Detroit 1500DSEB
Spausdinti
INFORMACIJA
Prekių grupė
Dyzeliniai generatoriai
Gamintojas / modelis
Detroit 1500DSEB
Registracijos metai
2005
Darbo valandų skaičius
573 h
Technikos darbo vieta
Houston, Texas
Šalis
Jungtinės Valstijos
Mascus ID
D6F19762
KAINOS
Pasirinkite valiutą
Kaina
Neįskaičiuotas grąžintinas PVM
IŠSAMESNĖ INFORMACIJA
Gamyklinis numeris
Vidinis prekės Nr.
36226
Variklio galia
1 633 kW (2 220 AG)
Kita informacija
Description: MTU 12V4000 Diesel Engine, 1500 kW Standby / 1350 kW Prime, UL2200 Listing, Sold Load Bank Tested