MISCELLANEOUS MFGRS WATERTR12K
Spausdinti
INFORMACIJA
Prekių grupė
Automobilinės cisternos
Gamintojas / modelis
MISCELLANEOUS MFGRS WATERTR12K
Registracijos metai
2023
Darbo valandų skaičius
1 h
Technikos darbo vieta
CALL FOLEY, Kansas
Šalis
Jungtinės Valstijos
Mascus ID
9FBB282A
KAINOS
Pasirinkite valiutą
Kaina
Neįskaičiuotas grąžintinas PVM
IŠSAMESNĖ INFORMACIJA
Vidinis prekės Nr.
3AR8333
Gamyklinis numeris
49867
Kita informacija
- FOLEY WORK READY -
SHOWN ATTACHMENTS SUBJECT TO CHANGE AND MAY NOT BE
INCLUDED IN FINAL PRICE
12" DOWN SPOUT
12'2" GROUND CLEARANCE TO DOWN
15 GAL HYDRAULIC CAPACITY
4 PER SIDE
4" HYDRAULIC CYLINDER
AIR BRAKES 12.25"X7.5" CAM SHOE
ANTI-SIPHON INLET FILL
COOLED GAS ENGINE
DISCONNECTS FOR HYD POWER PACK
DOT GLADHANDS
DOT REFLECTIVE MARKINGS
DOUBLE 3" FILL LINE W/ AUTO SHUT