Paieškos rezultatai

Peržiūrėti visus naudotų Comilev statyba pardavimo skelbimus visoje Europoje. Naujausi skelbimai yra sąrašo pradžioje. Norėdami rūšiuoti Comilev statyba pardavimo skelbimus, spustelėkite ant rūšiavimo mygtukų, pavyzdžiui, pagal gamintoją, metus, kainą, buvimo šalį. Jei norite ieškoti kitų statybos technika, spustelėkite ant šios nuorodos.
2 Pieškos rezultatai "Comilev statyba"
skelbimai/puslapis
 • Comilev EN120TF1, 2009, Ant vilkikų montuojamos kėlimo platformos

  Comilev EN120TF1Working height: 4x4 / x 2 (optimalus), Max horizontal reach: 700, Bendras svoris: 3500, Max. kėlimo galia: 120

  Ant vilkikų montuojamos kėlimo platformos
  2009
  Lenkija, Rzeszów

  14.019 EUR
 • Comilev EN 120 TF1, 2009, Ant vilkikų montuojamos kėlimo platformos

  Comilev EN 120 TF1Working height: 4x4 / x 2 (optimalus), Variklio tipas: Dyzelinis, Strėlės tipas: Savaeigis keltuvas

  Ant vilkikų montuojamos kėlimo platformos
  2009
  Prancūzija

  9.000 EUR
kaip parduoti naudotą ekskavatorių? Norėdami parduoti naudotą ekskavatorių turite užsiregistruoti Mascus kaip pardavėjas arba kaip fizinis asmuo. Tai padarysite greitai ir nemokamai. Registruoti vartotojai gauna papildomą funkcionalumą, pavyzdžiui, gali lengviau ieškoti ir palyginti kainas. Jei ketinate skelbti arba pirkti naudotus ekskavatorius reguliariai, užsiregistruokite kaip pardavėjas. Kaip nupirkti naudotą ekskavatorių? Kiekviename skelbime galite rasti kontaktinius jį parduodančio asmens ar įmonės duomenis: vardą ir pavardę, bendrovės pavadinimą, telefoną, elektroninį paštą. Norėdami išsiaiškinti detales apie prekę, susisiekite su pardavėju. Jei Mascus nerandate jums tinkančių naudotų ekskavatorių skelbimų, siūlome pasinaudoti ir įdėti pirkimo užklausą – ji pasieks visus Mascus registruotus vartotojus, kurie siūlo naudotus ekskavatorius. O platintojai, kurie turės jums tinkamų pasiūlymų, galės susisiekti su jumis tiesiogiai.