Skelbimų skaičius: 1

Sany hzs180 naudota betonavimo darbams skirta įranga

Žemiau Jūs rasite visus klasifikuotus skelbimus Sany hzs180 betonvežiai ir jų priedai pardavimui. Jūs galite filtruoti juos pagal gamybos datą, kainą ar šalį. Norėdami praplėsti paiešką, prašome naudoti navigaciją esančią kairėje.
Skaitykite daugiau Sany naudota betonavimo darbams skirta įranga prekinio ženklo skiltyje.

Skaityti daugiau Uždaryti
skelbimai/puslapis
  • Sany HZS180, 2010, Betono gamybos agregataiSany HZS180Apdirbimo pajėgumas: 180, Gamybos šalis: CN, Pristatymo sąlygos: CIP DAP FOB CFR CIF EXW

    Betono gamybos agregatai
    2010
    Kinija

    POA
  • Nerandate ko ieškote? Įdėti pirkimo užklausą
kaip parduoti naudotą ekskavatorių? Norėdami parduoti naudotą ekskavatorių turite užsiregistruoti Mascus kaip pardavėjas arba kaip fizinis asmuo. Tai padarysite greitai ir nemokamai. Registruoti vartotojai gauna papildomą funkcionalumą, pavyzdžiui, gali lengviau ieškoti ir palyginti kainas. Jei ketinate skelbti arba pirkti naudotus ekskavatorius reguliariai, užsiregistruokite kaip pardavėjas. Kaip nupirkti naudotą ekskavatorių? Kiekviename skelbime galite rasti kontaktinius jį parduodančio asmens ar įmonės duomenis: vardą ir pavardę, bendrovės pavadinimą, telefoną, elektroninį paštą. Norėdami išsiaiškinti detales apie prekę, susisiekite su pardavėju. Jei Mascus nerandate jums tinkančių naudotų ekskavatorių skelbimų, siūlome pasinaudoti ir įdėti pirkimo užklausą – ji pasieks visus Mascus registruotus vartotojus, kurie siūlo naudotus ekskavatorius. O platintojai, kurie turės jums tinkamų pasiūlymų, galės susisiekti su jumis tiesiogiai.