Skelbimų skaičius: 33

Naudoti Volvo krovimo, kėlimo ir sandėliavimo technika pardavimui

Peržiūrėti visus naudotų Volvo krovimas/kėlimas pardavimo skelbimus visoje Europoje. Naujausi skelbimai yra sąrašo pradžioje. Norėdami rūšiuoti Volvo krovimas/kėlimas pardavimo skelbimus, spustelėkite ant rūšiavimo mygtukų, pavyzdžiui, pagal gamintoją, metus, kainą, buvimo šalį. Jei norite ieškoti kitų naudota aplinkos tvarkymo technika, spustelėkite ant šios nuorodos.
Skaityti daugiau Uždaryti
skelbimai/puslapis
 • Volvo L 20 B, 2010, Šakiniai krautuvai - KitaVolvo L20BVariklio tipas: Dyzelinis

  Šakiniai krautuvai - Kita
  2010 6 673 h
  Estija

  23 000 EUR
 • Volvo cat ljungby 180, 2009, KitaVolvo cat ljungby 180Variklio tipas: Dyzelinis

  Kita
  2009
  Švedija, edsele

  POA
 • Volvo TD610 M, 2002, Šakiniai krautuvai - KitaVolvo TD610 MBendras įvertinimas (1-5): 4, Laisvas kėlimas: Ne

  Šakiniai krautuvai - Kita
  2002
  Danija

  POA
 • Volvo TD61, 1994, Šakiniai krautuvai - KitaVolvo TD61Bendras įvertinimas (1-5): 4, Laisvas kėlimas: Ne

  Šakiniai krautuvai - Kita
  1994
  Danija

  POA
 • Volvo EC 70, 2008, Šakiniai krautuvai - KitaVolvo Penta TD70Bendras įvertinimas (1-5): 4, Laisvas kėlimas: Ne

  Šakiniai krautuvai - Kita
  2008
  Danija

  POA
 • Volvo TD71, 1995, Šakiniai krautuvai - KitaVolvo TD71Bendras įvertinimas (1-5): 4, Laisvas kėlimas: Ne

  Šakiniai krautuvai - Kita
  1995
  Danija

  POA
 • Volvo TD61, 1987, Šakiniai krautuvai - KitaVolvo TD61Bendras įvertinimas (1-5): 4, Laisvas kėlimas: Ne

  Šakiniai krautuvai - Kita
  1987
  Danija

  POA
 • Volvo TD61, 1993, Šakiniai krautuvai - KitaVolvo TD61Bendras įvertinimas (1-5): 4, Laisvas kėlimas: Ne

  Šakiniai krautuvai - Kita
  1993
  Danija

  POA
 • Volvo TD121G, 1987, Šakiniai krautuvai - KitaVolvo TD121GBendras įvertinimas (1-5): 4, Laisvas kėlimas: Ne

  Šakiniai krautuvai - Kita
  1987
  Danija

  POA
 • Volvo EC 50 V, 2009, Šakiniai krautuvai - KitaVolvo TAD750VEBendras įvertinimas (1-5): 4, Laisvas kėlimas: Ne

  Šakiniai krautuvai - Kita
  2009
  Danija

  POA
 • Volvo EC 20, 2009, Šakiniai krautuvai - KitaVolvo Penta TAD720VEBendras įvertinimas (1-5): 4, Laisvas kėlimas: Ne

  Šakiniai krautuvai - Kita
  2009
  Danija

  POA
 • Volvo EC 50, 2012, VarikliaiVolvo D16G 750 HP EURO 5Bendras įvertinimas (1-5): 5

  Varikliai
  2012
  Danija

  POA
 • Volvo EC 13, 2015, Važiuoklė ir suspensijaVolvo 21364822 CATALYSATOR FH 4 EURO 6

  Važiuoklė ir suspensija
  2015
  Danija

  POA
 • Volvo, ŠakėsVolvo

  Šakės

  Jungtinės Valstijos, San Antonio, Texas
  7d

  4 064 EUR
 • Volvo klem bomen houtklem bomenklem houtklem, Rulonų griebtuvaiVolvo klem bomen houtklem bomenklem houtklem

  Rulonų griebtuvai

  Olandijos, Druten, Nederland

  4 000 EUR
 • Volvo standard, ŠakėsVolvo standard

  Šakės

  Olandijos, Putten, Nederland

  1 500 EUR
 • Volvo PENTA TAD 620 VE, 2018, Kiti priedai ir komponentaiVolvo PENTA TAD 620 VE

  Kiti priedai ir komponentai
  2018
  Italija

  POA
 • Volvo TAD561 VE NEW, Šakiniai krautuvai - KitaVolvo TAD561 VE NEWMax. kėlimo galia: Taip, Variklis: Diesel

  Šakiniai krautuvai - Kita

  Olandijos, Amsterdam

  POA
 • Volvo Penta TAD760VE, 2017, KitaVolvo Penta TAD760VEVariklio tipas: Dyzelinis

  Kita
  2017
  Austrija

  POA
 • Volvo EC 290, Važiuoklė ir suspensijaVolvo Monoboom EC290

  Važiuoklė ir suspensija

  Olandijos, Druten, Nederland

  POA
Kaip įsigyti naudotą padėklų krautuvą?

Mascus kataloge radę Jums tinkamą prekę, ją įsigyti galite susiekę su jos pardavėju ar platintoju, kurio kontaktinė informacija nurodyta prekės skelbime. Taip pat galite susisiekti su pardavėju užpildę užklausos formą, esančią po skelbimu.

Norime priminti, kad Mascus galite ne tik įsigyti, bet ir parduoti įvairią statytų, krovimo, transportavimo techniką. Registracija mūsų svetainėje yra nemokama, o suinteresuotų lankytojų srautai – dideli, todėl čia parduoti savo techniką ar kitą įrangą galėsite paprasčiau ir greičiau. Jungheinrich

Jungheinrich – tai vienas populiariausių rinkoje krovimo technikos tiekėjų pasaulyje. Prieš daugiau nei pusę amžiaus Vokietijoje įsikūrusi pirmoji gamykla šiandien turi filialus ir savo atstovus daugumoje pasaulio šalių ir tiekia pažangią bei patikimą sandėliavimo, logistikos, krovinių gabenimo techniką. Jungheinrich gali pasiūlyti moderniausius sprendimus optimizuojant krovos darbus sandėliuose, ir užtikrinti greitą, lankstų ir našų užsakymų bei jų transportavimo vykdymą.

Mascus skelbimų kataloge parduodami naudoti Jungheinrich padėklų krautuvai yra idealus sprendimas mažesnį biudžetą turinčioms bendrovėms, kurios siekia paspartinti krovinių sandėliavimo bei transportavimo darbus. Nauji elektriniai padėklų krautuvai gali kainuoti net ir 10 000 eur: kadangi smulkaus verslo atstovams kiekviena investicija yra itin reikšminga, kaip alternatyva naujai krovimo technikai Lietuvoje yra dažniau pasirenkama naudota patikimų gamintojų įranga krovos darbams.

Jungheinrich padėklų krautuvai įkūnija vokišką kokybę. Pažangūs vokiečių inžinerijos sprendimai užtikrina, kad net ir naudota krovimo technika išlaikytų tas pačias funkcijas ir manevringumą ir keliamąją galią. Mažų aukščių naudoti Jungheinrich padėklų krautuvai (dar vadinami palečių krautuvais) sukurti iškelti ir gabenti iki 2.5 tonų krovinius. Kiekvienos serijos šio gamintojo įrenginys krovinių gabenimui turi integruotas svarbiausias funkcijas ir vidinę kontrolės sistemą, kurios pagalba automatiškai užfiksuojamas krovinio svoris bei matmenys, ir pagal tai nustatomi kėlimo parametrai.

Taip pat Jungheinrich įranga garsėja ekonomiškumu, manevringumu ir saugumu. Naujos kartos padėklų krautuvai turi galingus variklius, veikia taupiai, jų akumuliatoriai 100 proc. pakraunami per 80 minučių, taip pat padėklų krautuvuose integruotos saugių posūkių kontrolės mechanizmai ir kitos funkcijos, skirtos tam, kad darbuotojui krautuvą būtų kuo saugiau ir patogiau eksploatuoti.

Mascus prekių kataloge rasite populiariausius Jungheinrich padėklų krautuvų modelius: ERE 120, ERE 20, ERE 225, EJE 118, EJE 120. Kaip išsirinkti ir įsigyti naudotus Jungheinrich padėklų krautuvus? Mascus nepriklauso šioje svetainėje pateiktos prekės, todėl norėdami nusipirkti Jums tinkamiausią krovimo įrangą, turite tiesiogiai susiekti su prekės savininku. Mes netarpininkaujame pirkimo metu, todėl, jeigu žadate pirkti norimą įrangą naudokitės prekės skelbime nurodyta pardavėjo ar platintojo kontaktine informacija arba užpildykite po skelbimu esančią užklausos formą – susisiekę su pardavėju, galėsite bendru susitarimu atlikti pirkimo sandėrį. Still

Pirmoji STILL gamykla buvo įsteigta 1920 metais Hamburge, Vokietijoje. Jau nuo pat pradžių, kartu su pirmaisiais elektriniais motorais, kurių gamyba buvo pradinė įmonės veiklos kryptis, šios firmos įkūrėjas Hans Still savo klientams siūlė greitą, kokybišką ir patikimą produkciją bei aptarnavimą. Pati gamykla taip pat greitai ir užtikrintai plėtėsi bei augo, didindama darbuotojų skaičių, tobulindama variklių ir gaminamos įrangos technologijas ir vystydama vis naujas idėjas.

Šiandien STILL vis dar puoselėja savo originalią filosofiją ir didžiausią dėmesį sutelkia į operatyvios, manevringos ir ekonomiškos-aplinkai draugiškos krovimo technikos gamybą.

Mascus prekių kataloge rasite parduodamus naudotus padėklų krautuvus STILL bei kitą naudotą krovimo techniką. STILL padėklų krautuvai (dar vadinami palečių keltuvai) maksimaliai optimizuoja tiek mažo sandėlio, tiek didelio logistikos centro darbą – šie krautuvai pasižymi didele galia, kokybiškomis ir tvirtomis detalėmis, inovatyviais inžineriniais sprendimais ir puikiu greičio bei manevringumo santykiu. Kiekvienos įmonės, gamyklos ar logistikos centro darbo našumas tiesiogiai priklauso nuo vykdomų užsakymų apdorojimo greičio. Operatyvus darbas sandėliuose neatsiejamas nuo kokybiškos krovimo technikos. Todėl STILL technika yra idealus sprendimas siekiantiems optimalaus darbų našumo.

Populiariausi mažo aukščio kėlimo STILL padėklų krautuvai – tai modeliai EXU, EXU-H, EXU-S ir kiti. Maksimali šių krautuvų kėlimo galia varijuoja nuo 2 tonų iki 2,4 tonų ar net daugiau (modeliai ECU, SXH, ir t.t.). Maksimalus kėlimo aukštis EXU modeliui – 675 mm, tačiau didesnės kėlimo galios krautuvai gali kelti kur kas žemiau – iki 130 mm ir panašiai.

Mascus kataloge esančius padėklų krautuvus bei STILL gamintojo krautuvus galite filtruoti paieškoje, pasirinkę pageidaujamus krautuvo parametrus ir specifikacijas – galite pasirinkti pageidaujamas keltuvo kainos ribas, įrenginio registracijos metus, įvesti norimą kėlimo galią ir paieška Jums pateiks šiuos kriterijus atitinkančias Mascus svetainėje parduodamas prekes.

Kaip išsirinkti ir įsigyti naudotą STILL padėklinį krautuvą?

Jeigu pageidaujate įsigyti Jums tinkamą STILL padėklų krautuvą, turite tiesiogiai susiekti su pardavėju jo prekės skelbime nurodytais kontaktais. Mascus nėra nei krovimo technikos platintojas, nei tarpininkas tarp klientų ir pardavėjų, todėl, jeigu ketinate pirkti Jums reikalingą įrangą naudokitės prekės skelbime nurodyta pardavėjo ar platintojo kontaktine informacija arba užpildykite po skelbimu esančią užklausos formą – susisiekę su pardavėju, galėsite atlikti pirkimo sandėrį ir įsigyti norimą prekę.

Taip pat norime priminti, kad Mascus svetainėje galima ne tik pirkti, bet ir parduoti įvairią statytų, krovimo, transportavimo ar kitose ūkio šakose naudojamą techniką. Registracija mūsų svetainėje yra nemokama, čia užsuka daug susidomėjusių lankytojų, todėl čia įkėlę parduodamos technikos skelbimą, parduosite ją paprasčiau ir greičiau.