūšių – benzininiai, dyzeliniai, dvitakčiai, keturtakčiai ir rotoriniai – priklausomai nuo turimo technikos. Benzininiai varikliai pasižymi galingumu, didesniu apsukų dažniu, sveria gana mažai ir nesukelia didelio triukšmo, vibracijos. Dyzeliniai varikliai pasižymi mažesnėmis kuro sąnaudomis, yra gana mažo maksimalių apsukų skaičiaus. Dvitakčiai vidaus varikliai yra paklausūs ir mėgstami dėl to, kad turi nesudėtingą kosntrukciją, sklandžiai ir paprastai veikia bei turi didelę galią. Tuo tarpu keturtaktis vidaus variklis, priešingai nei dvitaktis, pasižymi veikimo principo sudėtingumu. O rotorinis variklis turi gana mažai besitrinančių detalių, neturi stūmoklių, švaistiklių, cilindrų, vožtuvų ir paskirstymo velenų. Vienas didžiausių šio variklio privalumų – išvystyta didelė santykinė galia vienam svorio vienetui. Tad įvertinę šias savybes ir turimos miško technikos ypatumus, pasirinkite savo technikai tinkamiausią variklį.

Elektronika. Žinomi atsarginių miško technikos dalių gamintojai – Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir kt. – siūlo įsigyti ir reikalingos naudotos elektronikos, užtikrindami šių atsarginių miško technikos dalių kokybę ir ilgaamžį funkcionavimą.

Kabinos. Tokių atsarginių miško technikos dalių gamintojų, kaip Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir kt., kabinos išsiskiria savais privalumais – mažesniu triukšmu kabinoje, puikiu matomumu (suapvalinti stiklai, pagal poreikį – stoglangis), komfortu (patogia sėdyne, saugančia nuo vibracijų), patogiu transporto priemonės valdymu ir ergonomišku dizainu (visi valdymo taškai – tinkamiausioje vietoje). Tad nusprendę pakeisti miško technikos kabiną, pasirinkimą turite ne mažą.

Stabdžiai. Svarbiausia, kad miško transporto priemonės stabdymas būtų efektyvus, todėl įsigyti reikėtų kokybiškas ir patikimas atsargines miško technikos dalis, kad dirbdami nepatirtumėte jokių nesklandumų. Rinkitės žinomų miško technikos atsarginių dalių gamintojų – Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir kt. – naudotas atsargines dalis ir remontuokite, atnaujinkite savo miško techniką kokybiškai ir sklandžiai.