Skelbimų skaičius: 7

savivartės priekabos

Krautuvas – statybose nepamainoma sunkioji įranga, padedanti pakelti ir nuleisti statybines medžiagas, pavyzdžiui, asfaltą, žemę, smėlį, žvyrą, akmenis, rastus ir panašiai. Keltuvų panaudojimas neapsiriboja statybomis – jie plačiai naudojami žemės ūkyje, logistikoje, kalnakasyboje.

Tai, kas anksčiau atrodė ilgas ir varginantis darbas pasikeitė išradus variklį. XXI amžiuje statybos darbai be tokios įrangos – praktiškai neįmanomi. Su krautuvais susiduriame kasdien: juos naudoja kelininkai, statybininkai, ūkininkai, krovinių pervežimo bendrovės, prekybos tinklai. Didžiausias pasaulyje krautuvas – LeTourneau L-2350, galintis pakelti iki 72 tonų.

Naudotų krautuvų rūšys

Kas yra krautuvas? Paprastai tai yra traktorius su ratais arba vikšrais su priekyje pritaisytu kaušu (jo vietoje gali būti ir kitas įrenginys), kuris prijungtas prie kėlimo strėlių. Kaušu galima semti birias medžiagas, tokias kaip žvyras, smėlis, perkelti jas į kitą vietą – savivartį ar tranšėją. Krautuvo kaušas gali būti nuimamas arba ne. Jis gali būti pakeistas kitais įrenginiais. Pavyzdžiui, šakėmis, jeigu technika skirta kelti sunkius padėklus, konteinerius, rąstus. Keltuvas gali veikti ir kaip technika didžiulių šiaudų ar šieno ryšulių tvarkymui.

Krautuvai dažniausiai naudojami krovimui į sunkvežimius. Tiesa, kasti pačiu krautuvu nėra pats efektyviausias būdas – krautuvo galimybės čia ribotos. Kasti galima nebent jo ratų lygyje, taigi tai nėra patogu. Krautuvo kaušo talpa gali siekti nuo pusės iki 36 kubinių metrų – priklauso, kokia keltuvo specifikacija. Pažymėtina, kad, tarkime, frontalinio krautuvų kaušo talpa daug didesnė nei ekskavatorinio krautuvo.

Krautuvai pagal tipą gali būti skirstomi į ratinius krautuvus, krautuvus su šoniniu pasukimu, vikšrinius krautuvus, mini krautuvus, universalius ratinius krautuvus.Yra daugybė keltuvų modifikacijų.

Naudotų krautuvų specifikacijos

Statybų aikštelėse krautuvai naudojami statybinių medžiagų – plytų, vamzdžių, smėlio, strypų, kasimo įrankių ir panašiai – perkėlimui iš vienos vietos į kitą. Priekiniai kaušiniai krautuvai plačiai naudojami sniego valymui. Tiksliau – tose vietose, kur sunkioji įranga taip lengvai privažiuoti negali, taigi nuvalyti pėsčiųjų šaligatvius ir taip toliau.

Krautuvo komponentus sudaro variklis, daugeliu atveju dyzelinis, hidrauliniai ir transmisijos komponentai. Variklis varo hidrauliką ir transmisiją, o per šiuos – priekyje įmontuotą kaušą, šakes ar kitą įrenginį. Krautuvas varomas arba ratais, arba vikšrais. Krautuvą apibrėžia tokie pagrindiniai parametrai: keliamoji galia, kaušo talpa, kėlimo aukštis, kaušo plotis, greitis, mašinos aukštis ir plotis bei svoris.

Skaityti daugiau Uždaryti
skelbimai/puslapis
 • Other DUMPER, WOZIDLO BUDOWLANE TATRA, 8X8, WZMOCNIONE P, 2018, Savivartės priekabosOther DUMPER, WOZIDLO BUDOWLANE TATRA, 8X8, WZMOCNIONE PBendras įvertinimas (1-5): 5, Maksimali darbinė apkrova: 30000

  Savivartės priekabos
  2018
  Lenkija, Myślenice

  129 088 EUR
 • Möre Stendumper 9 ton, Savivartės priekabosMöre Stendumper 9 tonBendras įvertinimas (1-5): 3

  Savivartės priekabos

  Švedija, Vårgårda

  POA
 • Dinapolis DPS 9,5t Dumpervagn, 2019, Savivartės priekabosDinapolis DPS 9,5t DumpervagnMaksimali darbinė apkrova: 9500

  Savivartės priekabos
  2019
  Švedija, Ängelholm

  10 926 EUR
 • Palms Dumper 1600, 2015, Savivartės priekabosPalms Dumper 1600Bendras įvertinimas (1-5): 4, Buvusių savininkų skaičius: 1, Bendras svoris: 16000, Maksimalus kėlimo svoris: 9.1e+006, Pažymėtas CE ženklu: Taip, Originali spalva: ja, Transporto matmenys (IxPxA): 6.97 x 2.55 , Likęs priekinių padangų protektorius: 99%, Likęs galinių padangų protektorius: 99%

  Savivartės priekabos
  2015 40 h
  Švedija, Maskin Väst AB Karlstad

  13 914 EUR
 • Mercedes-Benz arocs 4142, 2017, Savivartės priekabosMercedes-Benz arocs 4142Paskutinis patikrinimas: 29.07.2019, Bendras įvertinimas (1-5): 5, Buvusių savininkų skaičius: 1, Visa aptarnavimo istorija: Taip, Bendras svoris: 12500, Maksimalus kėlimo svoris: 2.6e+007, Pažymėtas CE ženklu: Taip, Maksimali darbinė apkrova: 29500, Garantija: yes, Likęs priekinių padangų protektorius: 85%, Likęs galinių padangų protektorius: 85%

  Savivartės priekabos
  2017
  Turkija, istanbul

  62 500 EUR
 • Wacker Neuson DT 15, 2013, Savivartės priekabosWacker Neuson DT 15

  Savivartės priekabos
  2013 480 h
  Austrija

  11 500 EUR
 • Bell B 25 D, 2003, Savivartės priekabosBell B25D 6x6Bendras svoris: 17520, Maksimali darbinė apkrova: 22727

  Savivartės priekabos
  2003 14 050 h
  Austrija, Salsach 28, 8483 Deutsch Goritz

  POA
kaip parduoti naudotą ekskavatorių? Norėdami parduoti naudotą ekskavatorių turite užsiregistruoti Mascus kaip pardavėjas arba kaip fizinis asmuo. Tai padarysite greitai ir nemokamai. Registruoti vartotojai gauna papildomą funkcionalumą, pavyzdžiui, gali lengviau ieškoti ir palyginti kainas. Jei ketinate skelbti arba pirkti naudotus ekskavatorius reguliariai, užsiregistruokite kaip pardavėjas. Kaip nupirkti naudotą ekskavatorių? Kiekviename skelbime galite rasti kontaktinius jį parduodančio asmens ar įmonės duomenis: vardą ir pavardę, bendrovės pavadinimą, telefoną, elektroninį paštą. Norėdami išsiaiškinti detales apie prekę, susisiekite su pardavėju. Jei Mascus nerandate jums tinkančių naudotų ekskavatorių skelbimų, siūlome pasinaudoti ir įdėti pirkimo užklausą – ji pasieks visus Mascus registruotus vartotojus, kurie siūlo naudotus ekskavatorius. O platintojai, kurie turės jums tinkamų pasiūlymų, galės susisiekti su jumis tiesiogiai.