Manitou MLT961-160 V+ L
POA
Spausdinti
INFORMACIJA
Prekių grupė
Teleskopiniai krautuvai
Gamintojas / modelis
Manitou MLT961-160 V+ L
Registracijos metai
2025
Technikos darbo vieta
Asarum, Blekinge län
Šalis
Švedija
Bendras įvertinimas
Mascus ID
B15801CF
IŠSAMESNĖ INFORMACIJA
Variklio tipas
Dyzelinis
Tipas
Standus
Traukos tipas
4x4
Bendras svoris
11 950 kg
Max. kėlimo galia
6 000 kg
Maksimalus kėlimo aukštis
9 m
Kabinos tipas
Uždara kabina
Emisijos klasė
Etapas V
Kėbulo tipas
Pastovus rėmas
Variklio galia
115 kW (156 AG)
Variklio gamintojas
Yanmar
Transmisija
CVT Steglös
Variklio darbo tūris
4 567 cm3
Maksimalus greitis
40 km/h
Padangų dydis
500/70R24
Originali spalva
Röd
Papildomos hidraulinės sistemos pajėgumas
200 l/min
Transporto matmenys (IxPxA)
6100 x 2480 x 2550 mm
Padangų gamintojas
Alliance
Informacija apie būklę/Garantija
24 månader
Likęs priekinių padangų protektorius
100
Likęs galinių padangų protektorius
100
Gamybos šalis
Prancūzija
Naudoti priedai
Oro kondicionierius
Greitas užrakinimas
Papildoma hidraulikos sistema
AdBlue
Kita informacija
Manitou MLT 961 - 160V+L Elite är en smidig och stark teleskoplastare som lyfter hela 6000kg!