Naudotų įrengimų paieška Uždaryti » Išankstinė paieška

  Įdėti pirkimo užklausą
  Mascus tinklaraščio naujienos
  Skelbimų skaičius: 2

  Sennebogen 821 m ratiniai ekskavatoriai

  Žemiau Jūs rasite visus klasifikuotus skelbimus Sennebogen 821 m ratiniai ekskavatoriai pardavimui. Jūs galite filtruoti juos pagal gamybos datą, kainą ar šalį. Norėdami praplėsti paiešką, prašome naudoti navigaciją esančią kairėje.
  Skaitykite daugiau Sennebogen ratiniai ekskavatoriai prekinio ženklo skiltyje.

  Skaityti daugiau Uždaryti
  skelbimai/puslapis
  • Sennebogen 821 M, 2007, Ratiniai ekskavatoriaiSennebogen 821 MBendras įvertinimas (1-5): 4

   Ratiniai ekskavatoriai
   2007 9 952 h
   Vokietija, Kunde

   66 900 EUR
  • Sennebogen 821 M, 2013, Ratiniai ekskavatoriaiSennebogen 821 MBendras įvertinimas (1-5): 4, Likęs priekinių padangų protektorius: 60%, Likęs galinių padangų protektorius: 60%

   Ratiniai ekskavatoriai
   2013 9 800 h
   Vokietija, Kunde

   82 000 EUR
  kaip parduoti naudotą ekskavatorių? Norėdami parduoti naudotą ekskavatorių turite užsiregistruoti Mascus kaip pardavėjas arba kaip fizinis asmuo. Tai padarysite greitai ir nemokamai. Registruoti vartotojai gauna papildomą funkcionalumą, pavyzdžiui, gali lengviau ieškoti ir palyginti kainas. Jei ketinate skelbti arba pirkti naudotus ekskavatorius reguliariai, užsiregistruokite kaip pardavėjas. Kaip nupirkti naudotą ekskavatorių? Kiekviename skelbime galite rasti kontaktinius jį parduodančio asmens ar įmonės duomenis: vardą ir pavardę, bendrovės pavadinimą, telefoną, elektroninį paštą. Norėdami išsiaiškinti detales apie prekę, susisiekite su pardavėju. Jei Mascus nerandate jums tinkančių naudotų ekskavatorių skelbimų, siūlome pasinaudoti ir įdėti pirkimo užklausą – ji pasieks visus Mascus registruotus vartotojus, kurie siūlo naudotus ekskavatorius. O platintojai, kurie turės jums tinkamų pasiūlymų, galės susisiekti su jumis tiesiogiai.