Katolight NL60FGG4 60 kW Generator Set
POA
FavoriteMėgstamiausi
sharePasidalinti
Save searchIšsaugoti paiešką
Spausdinti
INFORMACIJA
Prekių grupė
Dyzeliniai generatoriai
Gamintojas / modelis
Registracijos metai
0
Darbo valandų skaičius
2 196 h
Technikos darbo vieta
Lake Worth, Texas
Šalis
Jungtinės Valstijos
Mascus ID
594E7027
IŠSAMESNĖ INFORMACIJA
Gamyklinis numeris
Vidinis prekės Nr.
Kita informacija
Katolight NL60FGG4 60 kW Generator Set GM 5.7L V8 5.7 L Dual Fuel Engine, /60 kW, Rated Single Phase Output, 120 V / 240 V Rated Voltage