Naudotų įrengimų paieška Uždaryti » Išankstinė paieška

  Įdėti pirkimo užklausą
  Skelbimų skaičius: 3 084

  trupintuvai

  Trupintuvas arba smulkintuvas (dažnai tiesiog vadinamas kaušu) – ideali priemonė atliekant griovimo darbus, statybos darbus, prireikus sutrupinti ar susmulkinti medžiagas ar sprendžiant valymo problemas bei norint reikšmingai sumažinti minėtų darbų išlaidas. Tokių pasaulyje pripažintų gamintojų kaip ABG, Allis-Chalmers, Arjes, Barmac, Boratas, Caterpillar, Extec, Fabo, Gator, JBC, Kinglink, Kleemann, Liming, McCloskey, Metso, Minyu, Parker, Sandvik, Symons, Svedala, Terex, White Lai ir kt. trupintuvai nepriekaištingai atlieka savo darbą net labai ekstremaliomis darbo sąlygomis. Šis įrenginys gali būti naudojamas karjeruose, kasyklose ar trupinant natūralius akmenis. Tinkamas kaušo tipo pasirinkimas galimas atsižvelgiant į darbo apimtis (mažas ar vidutines). Žinotina, kad trupintuvai turi būti pasirenkami pagal medžiagų smulkinimo procesų – trupinimo arba malimo – poreikį. Trupinimas skirstomas į stambų (kai gabalų dydis suskaldžius siekia 80–200 mm), vidutinį (kai gabalų dydis suskaldžius siekia 20–80 mm) ir smulkų (kai gabalų dydis suskaldžius siekia 2–20 mm). Tad tik įvertinant savo poreikius ir darbų mastus reikėtų rinktis trupintuvą. Trupintuvų konstrukcija suteikia minimalų dilimą ir padidina atsparumą gniuždymui. ABG, Allis-Chalmers, Arjes, Barmac, Boratas, Caterpillar, Extec, Fabo, Gator, JBC, Kinglink, Kleemann, Liming, McCloskey, Metso, Minyu, Parker, Sandvik, Symons, Svedala, Terex, White Lai ir kitų žinomų gamintojų trupintuvai – lengvas, kompaktiškas ir stiprus įrengimas (kaušas), garantuojantis, kad norimą frakciją betono ar statybinio laužo atliekas sutrupinsite labai greitai.
  Skaityti daugiau Uždaryti
  skelbimai/puslapis

  Bendra informacija apie trupintuvus

  Pirmiausia, pasakytina, kad trupintuvai klasifikuojami į žiauninius, kūginius ir rotorinius – priklausomai nuo jų konstrukcijos. Gamintojai neslepia, kad jau daugiau nei 50 metų trupintuvų konstrukcija išlieka beveik nepakitusi. Pagrindinė konstrukcijos dalis – mazgai, atliekantys trupinimo darbą – pakito labai nežymiai, tačiau trupintuvo apsaugos priemonės, saugančios nuo sulūžimo darbo metu, keitėsi gana stipriai. Šiuo metu į trupintuvus yra įrengiamos papildomos mechaninės ir elektroninės apsaugos sistemos. Taip pat yra nemažai metalinių gaminių ar įrenginių dalių gamybos pasikeitimų, nes metalo apdirbimo pramonė vystosi labai sparčiai, todėl keičiasi ir detalių gamybos būdai.

  ABG, Allis-Chalmers, Arjes, Barmac, Boratas, Caterpillar, Extec, Fabo, Gator, JBC, Kinglink, Kleemann, Liming, McCloskey, Metso, Minyu, Parker, Sandvik, Symons, Svedala, Terex, White Lai ir kiti rinkoje pripažinti gamintojai projektuodami trupintuvus iš anksto numato gamybos būdą, nes tokiu būdu lengviau sumažinti galutinę gaminio kainą. Taip pat bendrovės visada stengiasi sumažinti gamybos sąnaudas parinkdamos pigesnius gamybos būdus ne pačioms svarbiausioms detalėms.

  Kodėl verta įsigyti populiariausio gamintojo trupintuvą?

  Rinkoje pripažintų gamintojų trupintuvai yra vertinami dėl unikalių savo savybių.

  1. Patvarus dizainas. Žinomiausių gamintojų – ABG, Allis-Chalmers, Arjes, Barmac, Boratas, Caterpillar, Extec, Fabo, Gator, JBC, Kinglink, Kleemann, Liming, McCloskey, Metso, Minyu, Parker, Sandvik, Symons, Svedala, Terex, White Lai ir kt. – trupintuvai kurti siekiant maksimalaus patvarumo net ir dirbant labai sudėtingomis sąlygomis, jiems suteikiama kokybės garantija. Dvigubi trupinimo nasrai yra tvirtai užfiksuojami bet kokioje pozicijoje. Tai suteikia didesnį patikimumą ir leidžia maksimaliai išnaudoti darbo laiką, ypač dirbant su didelėmis uolienomis. Be to, toks dizainas sumažina bet kokią galimą žalą. Trupintuvo nasrai yra identiški ir gali būti pasukami 180 laipsnių kampu. Tai sumažina aptarnavimo intervalus ir suteikia maksimalią investicijų grąžą.
  2. Patikima hidraulinė sistema. Tai labai svarbi trupintuvų konstrukcinė dalis. Pavarų siurblys kurtas taip, kad užtikrintų maksimalų patikimumą. Specialūs ABG, Allis-Chalmers, Arjes, Barmac, Boratas, Caterpillar, Extec, Fabo, Gator, JBC, Kinglink, Kleemann, Liming, McCloskey, Metso, Minyu, Parker, Sandvik, Symons, Svedala, Terex, White Lai ir kitų gamintojų trupintuvai yra mažiau jautrūs žalai ir užteršimui. Naudojant pavarų siurblį, hidraulinės alyvos srautui reikalingi mažesni laikiklio pajėgumai, technikai reikia mažiau apsisukimų per minutę ir mažiau hidraulinės sistemos šilumos. Ši hidraulinė sistema yra labai efektyvi ir stipriai sumažina degalų sąnaudas.
  3. Komfortas ir minimali vibracija. Trupintuvo pakabos laikikliai yra nukreipti į galą, o svorio centras perkeliamas į optimizuotą padėtį, kai medžiaga kraunama į kaušą. Tai sukuria subalansuotą apkrovą ir padeda sklandžiai veikti esant mažai vibracijai.
  4. Maksimalus produktyvumas. Dviejuose smagračiuose, esančiuose kiekvienoje pusėje, efektyviai kaupiama energija ir užtikrinamas ilgalaikis, nepertraukiamas trupinimo procesas. Tad viskas, ko reikia – tai išsirinkti tinkamą trupintuvo modelį ir pirkti
  .