Naudotų įrengimų paieška Uždaryti » Išankstinė paieška

  Įdėti pirkimo užklausą
  Skelbimų skaičius: 2

  Bomag bw125 porinių būgnų volai

  Žemiau Jūs rasite visus klasifikuotus skelbimus Bomag bw125, BW 125 A D H porinių būgnų volai pardavimui. Jūs galite filtruoti juos pagal gamybos datą, kainą ar šalį. Norėdami praplėsti paiešką, prašome naudoti navigaciją esančią kairėje.
  Skaitykite daugiau Bomag porinių būgnų volai prekinio ženklo skiltyje.

  Skaityti daugiau Uždaryti
  skelbimai/puslapis
  • Bomag BW 125 A D H, 2002, Porinių būgnų volaiBomag BW 125 A D HBendras įvertinimas (1-5): 5, Bendras svoris: 3.4, Kabinos tipas: Atvira kabina, Variklis: Deutz F3L 1011 F, Variklio galia: 39.96

   Porinių būgnų volai
   2002
   Ukraina

   POA
  • Bomag BW 125 A D H, 2008, Porinių būgnų volaiBomag BW 125 A D-4Variklis: Kubota, Variklio galia: 50

   Porinių būgnų volai
   2008 1 310 h
   Olandijos, Holten

   12 900 EUR
  kaip parduoti naudotą ekskavatorių? Norėdami parduoti naudotą ekskavatorių turite užsiregistruoti Mascus kaip pardavėjas arba kaip fizinis asmuo. Tai padarysite greitai ir nemokamai. Registruoti vartotojai gauna papildomą funkcionalumą, pavyzdžiui, gali lengviau ieškoti ir palyginti kainas. Jei ketinate skelbti arba pirkti naudotus ekskavatorius reguliariai, užsiregistruokite kaip pardavėjas. Kaip nupirkti naudotą ekskavatorių? Kiekviename skelbime galite rasti kontaktinius jį parduodančio asmens ar įmonės duomenis: vardą ir pavardę, bendrovės pavadinimą, telefoną, elektroninį paštą. Norėdami išsiaiškinti detales apie prekę, susisiekite su pardavėju. Jei Mascus nerandate jums tinkančių naudotų ekskavatorių skelbimų, siūlome pasinaudoti ir įdėti pirkimo užklausą – ji pasieks visus Mascus registruotus vartotojus, kurie siūlo naudotus ekskavatorius. O platintojai, kurie turės jums tinkamų pasiūlymų, galės susisiekti su jumis tiesiogiai.