Naudotų įrengimų paieška Uždaryti » Išankstinė paieška

  Įdėti pirkimo užklausą
  Skelbimų skaičius: 4 326

  kiti priedai

  Transporto priemonė – neabejotinos svarbos gaminys, kuris didina darbo našumą įvairiausiose veiklos srityse, palengvina komunikacines galimybes, didina žmonių ekonominę gerovę ir gyvenimo kokybę bei leidžia racionaliai paskirstyti išteklių naudojimą. Tai tik keli transporto priemonių privalumai, tačiau jie puikiai pagrindžia jų reikšmę. Kad transporto priemonės būtų funkcionalios ir neštų naudą, jos turi būti tinkamai veikiančios, neturėti sutrikimų ar bet kokio pobūdžio gedimų. Deja, tačiau dažnai naudojantis transporto priemonėmis, gedimų išvengti tikriausiai neįmanoma – prireikia jas remontuoti arba pakeisti naujesnėmis. Vis tik labai svarbu veikiančias transporto dalis ir kitus transporto priedus įsigyti iš žinomų ir transporto rinkoje pripažintų transporto gamintojų – Cummins, DAF, Demag, Furukawa, Iveco, Mercedes-Benz, MAN, Renault, Scania, Volvo ir kt. – nes jų siūlomi gaminiai visuomet atitinka kokybės standartus, pasižymi patikimumu ir ilgaamžiškumu.
  Skaityti daugiau Uždaryti
  skelbimai/puslapis
  • MAN TGA, Kiti priedaiMAN TGA

   Kiti priedai

   Lietuva, Vilnius

   POA
  • DAF XF, Kiti priedaiDAF XFKita informacija: Apgadintos ties kebulo linija.

   Kiti priedai

   Lietuva, Vilnius

   POA
  • Renault Midliner 160, 1997, Kiti priedaiRenault Midliner 160

   Kiti priedai
   1997
   Lietuva, Radviliškis

   POA
  • DAF CF85, 1995, Kiti priedaiDAF CF 85Kita informacija: Tel. +370 614 ...

   Kiti priedai
   1995
   Lietuva, Plungė

   POA
  • Scania 93, 1995, Kiti priedaiScania 93Kita informacija: Greičių dėžė GR 871. Tel. ...

   Kiti priedai
   1995
   Lietuva, Plungė

   POA
  • Scania 93, 1993, Kiti priedaiScania 92, 93Kita informacija: Pavarų dėžė GR771 Tel. ...

   Kiti priedai
   1993
   Lietuva, Plungė

   POA
  • Renault Major, Kiti priedaiRenault MAJORKita informacija: Tel. ...

   Kiti priedai

   Lietuva, Plungė

   POA
  • Nerandate ko ieškote? Įdėti pirkimo užklausą
  • MAN TGA 410 XXL, 2004, Kiti priedaiMAN TGA 410 XXLKita informacija: Tel. ...

   Kiti priedai
   2004
   Lietuva, Plungė

   POA
  • MAN 18.280, 1997, Kiti priedaiMAN 18.280Kita informacija: Tel. ...

   Kiti priedai
   1997
   Lietuva, Plungė

   POA
  • Mercedes-Benz Actros, 1999, Kiti priedaiMercedes-Benz 1835 ActrosKita informacija: Tel. ...

   Kiti priedai
   1999
   Lietuva, Plungė

   POA
  • Sisu SK 210, 1990, Kiti priedaiSisu SK 210Kita informacija: Tel. ...

   Kiti priedai
   1990
   Lietuva, Plungė

   POA
  • Volvo FL10, 1995, Kiti priedaiVolvo FL 10Kita informacija: Varklis TD102FL Greičių dėžė KFD 117C Galnio reduktoriaus perdavimas 25/19 Tel. ...

   Kiti priedai
   1995
   Lietuva, Plungė

   POA
  • MAN tga, Kiti priedaiMAN tgaKita informacija: Turime ivairiu liftu. Tel. ...

   Kiti priedai

   Lietuva, Plungė

   POA
  • Volvo FL7, 1990, Kiti priedaiVolvo FL 7Kita informacija: Tel. ...

   Kiti priedai
   1990
   Lietuva, Plungė

   POA
  • MAN 15.280, 2002, Kiti priedaiMAN 15.280Kita informacija: Gr. dėžė ZF16S109 Tel. ...

   Kiti priedai
   2002
   Lietuva, Plungė

   POA
  • Scania 124, Kiti priedaiScania 124Kita informacija: Turime ivairiu liftu. Tel. ...

   Kiti priedai

   Lietuva, Plungė

   POA
  • Mercedes-Benz 1523, 2000, Kiti priedaiMercedes-Benz 1523L ATEGOKita informacija: Tel. ...

   Kiti priedai
   2000
   Lietuva, Plungė

   POA
  • Ford Cargo, 1998, Kiti priedaiFord Iveco Cargo 130E15Kita informacija: Reduktorius Rockwell international 130E, perdavimas 1,538. Variklio Tipas 8060.45R 105KW. Gr. dėžė 2865.621099 8869368

   Kiti priedai
   1998
   Lietuva, Plungė

   POA
  • Renault G 230, 1993, Kiti priedaiRenault G 230 TI MANAGERKita informacija: Reduktorius gal. tilto 38/11 Tel. ...

   Kiti priedai
   1993
   Lietuva, Plungė

   POA
  • Mercedes-Benz 1722, 1995, Kiti priedaiMercedes-Benz 1722Kita informacija: Tel. ...

   Kiti priedai
   1995
   Lietuva, Plungė

   POA

  Kiti transporto priedai apima įvairias transporto dalis – nuo variklių iki mažesnės reikšmės detalių. Vis tik visi transporto priedai yra reikalingi. Pavyzdžiui, variklis ir jo sistemos yra neatsiejami nuo galios. Nors galia nėra svarbiausias variklio rodiklis, tačiau renkan¬tis ne tik lengvąją transporto priemonę, bet ir savaeigę mašiną (traktorių, žemės ūkio kombainą, pašarų ruošimo mašiną ir kt.) atitinkamiems darbams atlikti, vienu pagrindinių vertinamo aspektų laikoma būtent galia. Kai ji būna per maža, ją prireikia didinti pasitelkus kitus transporto priedus: padidinti darbo tūrį, alkūninio veleno sūkių dažnį ir slėgį galima naudojant didesnį cilindrų skaičių ir turbokompresorinį pripūtimą su tarpiniu oro aušinimu. Taip pat kiekviename cilindre galima įrengti papildomus vožtuvus, skirtingose variklio pusėse – įleidimo ir išleidimo kolektorius (tokiu būdu išmetamųjų dujų temperatūra nekeis įleidžiamo oro temperatūros), įmontuoti modulines siurblys-vamzdelis-purkštuvas priemonės, kurios tiksliau dozuos degalus ir pan. Minėtus transporto priedus galima įsigyti iš žinomų transporto gamintojų – Cummins, DAF, Demag, Furukawa, Iveco, Mercedes-Benz, MAN, Renault, Scania, Volvo ir kt., – kurie užtikrina savo gaminių kokybę. Tiesa, patį variklį taip pat būtina rinktis atsakingai, nes jis svarbus tuo, jog yra siejamas su degalų vartojimo efektyvumu, mažu išmetamųjų dalelių kiekiu, priežiūros ir gaminio palaikymo galimybėmis.

  Dar viena iš transporto priedų kategorijos – pavarų dėžė, kuris susideda iš kelių komponentų, t. y. hidrotransformatoriaus, mechaninės pavarų dėžės, darbinio skysčio siurblio, aušinimo sistemos ir valdymo sistemos. Tai yra labai svarbi transporto priemonės dalis, nes atlieka reikšmingas funkcijas: priklausomai nuo apkrovos keičia sukimo momentą ir sūkius; variklio sūkius transformuoja į važiavimo greitį; keičia varančiųjų ratų sukimosi kryptį; prireikus (esant tuščiajai eigai) atjungia variklį nuo varančiųjų ratų.

  Tai dar ne viskas, nes pavarų dėžės turi tam tikrus elementus: krumpliaračius (perduoda jėgas ir judesį), riedėjimo guolį (juose sukasi velenai ir krumpliaračiai) ir veleno sandariklius (jais sandarinami pavarų velenai). Renkantis bet kurį iš šių transporto priedų, verta žinoti, kad krumpliaračiai, pagal krumplių tipą skirstomi į tiesius ir įstrižus, o pagal krumplių padėtį – išorinio sukibimo ir vidinio sukibimo. Riedėjimo guoliai skirstomi pagal riedėjimo elementų formą: rutuliniai, cilindriniai ritininiai, kūginiai ritininiai, sferiniai ritininiai, adatiniai. O tuo tarpu veleno sandarikliai yra laikomi standartizuotais transporto priedais, kurie susideda iš karkaso, sandariklio bei sandarinimo briaunų su spyruoklėmis.

  Reikalingais transporto priedais laikomi ir prietaisų skydeliai, kurie parodo nuvažiuotą transporto priemonės atstumą, greitį ir tai, kas transporto priemonei negerai, t. y. nukrypimus nuo normos. Žinomi transporto gamintojai – Cummins, DAF, Demag, Furukawa, Iveco, Mercedes-Benz, MAN, Renault, Scania, Volvo ir kt. – gamina informatyvius prietaisų skydelius, kurie parodo net ir mažiausią nukrypimą nuo normos. Tai reiškia, kad prietaisų skydelyje atsiradusios signalinės lemputės ir užrašai padės išvengti didesnių transporto priemonės gedimų. Išvardyti transporto priedai yra svarbūs, tačiau tikrai ne vieninteliai, kuriuos siūlo žinomi transporto gamintojai ir kuriuos ilgainiui prireikia remontuoti ar pakeisti. Žinodami savo atliekamų darbų pobūdį ir individualius savo poreikius, išsirinkite sau tinkamiausią transporto priedą. Pripažinti ir rinkos lyderiais tapę transporto priedų gamintojai – Cummins, DAF, Demag, Furukawa, Iveco, Mercedes-Benz, MAN, Renault, Scania, Volvo ir kt. – suteikia galimybę papildomai įsigyti reikiamą transporto priemonės dalį ir efektyviai ją naudoti bet kokiomis darbo sąlygoms. Beje, prieš įsigyjant transporto priedus, visuomet verta įvertinti savo finansines galimybes, kartais geriausias sprendimas yra įsigyti kokybišką jau naudotą transporto priedą.