Perkins 4008TAG3 - 1.250 kVA Generator - DPX-19821
FavoriteMėgstamiausi
sharePasidalinti
Save searchIšsaugoti paiešką
Spausdinti
INFORMACIJA
Prekių grupė
Dyzeliniai generatoriai
Gamintojas / modelis
Registracijos metai
2025
Papildomos galimybės
Naujas/nenaudotas
Technikos darbo vieta
DORDRECHT, Zuid-Holland
Šalis
Olandijos
Mascus ID
67C1A03C
KAINOS
Pasirinkite valiutą
Kaina
IŠSAMESNĖ INFORMACIJA
Gamyklinis numeris
Vidinis prekės Nr.
DPX-19821
Variklis
Perkins 4008TAG3
Galingumas
1 250 KW
Kuro sąnaudos
188 Liter / Hour at 75% Load
Generatorius
Leroy Somer LSA 50.2
Variklio gamintojas
Perkins
Dažnis
50 Hz
Įtampa
400 V
Bako talpa
1 450 I
Bendras svoris
12 270 kg
Transporto matmenys (IxPxA)
6058 x 2438 x 2896 mm