Naudotų įrengimų paieška Uždaryti » Išankstinė paieška

  Įdėti pirkimo užklausą
  Skelbimų skaičius: 1 022

  sietai

  Rėtys (arba kitaip – sietai) – tai įrankiai įvairioms statybų medžiagoms valyti ar sijoti. Sietai – tai statybų technikos, ypač susijusios su atliekų tvarkymo / perdirbimo ir karjerų kasimo įranga, dalis, kurią įsigyti siūlo tokie pasaulyje pripažinti gamintojai kaip Anaconda, Astec, DB Engineering, Doppstadt, Extec, Finlay, Hammel, JBS, Keestrack, Komptech, Liming, McCloskey, MultaVEX, PowerScreen, Rubble Master, Sandvik, Screen Machine, Terex, Terex Finlay, White Lai ir kt. Žinotina, kad įvairių medžiagų sijojimas yra vienas iš svarbiausių procesų perdirbimo pramonėje. Be to, būtent karjeruose sijojimas sudaro apie 30 proc. visų perdirbimo išlaidų. Prieš renkantis sietus, svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad pagal paskirtį yra keli sijojimo etapai – paruošiamasis (kartais tarpinis arba pirminis), klasifikuojamasis, kontrolinis ir atrankinis – ir pasirinktas rėtis turi užtikrinti šių etapų efektyvų įgyvedinimą. Pavyzdžiui, paruošiamojo sijojimo paskirtis yra dvejopa: pirmoji – iš žaliavos atskirti per didelius gabalus, kad jie nesugadintų pirminio perdirbimo įrenginių, o antroji – perskirti žaliavos srautą, kad dalį jo būtų galima nukreipti į tam tikrus įrenginius perdirbti. Kitaip tariant, medžiaga (pavyzdžiui, žvyras) perskiriama į dvi dalis taip, kad trupintina frakcija būtų nukreipiama į trupintuvą, o smulkesnė – į sijotuvus ir ten pagal poreikį išskiriama į atskiras žvirgždo ir smėlio frakcijas. Tuo tarpu klasifikuojamasis sijojimas yra skirtas žvyrui, smėliui ir skaldai suskirstyti į prekines frakcijas, kurios sandėliuojamos atskirai. Šiam sijojimo etapui keliami griežti reikalavimai, nes pagaminta produkcija turi atitikti patvirtintus standartus. Pagal poreikį į sijotuvus sudėtais sietais galima reguliuoti produkcijos granuliometrinę sudėtį. Nerūdinės medžiagos dažniausiai sijojamos vidutinio sunkumo ir lengvaisiais sijotuvais. Tad į visą tai reikėtų atsižvelgti renkantis sietus.
  Skaityti daugiau Uždaryti
  skelbimai/puslapis

  Į ką dar atkreipti dėmesį renkantis sietus?

  Renkantis specialius sijojimo kaušus patartina visuomet įsigilinti į konkretaus modelio technines charakteristikas, t. y. kokia sijojimo kaušo talpa (m3), sijojimo kaušo plotis (mm), sijojimo kaušo ilgis (mm), aukštis (mm) ir gylis (mm). Taip pat labai svarbu atsižvelgti į tai, koks reikalingas hidraulikos srautas (ltr/min) bei hidraulikos spaudimas (bar), koks konstrukcinis svoris (t), koks minimalus bei maksimalus sijojimo sieto sukimosi greitis (per minutę) ir koks kaušo sujungimo adapteris. Populiariausių sietų gamintojų – Anaconda, Astec, DB Engineering, Doppstadt, Extec, Finlay, Hammel, JBS, Keestrack, Komptech, Liming, McCloskey, MultaVEX, PowerScreen, Rubble Master, Sandvik, Screen Machine, Terex, Terex Finlay, White Lai ir kt. – asortimente labai didelis įvairių sietų modelių pasirinkimas, tad rinktis yra iš ko.

  Labai svarbu žinoti, kad sijojimo metu kiekvienas sietas perdirbamosios medžiagos srautą dalija į dvi dalis. Ant sieto likusi medžiaga vadinama viršsietine (arba aukštesnės klasės medžiaga), o išbirusi per sietą – posietine (arba žemesnės klasės medžiaga). Šiuo atveju aukštesnė ir žemėsnė klasės yra suprantamos ne kokybės požiūriu, o tik pagal stambumą, t. y. aukščiau sieto – stambesnė, o žemiau sieto – smulkesnė. Darbų metu per vieną sijojimo stadiją švariai išsijoti medžiagas būna sunku. Pakartotinai sijojant laboratoriniais sietais, viršsietinėje medžiagoje dažnai aptinkama posietinių dalelių, o posietinėje – viršsietinių. Kai posietinėje medžiagoje randama viršsietinės medžiagos dalelių, gali būti arba prakiuręs, arba nesandariai įdėtas, arba labai susidėvėjęs sietas. Viršsietinėje medžiagoje posietinės medžiagos dalelių lieka tik tais atvejais, kai sijojamos medžiagos sluoksnis ant sieto yra per storas arba kai per trumpas sietas, todėl smulkesnės dalelės negali arba nespėja išbirti. Šitaip būti neturėtų, todėl populiariausi sietų gamintojai rekomenduoja dirbti su tinkamos būklės rėtimis.

  Žinomiausi gamintojai – Anaconda, Astec, DB Engineering, Doppstadt, Extec, Finlay, Hammel, JBS, Keestrack, Komptech, Liming, McCloskey, MultaVEX, PowerScreen, Rubble Master, Sandvik, Screen Machine, Terex, Terex Finlay, White Lai ir kt. – siūlantys įsigyti rėtis, atkreipia dėmesį, jog iššsijojimo švarumas priklauso nuo daugelio rodiklių, t. y. sieto pasvirimo kampo; medžiagos, tiekiamos sijoti ant sieto, sluoksnio storio; sieto tipo ir tankumo, sijojamos medžiagos stambumo, dalelių formos, granuliometrinės sudėties ir drėgnumo, sijotuvo vibracijos parametrų ir kt. Reiktų atsižvelgti į tai dirbant su rėtimis.

  Minėti gamintojai garantuoja, kad jų rėtys (sietai) yra gaminami pasitelkus patobulintą sijotuvų gamybos technologiją, todėl jie pasižymi kokybe ir patvarumu.