Naudotų įrengimų paieška Uždaryti » Išankstinė paieška

  Įdėti pirkimo užklausą
  Skelbimų skaičius: 1 993

  asfalto klojimo technika

  Asfalto klojimo technika apima daugybę skirtingų įrenginių – asfalto klotuvai, asfalto maišyklės, asfalto šalto frezavimo technika, bituminiai purkšuvai ir pan. Tokią techniką įsigyti siūlo daugybė pasaulyje pripažintų asfalto klojimo technikos gamintojų, tokių kaip ABG, Ammann, Antec, Barber-Greene, Bitelli, Blaw-Knox, Bomag, CASE, Caterpillar, Demag, Dynapac, Yimatech, Iveco, LeeBoy, Marini, Renault, SanLian, Strassmayr, Sumitomo, Ticab, Vögele, Volvo, Weiler, Wirtgen, Xuetao ir kt.
  Skaityti daugiau Uždaryti
  skelbimai/puslapis

  Asfalto klotuvai. Tai technika, kuri naudojama asfaltui kloti, keliams praplatinti, šaligatviams sukurti ar apkasams užpildyti. Žinomų gamintojų – ABG, Ammann, Antec, Barber-Greene, Bitelli, Blaw-Knox, Bomag, CASE, Caterpillar, Demag, Dynapac, Yimatech, Iveco, LeeBoy, Marini, Renault, SanLian, Strassmayr, Sumitomo, Ticab, Vögele, Volvo, Weiler, Wirtgen, Xuetao ir kt. – asfalto klojimo technika darbą leidžia atlikti greitai, tuo pačiu užtikrindama saugumą, ištisinį ir švarų darbą, paprastą ir lengvą valdymą. Be to, minėtų gamintojų asortimente yra įvairių pajėgumų technikos, tinkančios tiek mažos, tiek vidutinės, tiek didelės apimties darbams, todėl su jais galima dirbti net ir labai ankštose miesto centro erdvėse. Svarbus šios technikos pranašumas – itin tylus klotuvo darbas. O galingas variklis užtikrina nedideles degalų sąnaudas ir neteršia oro.

  Apskritai žinomiausių gamintojų – ABG, Ammann, Antec, Barber-Greene, Bitelli, Blaw-Knox, Bomag, CASE, Caterpillar, Demag, Dynapac, Yimatech, Iveco, LeeBoy, Marini, Renault, SanLian, Strassmayr, Sumitomo, Ticab, Vögele, Volvo, Weiler, Wirtgen, Xuetao ir kt. – asfalto klojimo technika paprastai būna lengvai transportuojama, užtikrinanti efektyvų darbą, turinti reikalingą apsaugą, leidžiančią dirbti bet kokiomis oro sąlygomis, ir labai komfortiška. Tiesa, kai kuriuose klotuvuose esanti elektroninė valdymo sistema garsėja operatoriui patogiu valdymu. Patogus išdėstymas padeda intuityviai rasti reikiamas darbines funkcijas. Taip pat vertinama universali kabina su įmontuota aukštos kokybės garso izoliacija, nuo vėjo saugantys šoniniai kabinos langai ir bendras komfortas, pavyzdžiui, operatorius gali pasirinkti darbo padėtį ir per kelias sekundes pakeisti ją iš sėdimos į stovimą.

  Beje, žinotina, kad asfalto klojimo technika gali būti dviejų rūšių, t. y. vikšriniai asfalto klotuvai ir ratiniai asfalto klotuvai. Vikšriniai skirti sudėtingiems darbams, didesniems projektams įgyvendinti, o ratiniai – našūs, bet skirti mažesnio sudėtingumo darbams.

  Asfalto maišymo technika. Šios technikos paskirtis – paruošti asfaltbetonio mišinį (bitumas, skalda, smėlis, mineraliniai milteliai ir kt.). Ji labai funkcionali, nes su ja galima išdžiovinti mineralines medžiagas, pakaitinti jas iki reikiamos temperatūros, dozuoti ir maišyti. Prieš įsigyjant asfalto maišymo techniką, patartina atkreipti dėmesį į jų rūšį, kurių būna periodinio veikimo maišyklė, būgninė maišyklė bei dvigubo būgno ir asfaltbetonio maišyklė. Nuolatinio veikimo asfaltbetonio maišytuvas su dvigubo būgno maišykle gali atlikti atskiras funkcijas. O ilgas priverstinis maišymas sukuria itin aukštą mišinio kokybę.

  Dideliu pranašumu laikoma ir asfalto maišymo technikoje įrengta elektroninė skaičiavimo technika, leidžianti išlaikyti nekintantį santykį tarp dozuojamų karštų mineralinių medžiagų, mineralinių miltelių ir bitumo – tai kartu užtikrina ir jų dozavimo tikslumą. Asfalto klojimo technika gaminama tokių populiarių gamintojų kaip ABG, Ammann, Antec, Barber-Greene, Bitelli, Blaw-Knox, Bomag, CASE, Caterpillar, Demag, Dynapac, Yimatech, Iveco, LeeBoy, Marini, Renault, SanLian, Strassmayr, Sumitomo, Ticab, Vögele, Volvo, Weiler, Wirtgen, Xuetao ir kt. Tad pasirinkimas išties platus.

  Bituminius purkštuvus. ABG, Ammann, Antec, Barber-Greene, Bitelli, Blaw-Knox, Bomag, CASE, Caterpillar, Demag, Dynapac, Yimatech, Iveco, LeeBoy, Marini, Renault, SanLian, Strassmayr, Sumitomo, Ticab, Vögele, Volvo, Weiler, Wirtgen, Xuetao ir kitų žinomų gamintojų bituminiai purkštuvai turi tvirtą ir patikimą konstrukciją – reguliuojamą bitumo siurblį, varomą hidrauliniu varikliu, kuris sumontuotas su kintamo tūrio hidrauliniu siurbliu, prijungtu prie transporto priemonės variklio. Taip pat naujesnio modelio bituminiai purkštuvai yra apsaugoti nuo užsikimšimo, purškiamų medžiagų užšąlimo ir turi cirkuliuojantį purkštuką, užtikrinantį tolygų medžiagų paskirstymą.

  Asfalto šalto frezavimo technika. Tai asfalto kelių, betoninių gatvių ar šaligatvių paviršiams frezuoti skirta technika. Ji taip pat puikiai tinka ir remonto darbams. ABG, Ammann, Antec, Barber-Greene, Bitelli, Blaw-Knox, Bomag, CASE, Caterpillar, Demag, Dynapac, Yimatech, Iveco, LeeBoy, Marini, Renault, SanLian, Strassmayr, Sumitomo, Ticab, Vögele, Volvo, Weiler, Wirtgen, Xuetao ir kitų gamintojų frezavimo technika yra ekonomiška ir patogi naudoti, jai reikalinga minimali priežiūra, o technikai susidėvėjus dažniausiai pakanka tik pakeisti susidėvėjusius frezos nagus. Tad prireikus pagalbininko tiesiant, tvarkant ar remontuojant kelius, puikus pasirinkimas yra ABG, Ammann, Antec, Barber-Greene, Bitelli, Blaw-Knox, Bomag, CASE, Caterpillar, Demag, Dynapac, Yimatech, Iveco, LeeBoy, Marini, Renault, SanLian, Strassmayr, Sumitomo, Ticab, Vögele, Volvo, Weiler, Wirtgen, Xuetao ir kitų gamintojų asfalto klojimo technika.