Skelbimų skaičius: 43

varikliai

Didelė dalis tarpžemyninės didmeninės prekybos vyksta per jūrinį krovinių transportavimą. Nors jūrinis transportavimas užima daugiau laiko negu krovinių skraidinimas ar žemės transportas, šis krovinių gabenimas leidžia vienu kartu išplukdyti didelius kiekius net ir didelių gabaritų krovinius. Kadangi jūrinis krovinių transportavimas šiuo metu vykdo 80 proc. visos tarptautinės prekybos, itin svarbu jūrų terminaluose pasirūpinti patikima ir patvaria krovos įranga.

Konteneirvežis (dar vadinamas konteinerių sunkvežimiu, konteinerių krautuvu) – tai laivų krovoje – vandens transporto terminaluose naudojama technika. Konteinerių krautuvai yra itin didelio galingumo ir gali pakelti sunkius tiek tuščius, tiek pilnus konteinerius. Be šių krovos įrenginių būtų sunkiai įmanomas bet koks jūrinis transportavimas prekiniais laivais.

Mascus skelbimų kataloge galima rasti Lietuvoje parduodamų naudotų konteinerių krautuvų pasirinkimą. Konteinervežių keliamoji galia yra itin didelė, todėl šios technikos gamyboje pasitelkiamos pažangiausios technologijos ir naudojamos tvirčiausios medžiagos. Tai automatiškai reiškia didesnius gamybos kaštus, todėl nauji konteinerių krautuvai tiesiai iš tiekėjų gali atsieiti šimtus tūkstančių eurų. Patraukli alternatyva – naudoti konteinervežiai, kuriuos galima įsigyti palankesnėmis sąlygomis ir džiaugtis identiškais rezultatais.

Populiariausi konteinerių krautuvų gamintojai pasaulyje – tai Kalmar, Terberg, Hyster bei kiti gamintojai. Perkant net ir naudotą šių gamintojų produkciją užtikrinamas toks pats galingumas ir keliamoji galia, kaip ir naujų konteinervežių. Pažangesnių ir didesnėms apkrovoms sukurtų konteinerių krautuvų maksimali keliamoji galia siekia 46 tonas. Mažesnėms apkrovoms (tuštiems konteineriams kilnoti) skirtų krautuvų kėlimo galia būna iki 10 tonų.

Skaityti daugiau Uždaryti
skelbimai/puslapis
 • Manitou MLT 625-75 H, Varikliai

  Manitou MLT 625-75 H

  Varikliai

  Latvija

  POA
 • Iškeltas
  Deutz TCD 2012 L04 2V, 2010, Varikliai

  Deutz TCD 2012 L04 2V

  Varikliai
  2010
  Lenkija
  7d

  1 395 EUR
 • Motoren Reparatur von Industiemotoren, Varikliai

  Motoren Reparatur von IndustiemotorenGarantija: TAK, Gamybos šalis: PL

  Varikliai

  Lenkija

  EUR
 • Motoren Reparatur von Industiemotoren, Varikliai

  Motoren Reparatur von IndustiemotorenGarantija: JA, Gamybos šalis: PL

  Varikliai

  Lenkija

  EUR
 • Deutz F3L913G, Varikliai

  Deutz F3L913GBendras įvertinimas (1-5): 5, Tinka šioms mašinoms: BLOK SILNIKA MARKI DEUTZ 3 CYLINDROWY W BARDZO DOBRYM STANIE, Transporto svoris: 300, Gamybos šalis: PL

  Varikliai

  Lenkija, Kobierniki

  581 EUR
 • Linde 351, 2003, Varikliai

  Linde 351Bendras įvertinimas (1-5): 5, Tinka šioms mašinoms: OSŁONA WENTYLATORA LINDE, Transporto svoris: 2, Gamybos šalis: PL

  Varikliai
  2003
  Lenkija, płock

  12 EUR
 • POA
 • Still Rx70, Varikliai

  Still Rx70Bendras įvertinimas (1-5): 5, Tinka šioms mašinoms: STILL seria 7321-24 oraz 7325-28, Transporto svoris: 40, Garantija: 30 dni

  Varikliai

  Lenkija, Mikołów

  2 208 EUR
 • Iškeltas
   NEW -Sisu 634 DSE, 2015, Varikliai

  NEW -Sisu 634 DSEBendras įvertinimas (1-5): 5

  Varikliai
  2015
  Švedija, Göteborg

  15 964 EUR
 • Jungheinrich ESE 530, 2006, Varikliai

  Jungheinrich ESE 530Bendras įvertinimas (1-5): 4, Transporto matmenys (IxPxA): 1 x 0 5 x 0 5 , Tinka šioms mašinoms: ESE 530, Transporto svoris: 100, Gamybos šalis: DE

  Varikliai
  2006
  Vokietija, Witten

  300 EUR
 • Volvo EC 50, 2012, Varikliai

  Volvo D16G 750 HP EURO 5Bendras įvertinimas (1-5): 5

  Varikliai
  2012
  Danija

  POA
 • Kubota D 1105, 2019, Varikliai

  Kubota D 1105Transporto matmenys (IxPxA): 0.65 x 0.45 x 0.65 , Tinka šioms mašinoms: 1800RPM 12.6 Kw

  Varikliai
  2019
  Olandijos
  7d

  POA
 • Cummins Engine QSX G6, 2012, Varikliai

  Cummins Engine QSX G6Gamybos šalis: US

  Varikliai
  2012
  Suomija, Tampere

  15 000 EUR
 • Perkins LE80479, Varikliai

  Perkins LE80479Bendras įvertinimas (1-5): 4, Transporto matmenys (IxPxA): 70, Gamybos šalis: UK

  Varikliai

  Slovėnija, Trzin

  450 EUR
 • 2 650 EUR
 • Kalmar Radiator 923581.0010, Varikliai

  Kalmar Radiator 923581.0010

  Varikliai

  Belgija, Antwerp

  POA
 • Perkins 1004-4, Varikliai

  Perkins 1004-4Bendras įvertinimas (1-5): 5, Transporto matmenys (IxPxA): 0.71 x 0.61 x 0.77 , Transporto svoris: 273, Garantija: 1 an (1 year)

  Varikliai

  Prancūzija

  5 990 EUR
 • Baldwin Filters B7383 oil filter, 2017, Varikliai

  Baldwin Filters B7383 oil filterBendras įvertinimas (1-5): 5, Garantija: original, Gamybos šalis: CN

  Varikliai
  2017
  Kinija, Shandong

  POA
 • Perkins 404D-22, Varikliai

  Perkins 404D-22Bendras įvertinimas (1-5): 5, Transporto matmenys (IxPxA): 0.66 x 0.72 x 0.46 , Transporto svoris: 184, Garantija: 1 an (1 year)

  Varikliai

  Prancūzija

  4 790 EUR
 • Cummins 3A1.4 - G1, Varikliai

  Cummins 3A1.4 - G1Tinka šioms mašinoms: Generatori industriale

  Varikliai

  Italija

  POA
Kaip įsigyti naudotą padėklų krautuvą?

Mascus kataloge radę Jums tinkamą prekę, ją įsigyti galite susiekę su jos pardavėju ar platintoju, kurio kontaktinė informacija nurodyta prekės skelbime. Taip pat galite susisiekti su pardavėju užpildę užklausos formą, esančią po skelbimu.

Norime priminti, kad Mascus galite ne tik įsigyti, bet ir parduoti įvairią statytų, krovimo, transportavimo techniką. Registracija mūsų svetainėje yra nemokama, o suinteresuotų lankytojų srautai – dideli, todėl čia parduoti savo techniką ar kitą įrangą galėsite paprasčiau ir greičiau. Jungheinrich

Jungheinrich – tai vienas populiariausių rinkoje krovimo technikos tiekėjų pasaulyje. Prieš daugiau nei pusę amžiaus Vokietijoje įsikūrusi pirmoji gamykla šiandien turi filialus ir savo atstovus daugumoje pasaulio šalių ir tiekia pažangią bei patikimą sandėliavimo, logistikos, krovinių gabenimo techniką. Jungheinrich gali pasiūlyti moderniausius sprendimus optimizuojant krovos darbus sandėliuose, ir užtikrinti greitą, lankstų ir našų užsakymų bei jų transportavimo vykdymą.

Mascus skelbimų kataloge parduodami naudoti Jungheinrich padėklų krautuvai yra idealus sprendimas mažesnį biudžetą turinčioms bendrovėms, kurios siekia paspartinti krovinių sandėliavimo bei transportavimo darbus. Nauji elektriniai padėklų krautuvai gali kainuoti net ir 10 000 eur: kadangi smulkaus verslo atstovams kiekviena investicija yra itin reikšminga, kaip alternatyva naujai krovimo technikai Lietuvoje yra dažniau pasirenkama naudota patikimų gamintojų įranga krovos darbams.

Jungheinrich padėklų krautuvai įkūnija vokišką kokybę. Pažangūs vokiečių inžinerijos sprendimai užtikrina, kad net ir naudota krovimo technika išlaikytų tas pačias funkcijas ir manevringumą ir keliamąją galią. Mažų aukščių naudoti Jungheinrich padėklų krautuvai (dar vadinami palečių krautuvais) sukurti iškelti ir gabenti iki 2.5 tonų krovinius. Kiekvienos serijos šio gamintojo įrenginys krovinių gabenimui turi integruotas svarbiausias funkcijas ir vidinę kontrolės sistemą, kurios pagalba automatiškai užfiksuojamas krovinio svoris bei matmenys, ir pagal tai nustatomi kėlimo parametrai.

Taip pat Jungheinrich įranga garsėja ekonomiškumu, manevringumu ir saugumu. Naujos kartos padėklų krautuvai turi galingus variklius, veikia taupiai, jų akumuliatoriai 100 proc. pakraunami per 80 minučių, taip pat padėklų krautuvuose integruotos saugių posūkių kontrolės mechanizmai ir kitos funkcijos, skirtos tam, kad darbuotojui krautuvą būtų kuo saugiau ir patogiau eksploatuoti.

Mascus prekių kataloge rasite populiariausius Jungheinrich padėklų krautuvų modelius: ERE 120, ERE 20, ERE 225, EJE 118, EJE 120. Kaip išsirinkti ir įsigyti naudotus Jungheinrich padėklų krautuvus? Mascus nepriklauso šioje svetainėje pateiktos prekės, todėl norėdami nusipirkti Jums tinkamiausią krovimo įrangą, turite tiesiogiai susiekti su prekės savininku. Mes netarpininkaujame pirkimo metu, todėl, jeigu žadate pirkti norimą įrangą naudokitės prekės skelbime nurodyta pardavėjo ar platintojo kontaktine informacija arba užpildykite po skelbimu esančią užklausos formą – susisiekę su pardavėju, galėsite bendru susitarimu atlikti pirkimo sandėrį. Still

Pirmoji STILL gamykla buvo įsteigta 1920 metais Hamburge, Vokietijoje. Jau nuo pat pradžių, kartu su pirmaisiais elektriniais motorais, kurių gamyba buvo pradinė įmonės veiklos kryptis, šios firmos įkūrėjas Hans Still savo klientams siūlė greitą, kokybišką ir patikimą produkciją bei aptarnavimą. Pati gamykla taip pat greitai ir užtikrintai plėtėsi bei augo, didindama darbuotojų skaičių, tobulindama variklių ir gaminamos įrangos technologijas ir vystydama vis naujas idėjas.

Šiandien STILL vis dar puoselėja savo originalią filosofiją ir didžiausią dėmesį sutelkia į operatyvios, manevringos ir ekonomiškos-aplinkai draugiškos krovimo technikos gamybą.

Mascus prekių kataloge rasite parduodamus naudotus padėklų krautuvus STILL bei kitą naudotą krovimo techniką. STILL padėklų krautuvai (dar vadinami palečių keltuvai) maksimaliai optimizuoja tiek mažo sandėlio, tiek didelio logistikos centro darbą – šie krautuvai pasižymi didele galia, kokybiškomis ir tvirtomis detalėmis, inovatyviais inžineriniais sprendimais ir puikiu greičio bei manevringumo santykiu. Kiekvienos įmonės, gamyklos ar logistikos centro darbo našumas tiesiogiai priklauso nuo vykdomų užsakymų apdorojimo greičio. Operatyvus darbas sandėliuose neatsiejamas nuo kokybiškos krovimo technikos. Todėl STILL technika yra idealus sprendimas siekiantiems optimalaus darbų našumo.

Populiariausi mažo aukščio kėlimo STILL padėklų krautuvai – tai modeliai EXU, EXU-H, EXU-S ir kiti. Maksimali šių krautuvų kėlimo galia varijuoja nuo 2 tonų iki 2,4 tonų ar net daugiau (modeliai ECU, SXH, ir t.t.). Maksimalus kėlimo aukštis EXU modeliui – 675 mm, tačiau didesnės kėlimo galios krautuvai gali kelti kur kas žemiau – iki 130 mm ir panašiai.

Mascus kataloge esančius padėklų krautuvus bei STILL gamintojo krautuvus galite filtruoti paieškoje, pasirinkę pageidaujamus krautuvo parametrus ir specifikacijas – galite pasirinkti pageidaujamas keltuvo kainos ribas, įrenginio registracijos metus, įvesti norimą kėlimo galią ir paieška Jums pateiks šiuos kriterijus atitinkančias Mascus svetainėje parduodamas prekes.

Kaip išsirinkti ir įsigyti naudotą STILL padėklinį krautuvą?

Jeigu pageidaujate įsigyti Jums tinkamą STILL padėklų krautuvą, turite tiesiogiai susiekti su pardavėju jo prekės skelbime nurodytais kontaktais. Mascus nėra nei krovimo technikos platintojas, nei tarpininkas tarp klientų ir pardavėjų, todėl, jeigu ketinate pirkti Jums reikalingą įrangą naudokitės prekės skelbime nurodyta pardavėjo ar platintojo kontaktine informacija arba užpildykite po skelbimu esančią užklausos formą – susisiekę su pardavėju, galėsite atlikti pirkimo sandėrį ir įsigyti norimą prekę.

Taip pat norime priminti, kad Mascus svetainėje galima ne tik pirkti, bet ir parduoti įvairią statytų, krovimo, transportavimo ar kitose ūkio šakose naudojamą techniką. Registracija mūsų svetainėje yra nemokama, čia užsuka daug susidomėjusių lankytojų, todėl čia įkėlę parduodamos technikos skelbimą, parduosite ją paprasčiau ir greičiau.