Naudotų įrengimų paieška

Uždaryti » Išankstinė paieška

  Įdėti pirkimo užklausą

  Paieškos rezultatai

  Prašom peržvelgti žemiau pateiktą sąrašą naudotos technikos iš naudotos kelių tiesimo mašinos kategorijos. Kad atliktumėte labiau specifinę paiešką kategorijose naudotos kelių tiesimo mašinos ar rastumėte kitą naudotą įrangą, kurios reikia statybinei technikai prašome spausti "nauja paieška" mygtuką.
  Demonstruoti: 1 - 20 / 4078
  skelbimai/puslapis
  4.078 Pieškos rezultatai "Kelių tiesimo technika"

  Kelių tiesimo įrangos asortimentas

  Mascus svetainėje rasite visų rūšių naudotos kelių tiesimo įrangos, kuri skiriasi tipu, prekės ženklu, kaina, naudojimo trukme, gamintoju, pagaminimo metais ir kaina. Įranga suskirstyta į skirtingas subkategorijas. Mascus svetainėje siūloma daugybė naudotos kelių tiesimo technikos. Buldozeriai (430), greideriai, plokštiniai tankintuvai, volai, drožimo įrenginiai/frezos, asfalto klotuvai, asfalto šalto frezavimo technika, asfalto šildytuvai, asfalto maišytuvai, asfalto perdirbimo įranga, mažoji asfalto klojimo technika. Asfalto skaldymo technika, terminiai asfalto konteineriai, kelių tiesimo technika.

  Kaip Mascus padeda, parduodant naudotą kelių tiesimo įrangą?

  Jei turite parduodamos kelių tiesimo įrangos ir norite mūsų elektroninėje prekyvietėje patalpinti skelbimą apie parduodamą įrangą, turite užsiregistruoti Mascus svetainėje. Yra du nemokamos registracijos būdai. Jei esate privatus asmuo ar norite parduoti tik vieną naudotą kelių tiesimo įrenginį, užsiregistruokite kaip Galutinis vartotojas. Užtruksite tik minutę. Jums bus suteikta laisva, slaptažodžiu apsaugota prieiga prie papildomų Mascus svetainėje naudojamų funkcijų.

  Jei nuolat prekiaujate naudota kelių tiesimo įranga, transporto priemonėmis ar skelbiate informaciją apie naudotą įrangą, užsiregistruokite kaip Prekybos atstovas. Registracija bus patvirtinta per 24 val. ir galėsite pradėti Mascus svetainėje talpinti skelbimus apie naudotą kelių tiesimo įrangą. Be to, Prekybos atstovams suteiksime galimybę naudotis specialiomis paslaugomis, palengvinančiomis reikalų tvarkymą.

  Jei norite gauti daugiau informacijos apie tai, kaip nusipirkti ar parduoti daugiau naudotos kelių tiesimo įrangos, nedvejodami skambinkite mums ar atsiųskite laišką el. paštu.

  Kaip Mascus padeda, perkant naudotą kelių tiesimo įrangą?

  Kiekvieno naudoto kelių tiesimo įrenginio produkto kortelėje/skelbime pateikiama pardavėjo kontaktinė informacija, įskaitant vardą, pavardę, įmonės adresą, telefono numerį ir el. paštą. Suradę tinkamą naudotą kelių tiesimo įrenginį, kurį norite pirkti, susisiekite tiesiogiai su pardavėju. Atminkite, kad kelių tiesimo įranga priklauso ne Mascus ir už naudotos įrangos pirkimą neimamas joks mokestis. Dėl reikiamos kelių tiesimo įrangos kreipiatės tiesiogiai į pardavėją.

  Ka daryti, jei nerandate tokios naudotos kelių tiesimo įrangos, kokios ieškote?

  Jei svetainėje nerandate tinkamos naudotos kelių tiesimo įrangos galite patalpinti skelbimą "Reikalingas". Patalpinus tokį skelbimą, informacija apie reikalingą naudotą kelių tiesimo įrangą ar kitą naudotą įrangą bus išsiunčiama visiems užsiregistravusiems Mascus klientams. Kai atsiras žmogus, parduodantis tokį naudotą kelių tiesimo įrenginį, kokio ieškote, jis susisieks tiesiogiai su jumis.