Skelbimų skaičius: 122

MAN tgx18 naudoti vilkikai

Pristatant MAN SE bendrovę, reikėtų akcentuoti, kad tai Vokietijoje įsikūrusi viena didžiausių kompanijų, gaminančių kokybiškus ir patikimus sunkvežimius, autobusus, dyzelinius ir benzininius variklius. Šios bendrovės veiklos istorija prasidėjo gana seniai – nuo 1758-ųjų, kai ji buvo sukurta kaip plieno organizacija. Ir tik po daugelio metų – 1915-aisiais – ši bendrovė pradėjo vilkikų gamybą. Ilgainiui MAN SE plėtėsi ir šiuo metu transporto priemones gamina daugybėje šalių: Austrijoje, Lenkijoje, Vokietijoje, Rusijoje, Indijoje, Pietų Afrikoje. MAN bendrovės pripažinimą ir vertę įrodo ne tik tai, kad ji nuolat pelno pasaulinio lygmens apdovanojimus, bet ir tai, kad jos gaminiai išsiskiria efektyvumu, praktiškumu ir ilgaamžiškumu. Ypač šiuos privalumus galima lengvai įžvelgti MAN TGX modelio vilkikuose.
Skaityti daugiau Uždaryti
skelbimai/puslapis

MAN vilkikai – pasaulyje pripažinta ratinė transporto priemonė. Vienas iš funkcionaliausių vilkikų modelių – MAN TGX 18. Tai vilkikai, kurie puikiai tinka tolimiems pervežimams, žemės ūkio ir miško darbams, darbams statybvietėje ir betono gamybai, atliekų išvežimui ir gatvių valymui bei kitos rūšies darbams. Renkantis MAN vilkikus, reikėtų atkreipti dėmesį į jų techninius parametrus, t. y. svorį (nuo 7 iki 41 tonos) ir kėbulo konfigūraciją, leidžiančią MAN TGX 18 vilkikus naudoti skirtingoms paskirtims. Kaip teigia gamintojai, nesvarbu, ar sklandžiai važiuojate automagistralėje, ar dirbate sunkiomis sąlygomis, MAN TGX 18 modelis atitiks visus jūsų poreikius, nes šių modelių asortimente – įvairios įrangos ir variklio variantai.

Itin vertinama tai, kad MAN TGX 18 vilkikai pasižymi galingumu ir itin dideliu efektyvumu. Šie vilkikai tinkami paprastoms, sukabintoms arba balninėms priekaboms vilkti. Taip pat jie gali būti skirti bekelėms, specializuotoms priekaboms vilkti. Nors MAN TGX 18 vilkikai yra gana funkcionalūs, tačiau prieš įsigyjant šį vilkikų modelį būtina įvertinti būsimų savo darbų pobūdį (pervežimai, statybvietės darbai, žemės ūkio darbai, priešgaisrinės saugos darbai, įvairių atliekų išvežimo ir gatvių valymo darbai ar kt.).

MAN TGX 18 vilkikų išskirtinumai

MAN TGX 18 vilkikai turi išskirtinių savybių ir privalumų dėl kurių yra paklausūs iki šių dienų ir vertinami klientų.

  1. Pažangumas ir patikimumas. MAN TGX 18 vilkikų modelis turi patikimą konstrukciją, galingą variklį ir pavarų dėžę, kuri padeda įveikti topografiniu požiūriu nepastovias distancijas ir sutaupyti degalų. Viena iš itin reikšmingų savybių – MAN TGX 18 vilkiko konstrukcijos dalys veikia labai tyliai, yra ekonomiškos ir draugiškos aplinkai.
  2. Degalų sąnaudų efektyvumas. MAN TGX 18 vilkikuose montuojami galingi varikliai, kurie stipriai sumažina kuro sąnaudas. Šie varikliai mažina degalų sunaudojimą ir leidžia vežti dar sunkesnius krovinius, nes dėl nedidelio detalių kiekio ir plastikinių dėžių paties variklio svoris yra labai mažas. Be to, šiame vilkikų modelyje įmontuota gera įpurškimo sistema ir integruotas degalų aukšto slėgio siurblys – tai garantuoja geriausią degalų įpurškimą, variklio efektyvumą ir tvarumą. Dar vienas labai svarbus MAN TGX 18 privalumas yra supaprastina išmetamųjų dujų apdorojimo sistema, kuri stipriai sumažino vilkikų techninės priežiūros bei remonto išlaidas.
  3. Komfortiška ir praktiška kabina. Pirmiausia – atsižvelgus į individualius poreikius galima rinktis iš 3 skirtingų dydžių erdvių kabinų. Kitas vilkikų kabinos privalumas – patogus naudoti ir lengvai pasiekiamas prietaisų skydelis, puikios raiškos spalvoti monitoriai bei apšvietimas. MAN TGX 18 kabina – patobulinta poilsio erdvė ir dar daugiau vietos vairuotojui.
  4. Efektyvios saugumo sistemos. Vilkikai MAN TGX 18 turi veiksmingą hidraulinės priekinės ašies sistemą (MAN HydroDrive), oro slėgio valdymo sistemą (APM) ir greičio palaikymo sistemą, kuri prisitaiko prie esamų apkrovų, variklio apsukų skaičiaus, topografijos sąlygų ir parenka saugiausią vilkiko greitį. Su MAN TGX 18 vairuotojas bet kokiomis eismo sąlygomis galės išlikti ramus ir išvengti stresinių situacijų.

Be to, MAN TGX 18 turi saugos ir įvairias pagalbines sistemas, kurios sumažina darbo krūvį ir užtikrina saugumą.

Tad vilkiką MAN TGX 18 pasirinkę vairuotojai bus garantuoti ekonomiškomis ir saugiomis kelionėmis, efektyviais transportavimo darbais. Tai transporto priemonės, kurios yra patikimos, pritaikytos įvairioms (tiek trumpoms, tiek ilgoms) distancijoms, turinčios labai tvirtą konstrukciją, leidžiančios pasiekti didelį našumą ir nepriekaištingai pritaikytos įvairios paskirties darbams.