Skelbimų skaičius: 12

Caterpillar gp40 naudoti šakiniai krautuvai

Čia Jūs rasite sąrašą visų naudotų Caterpillar gp40, GP 40 K, GP 40, GP 40 K L naudoti šakiniai krautuvai pardavimui Mascus svetainėje. Jūs galite filtruoti juos pagal gamybos metus, kainą, darbo valandas, bei šalį. Norėdami praplėsti paiešką, prašome naudoti kairėje pusėje esamą navigaciją.

Skaityti daugiau Uždaryti
skelbimai/puslapis
 • Caterpillar GP 40 K, 2012, Šakiniai krautuvai - KitaCaterpillar GP40K-2Variklio galia: 94

  Šakiniai krautuvai - Kita
  2012 111 h
  Lenkija

  16 789 EUR
 • Caterpillar GP 40 K, 2008, Šakiniai krautuvai - KitaCaterpillar GP40KBendras įvertinimas (1-5): 5, Max. kėlimo galia: 4000, Maksimalus kėlimo aukštis: 400

  Šakiniai krautuvai - Kita
  2008 12 439 h
  Prancūzija, Senlis

  17 500 EUR
 • Caterpillar GP 40, 2012, LPG (dujiniai) krautuvaiCaterpillar GP40NBendras įvertinimas (1-5): 4, Max. kėlimo galia: 4000, Padangų tipas: Amortizacinė pagalvė, Variklis: MITSUBISHI TB45, Variklio galia: 93.16, Priekinių padangų dydis: 8.25-15, Galinių padangų dydis: 7.00-12

  LPG (dujiniai) krautuvai
  2012 5 337 h
  Bosnija ir Hercegovina, Posušje

  POA
 • Caterpillar GP 40 K L, 2004, LPG (dujiniai) krautuvaiCaterpillar GP40KLBendras įvertinimas (1-5): 4, Max. kėlimo galia: 4000, Maksimalus kėlimo aukštis: 400, Kėlimo stiebas: Dvipusis, Šakių ilgis: 160, Transporto svoris: 5630, Transporto matmenys (IxPxA): 3 00 x 1 50 x 2 80

  LPG (dujiniai) krautuvai
  2004 8 117 h
  Olandijos, Klundert

  POA
 • Caterpillar GP 40, 2011, Dyzeliniai krautuvaiCaterpillar GP40NBendras įvertinimas (1-5): 4, Max. kėlimo galia: 4000, Maksimalus kėlimo aukštis: 475

  Dyzeliniai krautuvai
  2011 3 900 h
  Suomija, Lahti

  24 900 EUR
 • Caterpillar GP 40, 2015, Šakiniai krautuvai - KitaCaterpillar MITSUBISHI GP40N1-LE

  Šakiniai krautuvai - Kita
  2015 4 972 h
  Jungtinės Valstijos, Redding, CA

  30 944 EUR
 • Caterpillar GP 40, 2018, Šakiniai krautuvai - KitaCaterpillar GP40N1

  Šakiniai krautuvai - Kita
  2018 6 879 h
  Meksika, Saltillo Coahuila

  35 998 EUR
 • Nerandate ko ieškote? Įdėti pirkimo užklausą
 • Caterpillar GP 40, 1994, Šakiniai krautuvai - KitaCaterpillar LIFT TRUCKS GP40_MC

  Šakiniai krautuvai - Kita
  1994 7 750 h
  Jungtinės Valstijos, Gillette, WY

  POA
 • Caterpillar GP 40, 2015, LPG (dujiniai) krautuvaiCaterpillar LIFT TRUCKS GP40N1-GLE

  LPG (dujiniai) krautuvai
  2015 2 712 h
  Meksika, Saltillo

  24 826 EUR
 • Caterpillar GP 40, 1996, Šakiniai krautuvai - KitaCaterpillar GP40

  Šakiniai krautuvai - Kita
  1996
  Jungtinės Valstijos, Florida

  9 576 EUR
 • Caterpillar GP 40, 2018, Šakiniai krautuvai - KitaCaterpillar GP40N1-LE

  Šakiniai krautuvai - Kita
  2018 5 081 h
  Meksika, Saltillo

  POA
 • Caterpillar GP 40, 2017, LPG (dujiniai) krautuvaiCaterpillar GP40N1-LE

  LPG (dujiniai) krautuvai
  2017 6 680 h
  Meksika, Chihuahua

  36 618 EUR

Kaip įsigyti naudotą padėklų krautuvą?

Mascus kataloge radę Jums tinkamą prekę, ją įsigyti galite susiekę su jos pardavėju ar platintoju, kurio kontaktinė informacija nurodyta prekės skelbime. Taip pat galite susisiekti su pardavėju užpildę užklausos formą, esančią po skelbimu.

Norime priminti, kad Mascus galite ne tik įsigyti, bet ir parduoti įvairią statytų, krovimo, transportavimo techniką. Registracija mūsų svetainėje yra nemokama, o suinteresuotų lankytojų srautai – dideli, todėl čia parduoti savo techniką ar kitą įrangą galėsite paprasčiau ir greičiau. Jungheinrich

Jungheinrich – tai vienas populiariausių rinkoje krovimo technikos tiekėjų pasaulyje. Prieš daugiau nei pusę amžiaus Vokietijoje įsikūrusi pirmoji gamykla šiandien turi filialus ir savo atstovus daugumoje pasaulio šalių ir tiekia pažangią bei patikimą sandėliavimo, logistikos, krovinių gabenimo techniką. Jungheinrich gali pasiūlyti moderniausius sprendimus optimizuojant krovos darbus sandėliuose, ir užtikrinti greitą, lankstų ir našų užsakymų bei jų transportavimo vykdymą.

Mascus skelbimų kataloge parduodami naudoti Jungheinrich padėklų krautuvai yra idealus sprendimas mažesnį biudžetą turinčioms bendrovėms, kurios siekia paspartinti krovinių sandėliavimo bei transportavimo darbus. Nauji elektriniai padėklų krautuvai gali kainuoti net ir 10 000 eur: kadangi smulkaus verslo atstovams kiekviena investicija yra itin reikšminga, kaip alternatyva naujai krovimo technikai Lietuvoje yra dažniau pasirenkama naudota patikimų gamintojų įranga krovos darbams.

Jungheinrich padėklų krautuvai įkūnija vokišką kokybę. Pažangūs vokiečių inžinerijos sprendimai užtikrina, kad net ir naudota krovimo technika išlaikytų tas pačias funkcijas ir manevringumą ir keliamąją galią. Mažų aukščių naudoti Jungheinrich padėklų krautuvai (dar vadinami palečių krautuvais) sukurti iškelti ir gabenti iki 2.5 tonų krovinius. Kiekvienos serijos šio gamintojo įrenginys krovinių gabenimui turi integruotas svarbiausias funkcijas ir vidinę kontrolės sistemą, kurios pagalba automatiškai užfiksuojamas krovinio svoris bei matmenys, ir pagal tai nustatomi kėlimo parametrai.

Taip pat Jungheinrich įranga garsėja ekonomiškumu, manevringumu ir saugumu. Naujos kartos padėklų krautuvai turi galingus variklius, veikia taupiai, jų akumuliatoriai 100 proc. pakraunami per 80 minučių, taip pat padėklų krautuvuose integruotos saugių posūkių kontrolės mechanizmai ir kitos funkcijos, skirtos tam, kad darbuotojui krautuvą būtų kuo saugiau ir patogiau eksploatuoti.

Mascus prekių kataloge rasite populiariausius Jungheinrich padėklų krautuvų modelius: ERE 120, ERE 20, ERE 225, EJE 118, EJE 120. Kaip išsirinkti ir įsigyti naudotus Jungheinrich padėklų krautuvus? Mascus nepriklauso šioje svetainėje pateiktos prekės, todėl norėdami nusipirkti Jums tinkamiausią krovimo įrangą, turite tiesiogiai susiekti su prekės savininku. Mes netarpininkaujame pirkimo metu, todėl, jeigu žadate pirkti norimą įrangą naudokitės prekės skelbime nurodyta pardavėjo ar platintojo kontaktine informacija arba užpildykite po skelbimu esančią užklausos formą – susisiekę su pardavėju, galėsite bendru susitarimu atlikti pirkimo sandėrį. Still

Pirmoji STILL gamykla buvo įsteigta 1920 metais Hamburge, Vokietijoje. Jau nuo pat pradžių, kartu su pirmaisiais elektriniais motorais, kurių gamyba buvo pradinė įmonės veiklos kryptis, šios firmos įkūrėjas Hans Still savo klientams siūlė greitą, kokybišką ir patikimą produkciją bei aptarnavimą. Pati gamykla taip pat greitai ir užtikrintai plėtėsi bei augo, didindama darbuotojų skaičių, tobulindama variklių ir gaminamos įrangos technologijas ir vystydama vis naujas idėjas.

Šiandien STILL vis dar puoselėja savo originalią filosofiją ir didžiausią dėmesį sutelkia į operatyvios, manevringos ir ekonomiškos-aplinkai draugiškos krovimo technikos gamybą.

Mascus prekių kataloge rasite parduodamus naudotus padėklų krautuvus STILL bei kitą naudotą krovimo techniką. STILL padėklų krautuvai (dar vadinami palečių keltuvai) maksimaliai optimizuoja tiek mažo sandėlio, tiek didelio logistikos centro darbą – šie krautuvai pasižymi didele galia, kokybiškomis ir tvirtomis detalėmis, inovatyviais inžineriniais sprendimais ir puikiu greičio bei manevringumo santykiu. Kiekvienos įmonės, gamyklos ar logistikos centro darbo našumas tiesiogiai priklauso nuo vykdomų užsakymų apdorojimo greičio. Operatyvus darbas sandėliuose neatsiejamas nuo kokybiškos krovimo technikos. Todėl STILL technika yra idealus sprendimas siekiantiems optimalaus darbų našumo.

Populiariausi mažo aukščio kėlimo STILL padėklų krautuvai – tai modeliai EXU, EXU-H, EXU-S ir kiti. Maksimali šių krautuvų kėlimo galia varijuoja nuo 2 tonų iki 2,4 tonų ar net daugiau (modeliai ECU, SXH, ir t.t.). Maksimalus kėlimo aukštis EXU modeliui – 675 mm, tačiau didesnės kėlimo galios krautuvai gali kelti kur kas žemiau – iki 130 mm ir panašiai.

Mascus kataloge esančius padėklų krautuvus bei STILL gamintojo krautuvus galite filtruoti paieškoje, pasirinkę pageidaujamus krautuvo parametrus ir specifikacijas – galite pasirinkti pageidaujamas keltuvo kainos ribas, įrenginio registracijos metus, įvesti norimą kėlimo galią ir paieška Jums pateiks šiuos kriterijus atitinkančias Mascus svetainėje parduodamas prekes.

Kaip išsirinkti ir įsigyti naudotą Caterpillar gp40, GP 40 K, GP 40, GP 40 K L padėklinį krautuvą?

Jeigu pageidaujate įsigyti Jums tinkamą STILL padėklų krautuvą, turite tiesiogiai susiekti su pardavėju jo prekės skelbime nurodytais kontaktais. Mascus nėra nei krovimo technikos platintojas, nei tarpininkas tarp klientų ir pardavėjų, todėl, jeigu ketinate pirkti Jums reikalingą įrangą naudokitės prekės skelbime nurodyta pardavėjo ar platintojo kontaktine informacija arba užpildykite po skelbimu esančią užklausos formą – susisiekę su pardavėju, galėsite atlikti pirkimo sandėrį ir įsigyti norimą prekę.

Taip pat norime priminti, kad Mascus svetainėje galima ne tik pirkti, bet ir parduoti įvairią statytų, krovimo, transportavimo ar kitose ūkio šakose naudojamą techniką. Registracija mūsų svetainėje yra nemokama, čia užsuka daug susidomėjusių lankytojų, todėl čia įkėlę parduodamos technikos skelbimą, parduosite ją paprasčiau ir greičiau.