Naudotų įrengimų paieška Uždaryti » Išankstinė paieška

  Įdėti pirkimo užklausą
  Skelbimų skaičius: 1

  Iveco astra naudota betonavimo darbams skirta įranga

  Žemiau Jūs rasite visus klasifikuotus skelbimus Iveco astra, Astra betonvežiai ir jų priedai pardavimui. Jūs galite filtruoti juos pagal gamybos datą, kainą ar šalį. Norėdami praplėsti paiešką, prašome naudoti navigaciją esančią kairėje.
  Skaitykite daugiau Iveco naudota betonavimo darbams skirta įranga prekinio ženklo skiltyje.

  Skaityti daugiau Uždaryti
  skelbimai/puslapis
  • Iveco Astra, 2005, Betono siurbliaiIveco Astra HD 84 45 8x4 Sermac 5Z41 pumpBendras svoris: 40000, Judėjimo tipas: Kilnojamas, Siurblio galia: 331, Likęs priekinių padangų protektorius: 60% / 50%%, Likęs galinių padangų protektorius: 20% / 20%% 20% / 20%%

   Betono siurbliai
   2005
   Olandijos, Hoogerheide, Nederland

   154 000 EUR
  kaip parduoti naudotą ekskavatorių? Norėdami parduoti naudotą ekskavatorių turite užsiregistruoti Mascus kaip pardavėjas arba kaip fizinis asmuo. Tai padarysite greitai ir nemokamai. Registruoti vartotojai gauna papildomą funkcionalumą, pavyzdžiui, gali lengviau ieškoti ir palyginti kainas. Jei ketinate skelbti arba pirkti naudotus ekskavatorius reguliariai, užsiregistruokite kaip pardavėjas. Kaip nupirkti naudotą ekskavatorių? Kiekviename skelbime galite rasti kontaktinius jį parduodančio asmens ar įmonės duomenis: vardą ir pavardę, bendrovės pavadinimą, telefoną, elektroninį paštą. Norėdami išsiaiškinti detales apie prekę, susisiekite su pardavėju. Jei Mascus nerandate jums tinkančių naudotų ekskavatorių skelbimų, siūlome pasinaudoti ir įdėti pirkimo užklausą – ji pasieks visus Mascus registruotus vartotojus, kurie siūlo naudotus ekskavatorius. O platintojai, kurie turės jums tinkamų pasiūlymų, galės susisiekti su jumis tiesiogiai.