Naudotų įrengimų paieška Uždaryti » Išankstinė paieška

  Įdėti pirkimo užklausą
  Skelbimų skaičius: 4 351

  savivarčiai sunkvežimiai

  Krautuvas – statybose nepamainoma sunkioji įranga, padedanti pakelti ir nuleisti statybines medžiagas, pavyzdžiui, asfaltą, žemę, smėlį, žvyrą, akmenis, rastus ir panašiai. Keltuvų panaudojimas neapsiriboja statybomis – jie plačiai naudojami žemės ūkyje, logistikoje, kalnakasyboje.

  Tai, kas anksčiau atrodė ilgas ir varginantis darbas pasikeitė išradus variklį. XXI amžiuje statybos darbai be tokios įrangos – praktiškai neįmanomi. Su krautuvais susiduriame kasdien: juos naudoja kelininkai, statybininkai, ūkininkai, krovinių pervežimo bendrovės, prekybos tinklai. Didžiausias pasaulyje krautuvas – LeTourneau L-2350, galintis pakelti iki 72 tonų.

  Naudotų krautuvų rūšys

  Kas yra krautuvas? Paprastai tai yra traktorius su ratais arba vikšrais su priekyje pritaisytu kaušu (jo vietoje gali būti ir kitas įrenginys), kuris prijungtas prie kėlimo strėlių. Kaušu galima semti birias medžiagas, tokias kaip žvyras, smėlis, perkelti jas į kitą vietą – savivartį ar tranšėją. Krautuvo kaušas gali būti nuimamas arba ne. Jis gali būti pakeistas kitais įrenginiais. Pavyzdžiui, šakėmis, jeigu technika skirta kelti sunkius padėklus, konteinerius, rąstus. Keltuvas gali veikti ir kaip technika didžiulių šiaudų ar šieno ryšulių tvarkymui.

  Krautuvai dažniausiai naudojami krovimui į sunkvežimius. Tiesa, kasti pačiu krautuvu nėra pats efektyviausias būdas – krautuvo galimybės čia ribotos. Kasti galima nebent jo ratų lygyje, taigi tai nėra patogu. Krautuvo kaušo talpa gali siekti nuo pusės iki 36 kubinių metrų – priklauso, kokia keltuvo specifikacija. Pažymėtina, kad, tarkime, frontalinio krautuvų kaušo talpa daug didesnė nei ekskavatorinio krautuvo.

  Krautuvai pagal tipą gali būti skirstomi į ratinius krautuvus, krautuvus su šoniniu pasukimu, vikšrinius krautuvus, mini krautuvus, universalius ratinius krautuvus.Yra daugybė keltuvų modifikacijų.

  Naudotų krautuvų specifikacijos

  Statybų aikštelėse krautuvai naudojami statybinių medžiagų – plytų, vamzdžių, smėlio, strypų, kasimo įrankių ir panašiai – perkėlimui iš vienos vietos į kitą. Priekiniai kaušiniai krautuvai plačiai naudojami sniego valymui. Tiksliau – tose vietose, kur sunkioji įranga taip lengvai privažiuoti negali, taigi nuvalyti pėsčiųjų šaligatvius ir taip toliau.

  Krautuvo komponentus sudaro variklis, daugeliu atveju dyzelinis, hidrauliniai ir transmisijos komponentai. Variklis varo hidrauliką ir transmisiją, o per šiuos – priekyje įmontuotą kaušą, šakes ar kitą įrenginį. Krautuvas varomas arba ratais, arba vikšrais. Krautuvą apibrėžia tokie pagrindiniai parametrai: keliamoji galia, kaušo talpa, kėlimo aukštis, kaušo plotis, greitis, mašinos aukštis ir plotis bei svoris.

  Skaityti daugiau Uždaryti
  skelbimai/puslapis

  Savivarciu sunkvežimiu pasirinkimas

  Mascus.lt yra didžiausia interaktyvi naudotos technikos ir irengimu prekyviete. Mascus svetaineje pateikiama informacija apie visus pagrindinius savivarciu sunkvežimiu modelius ir gamintojus, tame tarpe Case, Terex, Moxy, Caterpillar, Volvo, Volvo BM, VME, Multidrive Hydrema, Thwaites, Winget, JCB, Bell, puspriekabines savivartes, karjerinius vilkikus-savivarcius ir vilkikus su savivarte priekaba, su keliamaja galia nuo 20 000 kg iki 30 000 kg.

  Vilkikai su savivarte priekaba

  Tipiniais vilkiku su savivarte priekaba, puspriekabiniu savivarciu ir karjeriniu savivarciu modeliais yra TA25, B25D, MT26, A25C, B30D, A30C, B35D, A35C, B40D, A40D

  Vienanariai savivarciai sunkvežimiai

  Iš vienanariu savivarciu sunkvežimiu galima pamineti tokiu gamintoju ir modeliu savivarcius sunkvežimius: Hitachi EH600, Euclid, HD325-6, 769D, Hitachi EH700-2, Komatsu HD405-6, Terex Mining Unit Rig MT3300, HD1500-5, 789C, EH5000, Unit Rig MT5500B, su keliamaja galia nuo 40 000 kg iki 200 000 kg.

  Mažesnems darbu apimtims jus taip pat galite surasti tokiu gamintoju mini savivarcius sunkvežimius ir savivarcius sunkvežimius, kaip Barford, Terex Benford, Ausa, Neuson, Thwaites, Barford. Modeliai SXR5000, PT5000, PS5000, 600APG, 600AP, 6001, Alldrive 6 Tonne FT, Alldrive 6 Tonne PS, SX6000, SXR6000, PT6000, PS6000, 700AP, Alldrive 7 Tonne FT, SX700, SXR7000, PT7000, SX8000, SXR8000, 9001, All drive 9 Tonne FT, SX9000, PT9000.

  Vietovems su ypatingai bloga grunto bukle, jus galite surasti tokiu gamintoju vikšrinius savivarcius sunkvežimius, vikšrinius mini savivarcius sunkvežimius,kaip Hinowa, Merlo, Ammann, TCP, Yamaguchi, JCB, Neuson, Ammann-Yanmar, Morooka, IHI, tame skaiciuje tokius modelius, kaip HP850, HP300, AFT500, WB05HL, HP1200, WB07, TD10, MST300VD, MST600VD, MST1500VD. Daugelis iš ju yra mažai dirbe ir su pilna aptarnavimo dokumentacija.

  Specialios paskirties savivarciai sunkvežimiai

  Taip pat Mascus svetaineje reklamuojami specialios paskirties savivarciai sunkvežimiai, tame tarpe karjeriniai vilkikai-savivarciai, puspriekabines savivartes, savivarciai sunkvežimiai su TC šasi, mini savivarciai sunkvežimiai, vienanariai savivarciai sunkvežimiai, 6x6, 6x4, 4x4 ašiu konfiguracijos savivarciai sunkvežimiai, aukšto išvertimo savivarciai sunkvežimiai, savikroviai savivarciai sunkvežimiai, pasukami savivarciai sunkvežimiai, šoninio išvertimo savivarciai sunkvežimiai, sukamieji savivarciai sunkvežimiai, išmetamieji savivarciai sunkvežimiai, siauro kebulo savivarciai sunkvežimiai, konteineriu krovimo savivarciai sunkvežimiai, ratiniai ir vikšriniai mini savivarciai sunkvežimiai, vikšriniai savivarciai sunkvežimiai ir kt.

  Savivarciu sunkvežimiu atsargines dalys

  Jus taip pat galite pirkti ir parduoti tokias naudotu savivarciu sunkvežimiu atsargines dalis ir komponentus, kaip kebulus, išvertimo mazgus, kabinas, variklius, ratu ašiu mazgus, pavaru dežes, išvertimo dežes, automatines pavaru dežes, padangas, stebules, hidraulinius išstumimo cilindrus, atremimo velenus, važiuokles, ritinius, diferencialus ir kt.

  Mascus svetaineje pirkimas ir pardavimas atliekamas lengvai – jus susisiekiate tiesiogiai su pardaveju ir Mascus nemokate jokiu komisiniu mokesciu. Šiuo metu Mascus svetaineje reklamuojama tukstanciai naudotu savivarciu sunkvežimiu, kuriuos galima rinktis pagal ivairias darbo salygas ir darbo valandas.

  Kaip nupirkti naudota savivarti sunkvežimi?

  Jei norite pamatyti visa naudotu savivarciu sunkvežimiu saraša, naudokite aukšciau parodyta paieškos forma. Paieška galite atlikti pagal mechanizmo buvimo vieta, tipa, kaina ir kt.

  Kiekviename naudoto savivarcio sunkvežimio skelbime ar techniniu duomenu korteleje pateikiama pardavejo kontaktine informacija - pilnas kompanijos pavadinimas, adresas, kontaktinis telefonas ir elektroninis paštas. Jus galite susisiekti su pardaveju tiesiogiai ir aptarti visus jums rupimus klausimus. Atsiminkite, kad mes neimame jokio komisinio mokescio!

  Kaip parduoti naudota savivarti sunkvežimi?

  Noredami parduoti naudota savivarti sunkvežimi, užsiregistruokite kaip galutinis naudotojas arba prekybos agentas. Tai užtruks tik minute, ir po to jus su nemokamu slaptažodžiu galesite naudotis papildomomis Mascus svetaines funkcijomis. Jei naudotus mechanizmus jus perkate ar parduodate reguliariai, užsiregistruokite kaip prekybos agentas.

  Jusu registracija bus patikrinta per 24 valandas. Po to Mascus svetaineje jus galite pradeti talpinti savo skelbimus apie naudotus savivarcius sunkvežimius ar kitus naudotus mechanizmus. Už patalpintus skelbimus jus galite užmoketi SEB arba Hansabanko internetine bankininkystes sistema, kreditine kortele arba pagal saskaitas-fakturas (taikoma tik prekybos agentams).

  Jei turite klausimu, kaip parduoti naudotus savivarcius sunkvežimius, ju atsargines dalis ir kita iranga, susisiekite su mumis elektroniniu paštu adresu info@mascus.lt arba paskambinkite telefonu +370 684 52033.

  savivarčiai sunkvežimiai