Skelbimų skaičius: 13

Ford f700 naudoti sunkvežimiai su vientisu kėbulu

Čia rasite visus klasifikuotus skelbimus naudotų Ford f700, F 700 naudoti sunkvežimiai su vientisu kėbulu esamus pardavimui. Jūs galite filtruoti juos pagal gamybos metus, kainą, darbo valandas ar šalį. Norėdami praplėsti paiešką prašome naudoti kairėje pusėje esančią navigaciją.
Skaityti daugiau apie Ford naudoti sunkvežimiai su vientisu kėbulu prekinio ženklo skyriuje.

Skaityti daugiau Uždaryti
skelbimai/puslapis
 • Ford F 700, 1989, ŠiukšliavežėsFord F700Variklio galia: 220

  Šiukšliavežės
  1989
  Jungtinės Valstijos, Covington, Tennessee

  6 796 EUR
 • Ford F 700, 1992, Platformos/ Pakrovimas iš šonoFord F700Atstumas tarp ratų ašių: 189

  Platformos/ Pakrovimas iš šono
  1992
  Jungtinės Valstijos, St. George, South Carolina

  8 608 EUR
 • Ford F 700, 1994, Platformos/ Pakrovimas iš šonoFord F 700Sunkvežimio klasifikacija (US): Sunkaus galingumo - 7-8 klasė, Registracijos metai: 1994, Ašių tiltų konfigūracija: 4x2, Pakabos tipas: Lakštinis-lakštinis, Kabina: Kabina be miegamosios vietos, Važiavimas: Kairysis, Transmisija: 5x2, Maksimali apkrova: 15875, Bendras svoris: 15875, Krovinių skyriaus matmenys (IxPxA): 13/6, Priekinių padangų dydis: 11.225, Galinių padangų dydis: 11.225

  Platformos/ Pakrovimas iš šono
  1994 166 032 km
  Kanada

  6 519 EUR
 • Ford F 700, 1993, Savivarčių priekabų vilkikaiFord F700

  Savivarčių priekabų vilkikai
  1993
  Jungtinės Valstijos, Covington, Tennessee

  4 531 EUR
 • Ford F 700, 1995, Važiuoklė su kabinaFord F700

  Važiuoklė su kabina
  1995
  Meksika, Cuauhtemoc, Chihuahua

  6 116 EUR
 • Ford F 700, 1979, Automobilinės cisternosFord F700

  Automobilinės cisternos
  1979
  Jungtinės Valstijos, Covington, Tennessee

  4 078 EUR
 • Ford F 700, 1997, Visuotinės / bendrosios paskirties automobiliaiFord F700Variklio galia: 210

  Visuotinės / bendrosios paskirties automobiliai
  1997
  Jungtinės Valstijos, Covington, Tennessee

  7 249 EUR
 • Ford F 700, 1984, Automobilinės cisternosFord F700

  Automobilinės cisternos
  1984
  Jungtinės Valstijos, Covington, Tennessee

  4 531 EUR
 • Ford F 700, 1997, Važiuoklė su kabinaFord F700 CAB & C HASSIS

  Važiuoklė su kabina
  1997
  Kanada

  5 490 EUR
 • Ford F 700, 1993, Visuotinės / bendrosios paskirties automobiliaiFord F700

  Visuotinės / bendrosios paskirties automobiliai
  1993
  Jungtinės Valstijos, Charleston, South Carolina

  14 407 EUR
 • Ford F 700, 1985, Važiuoklė su kabinaFord F700 CAB AND CHASSIS

  Važiuoklė su kabina
  1985
  Kanada

  1 716 EUR
 • Ford F 700, 1995, Automobilinės cisternosFord F700

  Automobilinės cisternos
  1995
  Jungtinės Valstijos, Charleston, South Carolina

  27 093 EUR
 • Ford F 700, 1980, Gėrimų tiekimo sunkvežimiaiFord F700

  Gėrimų tiekimo sunkvežimiai
  1980
  Jungtinės Valstijos, Covington, Tennessee

  3 625 EUR

Kokia žemes ukio technika populiariausia Lietuvoje?

ES parama žemes ukiui ir ukininkams Lietuvoje atgaivino žemes ukio technikos rinka. Žemes ukio bendroves, didieji ir mažieji ukininkai transformavo savo ukius ir sovietine žemes ukio technika Lietuvoje išstumia vakarietiška.

Traktoriu, savaeigiu ir žemes ukio mašinu bei ju priekabu registro duomenimis, Lietuvoje populiariausios nauju traktoriu markes – John Deer, Case, MTZ (Belarus), Valtra, New Holland . Kasmet naujos ir naudotos parduodamos žemes ukio technikos skaiciai auga. Ukininkai, modernizave savo ukius, nuolat atnaujina ir naudojama iranga. Tai juos daryti vercia ir auganti konkurencija, ir ES reikalavimai. Šiuo požiuriu šalyje dominuoja žemes ukio technika, kuri pagaminta Vakaruose. Kita vertus, šalyje vis dar like nemažai smulkiu ukiu, kurie tebesivercia su pasenusia žemes ukio technika.

Populiariausia šalyje žemes ukio technika – traktoriai. Tai – universali, palengvinanti žemes ukio darbus technika. Žemes ukyje traktoriai gali buti naudojami žemes apdirbimui, miško darbams, pašaru ruošimui, statybose, trešti laukams ir kitur. Ju pasirinkimas yra didžiulis. Nuo mažu, negalingu iki specialiu, didesnes galios ir mases traktoriu. Žemes ukio technikos pasirinkimas priklauso ne tik nuo ukininko poreikiu – nelygu ir kokia žeme bus dirbama. Tokiu atveju reikia atsižvelgti i vietoves, kur bus naudojama iranga, specifika – tai bus, pavyzdžiui, lyguma ar kalvota vietove ir panašiai. Tai nulemia technikos pasirinkima.

Kasmet pavasari Lietuvoje vyksta tarptautine žemes ukio paroda „Ka pasesi“, kur dalyvauja šimtai imoniu, smulkiuju augintoju, amatininkai ir bendroves iš užsienio. Paroda aplanko apie 100 tukst. žmoniu. Parodos metu pristatoma naujausia technika, o geriausia iranga apdovanojama medaliais. Gausiausia parodoje buna butent žemes ukio žemes ukio technikos ekspozicija – ji kasmet užima keliasdešimt tukst. kv. m. plota.

Kaip Mascus padeda surasti naudota žemes ukio technika?

Parduodama naudota žemes ukio technika Mascus yra suskirstyta i kategorijas. Naudotas transporto priemones galite rušiuoti pagal ju pardavejus, gamintojus, kampanijas, pagal traktoriu ar kitos technikos savininkus ir kitus parametrus. Didžiausia Mascus naudotos žemes ukio technikos sektoriaus dali sudaro traktoriai, šieno ir pašaru ruošimo technika, naudota žemes dirbimo technika, derliaus nuemimo kombainai, naudoti galviju priežiuros irenginiai.

Naršydami po naudotos žemes ukio technikos skelbimus neužmirškite, kad šios naudotos transporto priemones Mascus nepriklauso. Jums patiems reikia tiesiogiai susiekti su naudoto traktoriaus ar kitos žemes ukio technikos irangos savininku. Mascus pirkimo-pardavimo sandoriu metu netarpininkauja, nereikalauja jokiu komisiniu mokesciu. Rade jums tinkama žemes ukio iranga tiesiog susisiekite su pardaveju skelbime nurodytu telefono numeriu ar elektroniniu paštu. Arba užpildykite po skelbimu esancia užklausos forma. Paskambine pardavejui nurodykite, kad skelbima radote Mascus svetaineje. Taip pardavejai operatyviai atnaujins informacija apie parduodama žemes ukio technika Mascus duomenu bazeje.

Kaip Mascus gali padeti parduoti naudota žemes ukio technika?

Bendrovems ir platintojams, kurie prekiauja naudotu žemes ukio transportu, Mascus siulo tiesiog paskelbti apie parduodama technika Mascus svetaineje. Jusu skelbimas automatiškai bus išverstas i 24 Europos kalbas ir publikuojamas ne tik visu šaliu Mascus svetainese, bet ir daugybeje specializuotu Mascus partneriu portalu visoje Europoje.

Skelbimu publikavimo kainos yra nurodytos Mascus kainoraštyje. Imonems, kurios specializuojasi prekyba naudota žemes ukio technika technika, taikome specialius tarifus su fiksuotais mažesniais mokesciais, nustatytu dedamu skelbimu skaiciumi. Tik jums skirtus pasiulymus gausite susisieke su musu Mascus Lietuva komanda.

Kaip išsiusti pirkimo užklausa neradus ieškomos naudotos žemes ukio technikos?

Ieškant specifines ar tiesiog retos žemes ukio technikos pasitaiko, kad pardaveju, kurie siulytu tokia transporto priemone ar jos modeli, nera. Tokiais atvejais rekomenduotume pasinaudoti musu nemokama pirkimo užklausu paslauga.

Pirkimo užklausos formoje turite nurodyti, kokios naudotos transporto priemones ieškote. Jus galite pažymeti ir šali, iš kurios noretumete isigyti šia technika. Jusu užklausa bus išsiusta visiems Mascus partneriams, naudotos žemes ukio technikos pardavejams.

Jeigu pardavejai tures panašios i jusu norima technikos, jie pasiulymus jums atsius tiesiogiai. Ši paslauga yra nemokama, todel ja pasinaudoti verta radus ir kelias jums tinkancias transporto priemones – tokiu atveju jus galite gauti daugiau pasiulymu.

Jusu svetaineje radau tinkama naudota žemes ukio technika. Ar Mascus gali padeti ja parsigabenti ar susirasti finansavima?

Kiekviename parduodamos naudotos žemes ukio technikos skelbime rasite patikimu ir kruopšciai Mascus atrinktu transportavimo ir finansavimo kompaniju logotipus. Šios bendroves jums yra pasiruošusios padeti isigyti ir parsigabenti naudota technika.

Paspaude ant pageidaujamos imones logotipo galite užpildyti užklausos forma, kuri bus persiusta imones vadybininkams. Netrukus, dažniausiai jau sekancia darbo diena, elektroniniu paštu gausite konkretu pasiulyma. Spauskite atitinkamas nuorodas, jei norite sužinoti daugiau apie transportavimo ir finansavimo paslaugas.

Ar yra kokiu nors saugumo patarimu, kuriuos reikia isidemeti perkant per Mascus surasta naudota žemes ukio technika?

Mascus nedalyvauja pirkimo-pardavimo sandoriuose, o musu portale skelbimus gali publikuoti ir bendroves, ir privatus asmenys. Tai reiškia, kad skelbima cia gali patalpinti bet kas. Taigi, taip pat, kaip ir iprastame skelbimu laikraštyje. Pirmiausia turetumete perskaityti .saugumo patarimus ir bendrasias salygas

Kodel verta užsiregistruoti Mascus portale

Registruoti Mascus vartotojai gali naudotis ivairiomis papildomomis funkcijomis, kurios palengvina ir pagreitina naudotos žemes ukio technikos paieška, palyginima, pirkimo užklausu siuntima. Jums nereikes ivedineti informacijos arba vel ieškoti jau matytu skelbimu , siustu kontaktu ir panašiai iš naujo – visa tai jus galesite lengvai išsaugoti savo paskyroje. Registruotiems vartotojams siuloma ir daugiau papildomu funkciju. Registracija yra nemokama.