Skelbimų skaičius: 17

Valmet 941 naudota medžių kirtimo technika

Peržvelkite sąrašą visų naudotų naudota medžių kirtimo technika pardavimui. Jūs galite susisiekti su pardavėju pasinaudoję kontaktine informacija. Norėdami praplėsti paiešką naudokite kairėje pusėje esamą navigaciją.
Skaitykite daugiau Valmet naudota medžių kirtimo technika prekinio ženklo skyriuje.

Skaityti daugiau Uždaryti
skelbimai/puslapis
 • Valmet 941, 2007, Miško technika (Harvesteriai)Valmet 941 in sparepartsMedžių kirtimo mašinų darbinių galvų gamintojas: 370.2

  Miško technika (Harvesteriai)
  2007
  Estija, MFO OÜ VILUSI

  POA
 • Valmet 941, 2004, Miško technika (Harvesteriai)Valmet 941 Demonteras

  Miško technika (Harvesteriai)
  2004
  Švedija, Koppom Maskin Charlottenberg

  POA
 • Valmet 941, TransmisijosValmet 941

  Transmisijos

  Švedija, Koppom Maskin Charlottenberg

  POA
 • Valmet 941, Padangos, ratai ir ratlankiaiValmet 941 20x34

  Padangos, ratai ir ratlankiai

  Švedija, Koppom Maskin Charlottenberg

  488 EUR
 • Valmet 941, TransmisijosValmet 941

  Transmisijos

  Švedija, Koppom Maskin Charlottenberg

  POA
 • Valmet 941, TransmisijosValmet 941

  Transmisijos

  Švedija, Koppom Maskin Charlottenberg

  POA
 • Valmet 941, Padangos, ratai ir ratlankiaiValmet 941 20x34

  Padangos, ratai ir ratlankiai

  Švedija, Koppom Maskin Charlottenberg

  488 EUR
 • Nerandate ko ieškote? Įdėti pirkimo užklausą
 • Valmet 941, TransmisijosValmet 941

  Transmisijos

  Švedija, Koppom Maskin Charlottenberg

  POA
 • Valmet 941, 2004, Miško technika (Harvesteriai)Valmet 941Variklis: Sisu, Krano gamintojas: CH24, Matavimo sistemos gamintojas: Maxi, Ratų skaičius: 6, Priekinių padangų dydis: 700x34, Galinių padangų dydis: 750x26 5 , Gamybos šalis: SE

  Miško technika (Harvesteriai)
  2004
  Švedija, Koppom Maskin Charlottenberg

  POA
 • Valmet 941, 1996, Hidraulikos įrenginiaiValmet 840 Hyd pump A10V 00941657Bendras įvertinimas (1-5): 5

  Hidraulikos įrenginiai
  1996
  Jungtinė karalystė, Dalbeattie (1E09E1 )

  POA
 • Valmet 941, 2007, Hidraulikos įrenginiaiValmet 941 Hydraulic pump 5067363Bendras įvertinimas (1-5): 4

  Hidraulikos įrenginiai
  2007
  Jungtinė karalystė, Dalbeattie ( 1A11C1 )

  POA
 • Valmet 941, 2007, TransmisijosValmet 941 Single axle / diff VL68Bendras įvertinimas (1-5): 4

  Transmisijos
  2007
  Jungtinė karalystė, Dalbeattie (1A09E1 & 1A10C3 )

  POA
 • Valmet 941, 2004, Kabinos ir salonaiValmet 941 cabin / internalsBendras įvertinimas (1-5): 4

  Kabinos ir salonai
  2004
  Jungtinė karalystė, Dalbeattie

  POA
 • Valmet 941, 2004, Medžių kirtimo mašinų kranaiValmet 941 Main boom / cylindersBendras įvertinimas (1-5): 4

  Medžių kirtimo mašinų kranai
  2004
  Jungtinė karalystė, DALBEATTIE ( RACKING )

  POA
 • Valmet 941, 2007, TransmisijosValmet 941 Transmission pump 5050543Bendras įvertinimas (1-5): 4

  Transmisijos
  2007
  Jungtinė karalystė, Dalbeattie

  POA
 • Valmet 941, 2007, VarikliaiValmet 941 Radiator / all oil coolersBendras įvertinimas (1-5): 4

  Varikliai
  2007
  Jungtinė karalystė, Dalbeattie (1A10E3 + 1A11A2 )

  POA
 • Valmet 941, ElektronikaValmet 941 DISPLAYPaskutinis patikrinimas: 06/12/18, Bendras įvertinimas (1-5): 3

  Elektronika

  Jungtinė karalystė, Dalbeattie

  POA

Hidraulikos įrenginiai. Šiuolaikinėje miško technikoje, ypač transporto priemonėse, yra montuojamos hidraulikos sistemos ar įrenginiai. Dažniausiai hidraulikos įrenginiai būna dviejų rūšių – mobilieji ir stacionarieji. Jų skirtumas – judėjimas, t. y. mobilieji hidraulikos įrenginiai yra įmontuoti ir veikia judančiose mašinose, o stacionarieji yra įmontuoti nejudančioje, nekintamoje, konkrečioje vietoje. Taip pat skiriasi ir šių rūšių eksploatacija – mobiliųjų hidraulinių įrenginių skirstytuvai įprastai valdomi rankiniu būdu, o stacionariųjų hidraulikos įrenginių skirstytuvai valdomi elektromagnetais.

Dažniausiai hidraulinių sistemų atsarginės dalys naudojamos miško technikos mašinose ar įrenginiuose, kėlimo mašinose ir transporteriuose, keltuvuose.

Šasi arba plačiau apibūdinant – transporto priemonės (pavyzdžiui, traktoriaus) transmisija ir važiuoklė be kėbulo, kabinos, variklio. Tai miško technikos atsarginė dalis, kurios funkcija itin svarbi – ji atsakinga už transporto priemonės stabilumą, kai važiuojama nelygiu ar prastos būklės keliu, kurių itin dažnai pasitaiko miškuose. Pagrindinės važiuoklės dalys – rėmas, pavara ir pakaba. Dauguma miško transporto priemonių dalių yra tvirtinamos prie rėmo, todėl jis turi būti tvirtas ir standus. Pavara naudojama tam, kad sukamasis judesys pasikeistų į slenkamąjį. Dėl šios priežasties jis turi pasižymėti tvirtumu, standumu bei nedideliu svoriu. Pavarą sudaro priekinė bei galinė ašys, ant kurių tvirtinasi ratai ir padangos. Žinomi miško technikos atsarginių dalių gamintojai – Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir kt. – siūlo platų šių naudotų atsarginių dalių pasirinkimą.

Padangos. Tai viena dažniausiai keičiamų miško technikos atsarginių dalių. Tokie pripažinti atsarginių miško technikos dalių gamintojai, kaip Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir kt., siūlo miško technikos padangas visų tipų technikai: traktoriams, priekaboms, miškovežiams ir pan., tad galėsite greitai ir nesunkiai išsirinkti tai, ko reikia.

Transmisijos. Šios atsarginės miško technikos dalies funkcija – perduoti variklio sukimo momentą ratams ir keisti ratų sukimosi kryptį nekeičiant variklio sukimosi krypties. Tad jei sugedus, turima miško technika tampa neveiksminga. Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir daugybė kitų atsarginių miško technikos dalių gamintojų suteikia galimybę įsigyti paprastas, patikimas ir kokybiškai funkcionuojančias šios rūšies atsargines dalis – transmisijas. Grandinės / vikšrai. Šios naudotos atsarginės miško technikos dalys pasižymi savais privalumais –užtikrina mažesnį buksavimą ir didesnę traukos jėgą. Be to, miško transporto priemonės su grandinėmis / vikšrais yra mažai priklausomos nuo gamtos sąlygų. Grandines ir vikšrus technikai galite rinktis pagal norimus parametrus ir išmatavimus.

Varikliai. Tai itin dažna miško technikos, ypač transporto priemonių, dalis. Jų yra įvairių rūšių – benzininiai, dyzeliniai, dvitakčiai, keturtakčiai ir rotoriniai – priklausomai nuo turimo technikos. Benzininiai varikliai pasižymi galingumu, didesniu apsukų dažniu, sveria gana mažai ir nesukelia didelio triukšmo, vibracijos. Dyzeliniai varikliai pasižymi mažesnėmis kuro sąnaudomis, yra gana mažo maksimalių apsukų skaičiaus. Dvitakčiai vidaus varikliai yra paklausūs ir mėgstami dėl to, kad turi nesudėtingą kosntrukciją, sklandžiai ir paprastai veikia bei turi didelę galią. Tuo tarpu keturtaktis vidaus variklis, priešingai nei dvitaktis, pasižymi veikimo principo sudėtingumu. O rotorinis variklis turi gana mažai besitrinančių detalių, neturi stūmoklių, švaistiklių, cilindrų, vožtuvų ir paskirstymo velenų. Vienas didžiausių šio variklio privalumų – išvystyta didelė santykinė galia vienam svorio vienetui. Tad įvertinę šias savybes ir turimos miško technikos ypatumus, pasirinkite savo technikai tinkamiausią variklį.

Elektronika. Žinomi atsarginių miško technikos dalių gamintojai – Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir kt. – siūlo įsigyti ir reikalingos naudotos elektronikos, užtikrindami šių atsarginių miško technikos dalių kokybę ir ilgaamžį funkcionavimą.

Kabinos. Tokių atsarginių miško technikos dalių gamintojų, kaip Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir kt., kabinos išsiskiria savais privalumais – mažesniu triukšmu kabinoje, puikiu matomumu (suapvalinti stiklai, pagal poreikį – stoglangis), komfortu (patogia sėdyne, saugančia nuo vibracijų), patogiu transporto priemonės valdymu ir ergonomišku dizainu (visi valdymo taškai – tinkamiausioje vietoje). Tad nusprendę pakeisti miško technikos kabiną, pasirinkimą turite ne mažą.

Stabdžiai. Svarbiausia, kad miško transporto priemonės stabdymas būtų efektyvus, todėl įsigyti reikėtų kokybiškas ir patikimas atsargines miško technikos dalis, kad dirbdami nepatirtumėte jokių nesklandumų. Rinkitės žinomų miško technikos atsarginių dalių gamintojų – Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir kt. – naudotas atsargines dalis ir remontuokite, atnaujinkite savo miško techniką kokybiškai ir sklandžiai.