Detroit Diesel Diesel 125PJS6DT3 125 kW Skid-Mounted Gener
POA
FavoriteMėgstamiausi
sharePasidalinti
Save searchIšsaugoti paiešką
Spausdinti
INFORMACIJA
Prekių grupė
Dyzeliniai generatoriai
Gamintojas / modelis
Registracijos metai
0
Darbo valandų skaičius
4 000 h
Technikos darbo vieta
Chilliwack, BC, British Columbia
Šalis
Kanada
Mascus ID
789C45AB
IŠSAMESNĖ INFORMACIJA
Gamyklinis numeris
Vidinis prekės Nr.
Kita informacija
Detroit Diesel 125PJS6DT3 125 kW Skid-Mounted Generator Set 2006 US EPA Label, John Deere 6068HF285 Diesel Engine, 156 kVA/125 kW Rated 3 Phase Output, 277 V / 480 V Rated Voltage Ritchie Bros could not verify functions - please inspect prior to bidding - comes with Ironclad Assurance - subject to BC sales tax