Skelbimų skaičius: 253

mikroautobusai

Mikroautobusas – tai transporto priemonė, skirta įvairiems kroviniams ar žmonių grupėms pervežti. Mikroautobusas yra mažesnis už autobusą, todėl gali vežti mažesnės apimties krovinius ir mažesnes žmonių grupes, palyginti su autobusais ar kitomis didesnėmis transporto priemonėmis. Paprastai keleiviniuose mikroautobusuose būna įrengta nuo 9 iki 20 vietų. Pripažįstama, kad savo paskirtimi mikroautobusai yra labai svarbi priemonė, kurią siūlo nemažai rinkoje pripažintų gamintojų, tokių kaip Mercedes-Benz, Ford, Chevrolet, Toyota, Iveco, Ashok Leyland, Fiant, Freightliner, Mitsubishi, NC, Renault, Volkswagen ir kt.
Skaityti daugiau Uždaryti
skelbimai/puslapis
Kaip klasifikuojami mikroautobusai?

Dažnai žinomų gamintojų – Mercedes-Benz, Ford, Chevrolet, Toyota, Iveco, Ashok Leyland, Fiant, Freightliner, Mitsubishi, NC, Renault, Volkswagen ir kt. – mikroautobusai yra gaminami pagal serijas, todėl jų techninės savybės ir parametrai skiriasi. Pavyzdžiui, galima įsigyti skirtingų ilgių mikroautobusus (kuriuose įrengtos 12-22 vietos keleiviams), žemo aukšto modelį, kuris pritaikytas viešajam vietiniam transportui, mikroautobusą pritaikytą riboto judumo keleiviams ir kt. Kitaip tariant, mikroautobusai gali idealiai tikti bet kokioms sąlygoms, net ir labai siauriems keliams. Tereikia pasirinkti tinkamą jų modelį.

Beje, aktuali informacija – mikroautobusai turi dviejų skaitmenų modelio žymėjimą, kuris atskleidžia mikroautobuso ilgį ir tonažą. Pavyzdžiui, skaitmuo 2 nurodo, kad mikroautobusas yra su vidutine ratų baze, 3 – su ilga ratų baze, 4 – su ilga ratų baze ir ilga galine perdanga, 5 – su ilga ratų baze ir papildomu galiniu pratęsimu, 6 – su atskirai sumontuotu kėbulu ir dviem ašimis, o 7 – su atskirai sumontuotu kėbulu ir trimis ašimis (tai yra ilgiausias mikroautobuso variantas).

Kuo vertingi žinomų gamintojų mikroautobusai?

Naujesnio modelio mikroautobusai turi atnaujintus variklio ir pakabos komponentus, patvarią ir patikimą konstrukciją bei patogią erdvę vairuotojui. Taip pat garsių gamintojų – Mercedes-Benz, Ford, Chevrolet, Toyota, Iveco, Ashok Leyland, Fiant, Freightliner, Mitsubishi, NC, Renault, Volkswagen ir kt. – siūlomi mikroautobusai vertinami ir dėl kitų savo savybių. 1.Plačios pasirinkimo galimybės, pagal poreikį. Kai kurie mikroautobusai yra specialios komplektacijos, jų ilgis svyruoja nuo 6 m iki 9 m, o svoris – nuo 3,5 t iki 6,5 t. Nuo mikroautobuso dydžio priklauso ir jo naudojimo paskirtis. Taip pat reikėtų neužmiršti, jog kai kurie mikroautobusai skirti trumpiems, nesudėtingiems maršrutams, o kiti ilgoms kelionėms. Tad įvertinkite tikslą, dėl kurio norite įsigyti mikroautobusą ir rinkitės iš garsių gamintojų – Mercedes-Benz, Ford, Chevrolet, Toyota, Iveco, Ashok Leyland, Fiant, Freightliner, Mitsubishi, NC, Renault, Volkswagen ir kt. – mikroautobusų asortimento. 2.Patogumas ir ekonomiškumas. Pritaikomas ESP, ABS, ASR, EBD ir BA. Be to, pasaulyje pripažintų gamintojų mikroautobusai neretai turi galingus dyzelinius variklius, atitinkančius griežtus reikalavimus. 3.Didelis saugumas. Kai kuriuose Mercedes-Benz, Ford, Chevrolet, Toyota, Iveco, Ashok Leyland, Fiant, Freightliner, Mitsubishi, NC, Renault, Volkswagen ir kitų gamintojų mikroautobusuose yra įmontuota standartinė ESP elektroninio stabilumo programa, kuri nustato dabartinį transporto priemonės svorio centrą pagal faktinę jos apkrovą. Kai kuriuose mikroautobusų modeliuose kartu su standartine įranga yra įmontuojamos ir antiblokavimo sistemos (ABS), greitėjimo slydimo valdymas (ASR), elektroninis stabdymo jėgos paskirstymas (EBD) ir pagalbinė stabdymo sistema (BA).

Labai svarbu paminėti ir tai, kad mikroautobusai turi adaptyvius stabdžių žibintus, kurie pradeda mirksėti, kai transporto priemonė stabdoma avariniu atveju – ši savybė priskiriama vienai iš saugos funkcijų. Taip pat minėta funkcija padidina saugumą avarinio stabdymo metu, nes avarinio stabdymo manevro metu stabdžių žibintai mirksi, įspėdami apie eismą labai pavojingomis situacijomis. Dar vienas paminėtinas privalumas – pritaikomieji stabdžių žibintai įsijungia avarinio stabdymo metu, kai stabdžių slėgis viršija 75 proc. Transporto priemonei sustojus po avarinio stabdymo, savaime įsijungia avariniai žibintai, o kai mikroautobusas pradeda važiuoti, žibintai automatiškai išsijungia. Tiesa, jei reikia gali būti integruoti žibintai su aktyviosios šviesos ir posūkio funkcijomis.

Žinomų gamintojų – Mercedes-Benz, Ford, Chevrolet, Toyota, Iveco, Ashok Leyland, Fiant, Freightliner, Mitsubishi, NC, Renault, Volkswagen ir kt. – mikroautobusai yra patogūs, universalūs ir itin saugūs. Pasak pačių gamintojų, puiki mikroautobusų formos ir funkcijų dermė naudinga verslui bet kuriuo atžvilgiu. Be to, galima įsigyti ne tik inovatyvų ir rinkoje lyderiaujantį mikroautobuso modelį, bet ir išsirinkti pageidaujamo prekės ženklo bei elegantiško modelio mikroautobusą, kurį būtų malonu valdyti.