RB iconIP iconMPE iconRBAS iconRouse icon

Parduodama naudota Joy wb12 oro pūtikliai

Žemiau Jūs rasite visus klasifikuotus skelbimus Joy wb12 oro pūtiklis pardavimui. Jūs galite filtruoti juos pagal gamybos datą, kainą ar šalį. Norėdami praplėsti paiešką, prašome naudoti navigaciją esančią kairėje.

1 rezultatai
Filtruoti pagal
Statyba remove filterKompresoriaus įranga remove filterOro pūtiklis remove filterjoy remove filterwb12 remove filter
Joy WB12 Air Booster Single StageImages6
Joy WB12 Air Booster Single Stage

Oro pūtiklis • 1982 • 4200h • Mifflinburg, Pennsylvania, US • East West Drilling, Inc.

POA
FavoriteMėgstamiausi
East West Drilling, Inc.
1 / 1

Kaip parduoti naudotą ekskavatorių?

Norėdami parduoti naudotą ekskavatorių turite užsiregistruoti Mascus kaip pardavėjas arba kaip fizinis asmuo. Tai padarysite greitai ir nemokamai. Registruoti vartotojai gauna papildomą funkcionalumą, pavyzdžiui, gali lengviau ieškoti ir palyginti kainas. Jei ketinate skelbti arba pirkti naudotus ekskavatorius reguliariai, užsiregistruokite kaip pardavėjas.

Kaip nupirkti naudotą ekskavatorių?

Kiekviename skelbime galite rasti kontaktinius jį parduodančio asmens ar įmonės duomenis: vardą ir pavardę, bendrovės pavadinimą, telefoną, elektroninį paštą. Norėdami išsiaiškinti detales apie prekę, susisiekite su pardavėju. Jei Mascus nerandate jums tinkančių naudotų ekskavatorių skelbimų, siūlome pasinaudoti ir įdėti pirkimo užklausą – ji pasieks visus Mascus registruotus vartotojus, kurie siūlo naudotus ekskavatorius. O platintojai, kurie turės jums tinkamų pasiūlymų, galės susisiekti su jumis tiesiogiai.