Zoomlion ZAT 2200 V 8
Spausdinti
INFORMACIJA
Prekių grupė
Visureigiai kranai
Gamintojas / modelis
Zoomlion ZAT 2200 V 8
Registracijos metai
2023
Darbo valandų skaičius
1 054 h
Šalis
Kinija
Bendras įvertinimas
Mascus ID
95E786C8
KAINOS
Pasirinkite valiutą
Kaina
Neįskaičiuotas grąžintinas PVM
IŠSAMESNĖ INFORMACIJA
Vidinis prekės Nr.
1
Paskutinis patikrinimas
Gamyklinis numeris
1
Buvusių savininkų skaičius
Visa aptarnavimo istorija
Taip
Bendras svoris
54 990 kg
Max. kėlimo galia
220 000 kg
Registracijos numeris
Maksimali keliamoji galia strėlės gale
Minimalus strėlės ilgis
1 380 cm
Emisijos klasė
Etapas V
Strėlės ilgis
8 800 cm
Minimalus strėlės pakėlimas
300 cm
Luffing jib
Krano strėlės ilgis
Maksimalus kėlimo aukštis
Krano kablio aukštis - horizontali strėlė
300 cm
Krano kablio aukštis - pakelta strėlė
Upper engine
Weichai WP10.375E53
Upper hours
1 054 h
Crane type
Hidraulinė strėlė
Originali spalva
GREEN
Counterweight
72000
Carrier engine
Variklio gamintojas
Weichai
Transporto matmenys (IxPxA)
1658530004 m
Vilkiko tipas
Ratinis
Informacija apie būklę/Garantija
one year
Padangų gamintojas
Triangle
Likęs priekinių padangų protektorius
99
Likęs galinių padangų protektorius
Gamybos šalis
Kinija
Pristatymo sąlygos
FCA, FOB, CFR, CIF, EXW
Sertifikatai
GAA, CHI
Kita informacija
### ZOOMLION ZAT2200V8 (All Terrain Crane) – Specifications
#### 1. Basic Information
- **Model**: ZAT2200V8 (ZAT2200V863)
- **Type**: 8-axle All Terrain Crane
- **Max. Rated Lifting Capacity**: **220,000 kg (220 t)**
- **Operating Weight**: **54,990 kg** (standard config)
- **Counterweight**: **72,000 kg (72 t)** (standard)
#### 2. Engine & Emissions
- **Chassis Engine**: Weichai WP13.540E50 (Euro 5)
- **Upper Engine**: Weichai WP10.375E53
- **Rated Power (Chassis)**: **405 kW (550 hp)** @ 1,900 rpm
- **Rated Power (Upper)**: **205 kW (279 hp)** @ 2,200 rpm