Skelbimų skaičius: 2

LiuGong 930e vikšriniai ekskavatoriai

Žemiau Jūs rasite visus klasifikuotus skelbimus LiuGong 930e vikšriniai ekskavatoriai pardavimui. Jūs galite filtruoti juos pagal gamybos datą, kainą ar šalį. Norėdami praplėsti paiešką, prašome naudoti navigaciją esančią kairėje.
Skaitykite daugiau LiuGong vikšriniai ekskavatoriai prekinio ženklo skiltyje.

Skaityti daugiau Uždaryti
skelbimai/puslapis
 • LiuGong 930E, 2018, Vikšriniai ekskavatoriaiLiuGong 930E

  Vikšriniai ekskavatoriai
  2018 387 h
  Jungtinė karalystė, Manchester

  132 718 EUR
 • LiuGong 930E, 2014, Vikšriniai ekskavatoriaiLiuGong 930EBendras įvertinimas (1-5): 4, Variklis: Cummins, Variklio galia: 210.74, Emisijos klasė: Etapas IV, Gamybos šalis: CN

  Vikšriniai ekskavatoriai
  2014 3 504 h
  Jungtinė karalystė, Portsmouth

  93 261 EUR
kaip parduoti naudotą ekskavatorių? Norėdami parduoti naudotą ekskavatorių turite užsiregistruoti Mascus kaip pardavėjas arba kaip fizinis asmuo. Tai padarysite greitai ir nemokamai. Registruoti vartotojai gauna papildomą funkcionalumą, pavyzdžiui, gali lengviau ieškoti ir palyginti kainas. Jei ketinate skelbti arba pirkti naudotus ekskavatorius reguliariai, užsiregistruokite kaip pardavėjas. Kaip nupirkti naudotą ekskavatorių? Kiekviename skelbime galite rasti kontaktinius jį parduodančio asmens ar įmonės duomenis: vardą ir pavardę, bendrovės pavadinimą, telefoną, elektroninį paštą. Norėdami išsiaiškinti detales apie prekę, susisiekite su pardavėju. Jei Mascus nerandate jums tinkančių naudotų ekskavatorių skelbimų, siūlome pasinaudoti ir įdėti pirkimo užklausą – ji pasieks visus Mascus registruotus vartotojus, kurie siūlo naudotus ekskavatorius. O platintojai, kurie turės jums tinkamų pasiūlymų, galės susisiekti su jumis tiesiogiai.