Naudotų įrengimų paieška

Uždaryti » Išankstinė paieška

  Įdėti pirkimo užklausą
  Skelbimų skaičius: 3 299

  kelių tiesimo technika

  Krautuvas – statybose nepamainoma sunkioji įranga, padedanti pakelti ir nuleisti statybines medžiagas, pavyzdžiui, asfaltą, žemę, smėlį, žvyrą, akmenis, rastus ir panašiai. Keltuvų panaudojimas neapsiriboja statybomis – jie plačiai naudojami žemės ūkyje, logistikoje, kalnakasyboje.

  Tai, kas anksčiau atrodė ilgas ir varginantis darbas pasikeitė išradus variklį. XXI amžiuje statybos darbai be tokios įrangos – praktiškai neįmanomi. Su krautuvais susiduriame kasdien: juos naudoja kelininkai, statybininkai, ūkininkai, krovinių pervežimo bendrovės, prekybos tinklai. Didžiausias pasaulyje krautuvas – LeTourneau L-2350, galintis pakelti iki 72 tonų.

  Naudotų krautuvų rūšys

  Kas yra krautuvas? Paprastai tai yra traktorius su ratais arba vikšrais su priekyje pritaisytu kaušu (jo vietoje gali būti ir kitas įrenginys), kuris prijungtas prie kėlimo strėlių. Kaušu galima semti birias medžiagas, tokias kaip žvyras, smėlis, perkelti jas į kitą vietą – savivartį ar tranšėją. Krautuvo kaušas gali būti nuimamas arba ne. Jis gali būti pakeistas kitais įrenginiais. Pavyzdžiui, šakėmis, jeigu technika skirta kelti sunkius padėklus, konteinerius, rąstus. Keltuvas gali veikti ir kaip technika didžiulių šiaudų ar šieno ryšulių tvarkymui.

  Krautuvai dažniausiai naudojami krovimui į sunkvežimius. Tiesa, kasti pačiu krautuvu nėra pats efektyviausias būdas – krautuvo galimybės čia ribotos. Kasti galima nebent jo ratų lygyje, taigi tai nėra patogu. Krautuvo kaušo talpa gali siekti nuo pusės iki 36 kubinių metrų – priklauso, kokia keltuvo specifikacija. Pažymėtina, kad, tarkime, frontalinio krautuvų kaušo talpa daug didesnė nei ekskavatorinio krautuvo.

  Krautuvai pagal tipą gali būti skirstomi į ratinius krautuvus ,krautuvus su šoniniu pasukimu ,vikšrinius krautuvus ,mini krautuvus ,universalius ratinius krautuvus.Yra daugybė keltuvų modifikacijų.

  Naudotų krautuvų specifikacijos

  Statybų aikštelėse krautuvai naudojami statybinių medžiagų – plytų, vamzdžių, smėlio, strypų, kasimo įrankių ir panašiai – perkėlimui iš vienos vietos į kitą. Priekiniai kaušiniai krautuvai plačiai naudojami sniego valymui. Tiksliau – tose vietose, kur sunkioji įranga taip lengvai privažiuoti negali, taigi nuvalyti pėsčiųjų šaligatvius ir taip toliau.

  Krautuvo komponentus sudaro variklis, daugeliu atveju dyzelinis, hidrauliniai ir transmisijos komponentai. Variklis varo hidrauliką ir transmisiją, o per šiuos – priekyje įmontuotą kaušą, šakes ar kitą įrenginį. Krautuvas varomas arba ratais, arba vikšrais. Krautuvą apibrėžia tokie pagrindiniai parametrai: keliamoji galia, kaušo talpa, kėlimo aukštis, kaušo plotis, greitis, mašinos aukštis ir plotis bei svoris.

  Skaityti daugiau Uždaryti
  skelbimai/puslapis

  Kelių tiesimo įrangos asortimentas

  Mascus svetainėje rasite visų rūšių naudotos kelių tiesimo įrangos, kuri skiriasi tipu, prekės ženklu, kaina, naudojimo trukme, gamintoju, pagaminimo metais ir kaina. Įranga suskirstyta į skirtingas subkategorijas. Mascus svetainėje siūloma daugybė naudotos kelių tiesimo technikos. Buldozeriai (430), greideriai, plokštiniai tankintuvai, volai, drožimo įrenginiai/frezos, asfalto klotuvai, asfalto šalto frezavimo technika, asfalto šildytuvai, asfalto maišytuvai, asfalto perdirbimo įranga, mažoji asfalto klojimo technika. Asfalto skaldymo technika, terminiai asfalto konteineriai, kelių tiesimo technika.

  Kaip Mascus padeda, parduodant naudotą kelių tiesimo įrangą?

  Jei turite parduodamos kelių tiesimo įrangos ir norite mūsų elektroninėje prekyvietėje patalpinti skelbimą apie parduodamą įrangą, turite užsiregistruoti Mascus svetainėje. Yra du nemokamos registracijos būdai. Jei esate privatus asmuo ar norite parduoti tik vieną naudotą kelių tiesimo įrenginį, užsiregistruokite kaip Galutinis vartotojas. Užtruksite tik minutę. Jums bus suteikta laisva, slaptažodžiu apsaugota prieiga prie papildomų Mascus svetainėje naudojamų funkcijų.

  Jei nuolat prekiaujate naudota kelių tiesimo įranga, transporto priemonėmis ar skelbiate informaciją apie naudotą įrangą, užsiregistruokite kaip Prekybos atstovas. Registracija bus patvirtinta per 24 val. ir galėsite pradėti Mascus svetainėje talpinti skelbimus apie naudotą kelių tiesimo įrangą. Be to, Prekybos atstovams suteiksime galimybę naudotis specialiomis paslaugomis, palengvinančiomis reikalų tvarkymą.

  Jei norite gauti daugiau informacijos apie tai, kaip nusipirkti ar parduoti daugiau naudotos kelių tiesimo įrangos, nedvejodami skambinkite mums ar atsiųskite laišką el. paštu.

  Kaip Mascus padeda, perkant naudotą kelių tiesimo įrangą?

  Kiekvieno naudoto kelių tiesimo įrenginio produkto kortelėje/skelbime pateikiama pardavėjo kontaktinė informacija, įskaitant vardą, pavardę, įmonės adresą, telefono numerį ir el. paštą. Suradę tinkamą naudotą kelių tiesimo įrenginį, kurį norite pirkti, susisiekite tiesiogiai su pardavėju. Atminkite, kad kelių tiesimo įranga priklauso ne Mascus ir už naudotos įrangos pirkimą neimamas joks mokestis. Dėl reikiamos kelių tiesimo įrangos kreipiatės tiesiogiai į pardavėją.

  Ka daryti, jei nerandate tokios naudotos kelių tiesimo įrangos, kokios ieškote?

  Jei svetainėje nerandate tinkamos naudotos kelių tiesimo įrangos galite patalpinti skelbimą "Reikalingas". Patalpinus tokį skelbimą, informacija apie reikalingą naudotą kelių tiesimo įrangą ar kitą naudotą įrangą bus išsiunčiama visiems užsiregistravusiems Mascus klientams. Kai atsiras žmogus, parduodantis tokį naudotą kelių tiesimo įrenginį, kokio ieškote, jis susisieks tiesiogiai su jumis.