Skelbimų skaičius: 189

Parduodami Hyundai mini ekskavatoriai <7 t galios

Hyundai – nuo 1967 metų veikianti transporto priemonių ir technikos gamintoja. Pirmasis jos gaminys, pagamintas 1977 metais, buvo Hyundai Pony – pirmasis korėjietiškas lengvasis automobilis. Po kelių dešimtmečių – 1998 metais – Hyundai pasirašė bendradarbiavimo sutartį su FIFA ir gana greitai pagamino aliuminio Delta V-6 variklį. O 2000 metais buvo pristatytas itin gerai vertinamas lengvajam automobiliui skirtas dyzelinis variklis D-1. Per veiklos metus Hyundai veikla plėtėsi į įvairias pasaulio šalis, o 2010 metais bendrovė pelnė aukščiausią vietą pagal savo gaminių kokybę. Vienas naujausių Huyndai pasiekimų buvo 2015 metais pristatytas naujas IONIQ modelis – kėbulas su trimis elektrinės transmisijos variantais: vien elektra varomas modelis, iš elektros tinklo įkraunamas hibridinis modelis ir standartinis hibridinis modelis. Šiandien Hyundai asortimentas itin platus – ne tik transporto priemonės ir jų dalys, bet ir technika. Pavyzdžiui, Hyundai vikšriniai ekskavatoriai turi daugyubę skirtingų modelių – 215, HL35, HX220L, HX330L, R 360L-7, R125, Robex 130, Robex 140, Robex 380 NLC-9 ir kt. – iš kurių galima rinktis sau tinkamiausią.
Skaityti daugiau Uždaryti
skelbimai/puslapis

Koks Hyundai vikšrinių ekskavatorių veikimo principas?

Visi Hyundai ekskavatoriai veikia gana panašiai ir visi veikimo aspektai paprastai būna aptarti technikos dokumentuose. Bet trumpai pristatant šį procesą, Hyundai vikšriniai ekskavatoriai ir bet kuris iš jų modelių – 215, HL35, HX220L, HX330L, R 360L-7, R125, Robex 130, Robex 140, Robex 380 NLC-9 ir kt. – veikia standartiškai ir paprastai, t. y. ekskavatoriaus kaušas užpildomas gruntu, tuomet užpildytas gruntas iškeliamas ir perkeliamas į reikalingą vietą, čia išpilamas. Tokie veiksmai nuolat kartojami.

Tiesa, ekskavatoriaus veikimo principas labai priklauso nuo jo konstrukcijos (pagal konstrukciją yra skirstomos ir ekskavatorių rūšys – ratinis, vikšrinis ir kt.). Vikšrinių ekskavatorių pagrindinės dalys – kaušas ir vikšrai. Jie turi būti be defektų, jei norima, kad technika veiktų sklandžiai ir kokybiškai.

Kuo vertingi Hyundai vikšriniai ekskavatoriai?

Esminiai bruožais, kuriais vartotojai apibūdina Hyundai vikšrinius ekskavatorius – patikima, paprasta ir saugi technika. Naujesnio modelio Hyundai vikšriniai ekskavatoriai turi naują kintamos galios valdymą, galingą variklį, stipresnį kaušo sujungimą, galingą ir tikslesnį svyravimo valdymą, tvirtą ir stabilų apatinį rėmą, vieno sluoksnio aušinimo sistemą, smūgius ir vibraciją mažinančią sistemą, kabinos tvirtinimo sistemą. Tokių ekskavatorių naudojimo paprastumas ir saugumas grįstas lengva jų variklio komponentų priežiūra, centralizuota elektrine valdymo dėžute, itin efektyviu hidrauliniu siurbliu ir šoniniu dangteliu su atviru kairiuoju ir dešiniuoju svyravimais. Hyundai vikšriniai ekskavatoriai ar bet kuris iš jų modelių – 215, HL35, HX220L, HX330L, R 360L-7, R125, Robex 130, Robex 140, Robex 380 NLC-9 ir kt. – itin komfortiška technika, nes turi įmontuotą kokybišką oro valymo įrenginį, didelę įrankių dėžę (papildomai saugoma) ir gali turėti nuotolinio valdymo sistemą.

Išvardyti privalumai ne vieninteliai. Kai kurie Hyundai vikšriniai ekskavatoriai pasižymi itin efektyvia veikimo ciklo trukme, tvirta važiuokle ir galingu varikliu. Jie gali būti su skirtingų išmatavimų dviem, keturiais ir aštuoniais vikšrais nuo kurių priklauso eksploatavimo galimybės. Pavyzdžiui, jei gruntas silpnas, geriausia naudoti platesnių arba ilgesnių vikšrų ekskavatorių, nes jis veiksmingai mažina gruntui tenkantį spaudimą.

Visi Hyundai vikšriniai ekskavatoriai ar bet kuris iš jų modelių – 215, HL35, HX220L, HX330L, R 360L-7, R125, Robex 130, Robex 140, Robex 380 NLC-9 ir kt. – yra paprastai valdomi, jų valdikliai įmontuoti gerai matomoje ir lengvai pasiekiamoje vietoje. Tai kompaktiško dizaino ir puikaus matomumo (leidžia matyti beveik viską aplinkui) technika, tinkama naudoti net ir sudėtingesnėmis sąlygomis. Beje, Hyundai vikšrinių ekskavatorių asortimente galima rasti ir tokių modelių, kurie itin universalūs ir leidžiantys atlikti daug skirtingo pobūdžio darbų, tokių kaip pervežimas, kasimas, krovimas ir pakėlimas.

Tiesa, Hyundai vikšriniai ekskavatoriai skiriasi savo kaušo talpa, variklio galia ir darbiniu pajėgumu – tai būtina įvertinti prieš įsigyjant techniką. Bet bendrai vertinant, visi Hyundai vikšriniai ekskavatoriai ar bet kuris iš jų modelių – 215, HL35, HX220L, HX330L, R 360L-7, R125, Robex 130, Robex 140, Robex 380 NLC-9 ir kt. – tai technika, leidžianti ne tik našiau atlikti darbus, bet ir padedanti sutaupyti laiko, darbo ir finansinių sąnaudų.