Skelbimų skaičius: 10

Manitou m26 specialios programos

Čia Jūs rasite sąrašą visų naudotų Manitou m26, M 26.4, M 26.2 specialios programos pardavimui Mascus svetainėje. Jūs galite filtruoti juos pagal gamybos metus, kainą, darbo valandas, bei šalį. Norėdami praplėsti paiešką, prašome naudoti kairėje pusėje esamą navigaciją.

Skaityti daugiau Uždaryti
skelbimai/puslapis
 • Manitou M 26.4, 2004, Dyzeliniai krautuvaiManitou M26-4 2-EBendras įvertinimas (1-5): 4, Max. kėlimo galia: 2600, Maksimalus kėlimo aukštis: 550, Laisvas kėlimas: Ne, Kėlimo stiebas: Tripusis, Atstumas nuo svorio centro: Ne, Šakių ilgis: Ne, Važiuoklės aukštis: 296

  Dyzeliniai krautuvai
  2004 6 291 h
  Lenkija

  17 421 EUR
 • Manitou M 26.4, 2007, Visureigiai krautuvaiManitou M26-4Bendras įvertinimas (1-5): 4, Variklio tipas: Dyzelinis, Max. kėlimo galia: 2600, Maksimalus kėlimo aukštis: 550

  Visureigiai krautuvai
  2007 3 825 h
  Prancūzija, Bonsecours

  18 000 EUR
 • Manitou M 26.4, 2007, Visureigiai krautuvaiManitou M26-4Bendras įvertinimas (1-5): 4, Variklio tipas: Dyzelinis, Max. kėlimo galia: 2600, Maksimalus kėlimo aukštis: 550

  Visureigiai krautuvai
  2007 3 825 h
  Prancūzija, Bonsecours

  18 000 EUR
 • Manitou M 26.2, 2003, Visureigiai krautuvaiManitou M 26.2Bendras įvertinimas (1-5): 4, Variklio tipas: Dyzelinis, Max. kėlimo galia: 2600, Maksimalus kėlimo aukštis: 400, Važiuoklės aukštis: 297, Kėlimo stiebas: Dvipusis, Šakės važiuoklė: Šoninio nustūmimo įtaisas, Padangų tipas: Pneumatinis (PN)

  Visureigiai krautuvai
  2003
  Ispanija

  POA
 • Manitou M 26.4, 2002, Dyzeliniai krautuvaiManitou M26-4Max. kėlimo galia: 2600

  Dyzeliniai krautuvai
  2002 4 036 h
  Belgija, Waregem

  POA
 • Manitou M 26.4, 2015, Visureigiai krautuvaiManitou M 26.4Paskutinis patikrinimas: 2021-05-27, Bendras įvertinimas (1-5): 4, Buvusių savininkų skaičius: 1, Variklio tipas: Dyzelinis, Max. kėlimo galia: 5500, Maksimalus kėlimo aukštis: 550, Kėlimo stiebas: Tripusis, Šakės važiuoklė: Šoninio nustūmimo įtaisas, Šakių ilgis: 120, Kabina: Uždara kabina, Padangų tipas: Pneumatinis (PN), Variklis: Perkins, Variklio gamintojas: Perkins, Gamybos šalis: FR, Įranga: 3-iasis velianas

  Visureigiai krautuvai
  2015 8 000 h
  Izraelis, Jerusalem

  33 000 EUR
 • Manitou M 26.4, 2005, Visureigiai krautuvaiManitou M 26.4Variklio tipas: Dyzelinis, Kėlimo stiebas: Tripusis, Kabina: Apsauga iš viršaus, Padangų tipas: Pneumatinis (PN), Variklis: Perkins, Variklio gamintojas: Perkins, Vairų skaičius: Taip, Varomųjų ratų skaičius: 4, Gamybos šalis: FR

  Visureigiai krautuvai
  2005 4 600 h
  Ispanija, Ontígola (Toledo)

  18 500 EUR
 • Nerandate ko ieškote? Įdėti pirkimo užklausą
 • Manitou M 26.4, 2018, Visureigiai krautuvaiManitou M.26.4

  Visureigiai krautuvai
  2018 4 281 h
  Ispanija, ALCALA DE GUADAIRA

  31 555 EUR
 • Manitou M 26.4, 2000, Visureigiai krautuvaiManitou M 26.4Variklio tipas: Dyzelinis, Max. kėlimo galia: 2600, Maksimalus kėlimo aukštis: 550, Laisvas kėlimas: 550, Kėlimo stiebas: Tripusis, Kabina: Uždara kabina, Variklis: Perkins 1004.42, Variklio galia: 85.66

  Visureigiai krautuvai
  2000 3 650 h
  Prancūzija, Serrières en Chautagne

  19 800 EUR
 • Manitou M 26.4, 2000, Visureigiai krautuvaiManitou M 26.4Variklio tipas: Dyzelinis

  Visureigiai krautuvai
  2000
  Olandijos, Luttenberg

  15 800 EUR

Kaip įsigyti naudotą padėklų krautuvą?

Mascus kataloge radę Jums tinkamą prekę, ją įsigyti galite susiekę su jos pardavėju ar platintoju, kurio kontaktinė informacija nurodyta prekės skelbime. Taip pat galite susisiekti su pardavėju užpildę užklausos formą, esančią po skelbimu.

Norime priminti, kad Mascus galite ne tik įsigyti, bet ir parduoti įvairią statytų, krovimo, transportavimo techniką. Registracija mūsų svetainėje yra nemokama, o suinteresuotų lankytojų srautai – dideli, todėl čia parduoti savo techniką ar kitą įrangą galėsite paprasčiau ir greičiau. Jungheinrich

Jungheinrich – tai vienas populiariausių rinkoje krovimo technikos tiekėjų pasaulyje. Prieš daugiau nei pusę amžiaus Vokietijoje įsikūrusi pirmoji gamykla šiandien turi filialus ir savo atstovus daugumoje pasaulio šalių ir tiekia pažangią bei patikimą sandėliavimo, logistikos, krovinių gabenimo techniką. Jungheinrich gali pasiūlyti moderniausius sprendimus optimizuojant krovos darbus sandėliuose, ir užtikrinti greitą, lankstų ir našų užsakymų bei jų transportavimo vykdymą.

Mascus skelbimų kataloge parduodami naudoti Jungheinrich padėklų krautuvai yra idealus sprendimas mažesnį biudžetą turinčioms bendrovėms, kurios siekia paspartinti krovinių sandėliavimo bei transportavimo darbus. Nauji elektriniai padėklų krautuvai gali kainuoti net ir 10 000 eur: kadangi smulkaus verslo atstovams kiekviena investicija yra itin reikšminga, kaip alternatyva naujai krovimo technikai Lietuvoje yra dažniau pasirenkama naudota patikimų gamintojų įranga krovos darbams.

Jungheinrich padėklų krautuvai įkūnija vokišką kokybę. Pažangūs vokiečių inžinerijos sprendimai užtikrina, kad net ir naudota krovimo technika išlaikytų tas pačias funkcijas ir manevringumą ir keliamąją galią. Mažų aukščių naudoti Jungheinrich padėklų krautuvai (dar vadinami palečių krautuvais) sukurti iškelti ir gabenti iki 2.5 tonų krovinius. Kiekvienos serijos šio gamintojo įrenginys krovinių gabenimui turi integruotas svarbiausias funkcijas ir vidinę kontrolės sistemą, kurios pagalba automatiškai užfiksuojamas krovinio svoris bei matmenys, ir pagal tai nustatomi kėlimo parametrai.

Taip pat Jungheinrich įranga garsėja ekonomiškumu, manevringumu ir saugumu. Naujos kartos padėklų krautuvai turi galingus variklius, veikia taupiai, jų akumuliatoriai 100 proc. pakraunami per 80 minučių, taip pat padėklų krautuvuose integruotos saugių posūkių kontrolės mechanizmai ir kitos funkcijos, skirtos tam, kad darbuotojui krautuvą būtų kuo saugiau ir patogiau eksploatuoti.

Mascus prekių kataloge rasite populiariausius Jungheinrich padėklų krautuvų modelius: ERE 120, ERE 20, ERE 225, EJE 118, EJE 120. Kaip išsirinkti ir įsigyti naudotus Jungheinrich padėklų krautuvus? Mascus nepriklauso šioje svetainėje pateiktos prekės, todėl norėdami nusipirkti Jums tinkamiausią krovimo įrangą, turite tiesiogiai susiekti su prekės savininku. Mes netarpininkaujame pirkimo metu, todėl, jeigu žadate pirkti norimą įrangą naudokitės prekės skelbime nurodyta pardavėjo ar platintojo kontaktine informacija arba užpildykite po skelbimu esančią užklausos formą – susisiekę su pardavėju, galėsite bendru susitarimu atlikti pirkimo sandėrį. Still

Pirmoji STILL gamykla buvo įsteigta 1920 metais Hamburge, Vokietijoje. Jau nuo pat pradžių, kartu su pirmaisiais elektriniais motorais, kurių gamyba buvo pradinė įmonės veiklos kryptis, šios firmos įkūrėjas Hans Still savo klientams siūlė greitą, kokybišką ir patikimą produkciją bei aptarnavimą. Pati gamykla taip pat greitai ir užtikrintai plėtėsi bei augo, didindama darbuotojų skaičių, tobulindama variklių ir gaminamos įrangos technologijas ir vystydama vis naujas idėjas.

Šiandien STILL vis dar puoselėja savo originalią filosofiją ir didžiausią dėmesį sutelkia į operatyvios, manevringos ir ekonomiškos-aplinkai draugiškos krovimo technikos gamybą.

Mascus prekių kataloge rasite parduodamus naudotus padėklų krautuvus STILL bei kitą naudotą krovimo techniką. STILL padėklų krautuvai (dar vadinami palečių keltuvai) maksimaliai optimizuoja tiek mažo sandėlio, tiek didelio logistikos centro darbą – šie krautuvai pasižymi didele galia, kokybiškomis ir tvirtomis detalėmis, inovatyviais inžineriniais sprendimais ir puikiu greičio bei manevringumo santykiu. Kiekvienos įmonės, gamyklos ar logistikos centro darbo našumas tiesiogiai priklauso nuo vykdomų užsakymų apdorojimo greičio. Operatyvus darbas sandėliuose neatsiejamas nuo kokybiškos krovimo technikos. Todėl STILL technika yra idealus sprendimas siekiantiems optimalaus darbų našumo.

Populiariausi mažo aukščio kėlimo STILL padėklų krautuvai – tai modeliai EXU, EXU-H, EXU-S ir kiti. Maksimali šių krautuvų kėlimo galia varijuoja nuo 2 tonų iki 2,4 tonų ar net daugiau (modeliai ECU, SXH, ir t.t.). Maksimalus kėlimo aukštis EXU modeliui – 675 mm, tačiau didesnės kėlimo galios krautuvai gali kelti kur kas žemiau – iki 130 mm ir panašiai.

Mascus kataloge esančius padėklų krautuvus bei STILL gamintojo krautuvus galite filtruoti paieškoje, pasirinkę pageidaujamus krautuvo parametrus ir specifikacijas – galite pasirinkti pageidaujamas keltuvo kainos ribas, įrenginio registracijos metus, įvesti norimą kėlimo galią ir paieška Jums pateiks šiuos kriterijus atitinkančias Mascus svetainėje parduodamas prekes.

Kaip išsirinkti ir įsigyti naudotą Manitou m26, M 26.4, M 26.2 padėklinį krautuvą?

Jeigu pageidaujate įsigyti Jums tinkamą STILL padėklų krautuvą, turite tiesiogiai susiekti su pardavėju jo prekės skelbime nurodytais kontaktais. Mascus nėra nei krovimo technikos platintojas, nei tarpininkas tarp klientų ir pardavėjų, todėl, jeigu ketinate pirkti Jums reikalingą įrangą naudokitės prekės skelbime nurodyta pardavėjo ar platintojo kontaktine informacija arba užpildykite po skelbimu esančią užklausos formą – susisiekę su pardavėju, galėsite atlikti pirkimo sandėrį ir įsigyti norimą prekę.

Taip pat norime priminti, kad Mascus svetainėje galima ne tik pirkti, bet ir parduoti įvairią statytų, krovimo, transportavimo ar kitose ūkio šakose naudojamą techniką. Registracija mūsų svetainėje yra nemokama, čia užsuka daug susidomėjusių lankytojų, todėl čia įkėlę parduodamos technikos skelbimą, parduosite ją paprasčiau ir greičiau.