Zoomlion ZTC 800 V 6
Registracijos metai
2022
Darbo valandų skaičius
1 168 h
Šalis
Kinija
Bendras įvertinimas
1
Mascus ID
9797645D
KAINOS
Pasirinkite valiutą
Kaina
Neįskaičiuotas grąžintinas PVM
IŠSAMESNĖ INFORMACIJA
Vidinis prekės Nr.
1
Paskutinis patikrinimas
Gamyklinis numeris
Buvusių savininkų skaičius
Visa aptarnavimo istorija
Taip
Bendras svoris
50 000 kg
Max. kėlimo galia
80 000 kg
Registracijos numeris
Maksimali keliamoji galia strėlės gale
Minimalus strėlės ilgis
1 250 cm
Emisijos klasė
Etapas V
Strėlės ilgis
5 850 cm
Minimalus strėlės pakėlimas
300 cm
Luffing jib
Krano strėlės ilgis
Maksimalus kėlimo aukštis
Krano kablio aukštis - horizontali strėlė
300 cm
Krano kablio aukštis - pakelta strėlė
Upper engine
Weichai WP12.375E50
Upper hours
1 168 h
Crane type
Hidraulinė strėlė
Originali spalva
GREEN
Counterweight
18000
Carrier engine
Variklio gamintojas
Weichai
Transporto matmenys (IxPxA)
1510028503.82 m
Vilkiko tipas
Ratinis
Informacija apie būklę/Garantija
one year
Padangų gamintojas
Double Star
Likęs priekinių padangų protektorius
99
Likęs galinių padangų protektorius
Gamybos šalis
Kinija
Pristatymo sąlygos
FCA, FOB, CFR, CIF, EXW
Kita informacija
### ZOOMLION ZTC800V6 (80t Truck Crane) – Specifications #### 1. Basic Information - **Model**: ZTC800V6 (ZTC800V653 / ZTC800V663-1) - **Type**: Truck Crane - **Max. Rated Lifting Capacity**: **80,000 kg (80 t)** @ 3 m radius - **Manufacturer**: Zoomlion (China) #### 2. Boom & Lifting Performance - **Boom Type**: 6-section U-shaped main boom - **Basic Boom Length**: 12.5 m - **Fully Extended Main Boom**: **58.5 m** - **Max. Combined Boom (Main + Jib)**: 76 m - **Max. Lifting Height (Main + Jib)**: **83.5 m** - **Max. Load Moment (Basic Boom)**: **3,480 kN·m** - **Max. Load Moment (Fully Extended Main Boom)**: 1,710 kN·m #### 3. Engine (Weichai) - **Model**: WP12.375E50 (Euro 5 / China National V) - **Rated Power**: **276 kW (375 hp)** @ 1,900 rpm - **Max. Torque**: 1,900 N·m - **Cylinders**: 6-cylinder in-line diesel #### 4. Chassis & Travel - **Driving Weight**: **50,000 kg** - **Overall Dimensions (L×W×H)**: 15,100 × 2,850 × 3,820 mm - **Max. Travel Speed**: **90 km/h** - **Max. Gradeability**: 40% - **Min. Turning Diameter**: 24 m - **Outrigger Spread (Long×Transverse)**: 8.0 m × 7.8 m (max) #### 5. Working Speeds - **Main Hoist Rope Speed (No Load)**: 140 m/min - **Aux. Hoist Rope Speed (No Load)**: 130 m/min - **Slewing Speed**: 0–1.8 r/min