MLVS UAB

Gamyklos 43b
LT-89110 Mažeikiai
Lietuva
Rodyti telefono numerį
Rodyti fakso numerį
wwwwww

MLVS UAB teikiamos paslaugos

 • Naudoti įrengimai
 • Nauja įranga
 • Atsarginės dalys

Kompanijos aprašymas

UAB „MLVS“ prekybą nauja ir naudota žemės ūkio technika bei įranga vykdo jau nuo 2003 m. Ši bendrovė – tai Lietuvos ir Vokietijos verslo atstovų glaudaus ir tvirto bendradarbiavimo rezultatas. Neįkainojama patirtis, sukaupta per visą jos gyvavimo laikotarpį, leidžia klientams pasiūlyti pačius efektyviausius sprendimus.

Matydami didžiulį poreikį rinkoje, jau daugiau nei dešimtmetį mes taip pat siūlome ir žemės ūkio technikos nuomos, remonto ir atsarginių detalių tiekimo paslaugas. Siekdami patenkinti kuo didesnio klientų rato poreikius, prekiaujame ir grūdų laikymui skirtais sandėliais, pašarams ruošti pritaikytais cechais, o taip pat visa tinkamai grūdų priežiūrai būtina įranga, tokia kaip valymo, džiovinimo, apdirbimo ir transportavimo technika.

Sklandus tarptautinis bendradarbiavimas suteikia galimybę pasiūlyti pačius kokybiškiausius Italijoje veikiančių gamintojų „McCormick“ traktorius, Vokietijos kompanijų („BUHLER“, „Farwick GmbH“, „Jacob“, „Himel“, „B-M Silos“, „Kernk Kraft“ „KEK“ ir „FrigorTec“) gaminamą pramoninę techniką, skirtą grūdų laikymui, valymo ir džiovinimo procesams, natūralaus aliejaus spaudimui, transportavimui ir šaldymui.

Nenorėdami apriboti savo parduodamos technikos asortimento, mes taip pat palaikome glaudžius verslo ryšius su žinoma danų kompanija „SKIOLD“, todėl parduodame ir pašarams ruošti ir malti pritaikytą įrangą. Mūsų prekių asortimente yra švedų „SVEAAGRI“ kompanijos gaminami sraigtiniai grūdų transporteriai bei italų gamintojų „Daffi“ transportavimo priekabos ir puspriekabės skirtos pašarų, grūdinių kultūrų, miltų pervežimui ir iškrovimui.

Mūsų bendrovė „MLVS“ visada tinkamai vykdo savo įsipareigojimus, laikosi duoto žodžio ir yra patikimas verslo partneris. Nuolat keliame savo darbuotojų profesinę kvalifikaciją ir tobuliname jų įgūdžius, kurių dėka kiekviena atlikta užduotis duoda pačius geriausius rezultatus. Visą savo dėmesį skirdami efektyviai ir produktyviai žemės ūkio veiklai, siūlome tik pažangiausius sprendimus.

MLVS UAB: Skelbimai Mascus

  Pasirinkite maršrutą į MLVS UAB

  Gamyklos 43b, LT-89110 Mažeikiai
  Siųsti žinutę MLVS UAB

  Raktažodžiai

  • diskiniai malūnai
  • aliejaus presai
  • plaktukiniai malūnai
  • aliejaus filtravimo įranga
  • pramoniniai malūnai

  Tai įmonės MLVS UAB puslapis, esančios Lietuva, Telšių Apskritis, Mažeikiai.

  Kompanija siūlo paslaugas: naudoti įrengimai, nauja įranga ir atsarginės dalys.

  Kompanija specializuojasi diskiniai malūnai, aliejaus presai, plaktukiniai malūnai, aliejaus filtravimo įranga, pramoniniai malūnai.