Skelbimų skaičius: 127

miškovežiai

Viena iš dažniausiai naudojamų miško technikų – miškovežis. Tai specialiojo transporto kategorijai priskiriama technika, kuri pasižymi dydžiu ir galia. Su miškovežiu galima gabenti tiek medieną, tiek įvairias metalines konstrukcijas. O pasirinkus miškovežių priekabas, ši technika tampa dar galingesnė, funkcionalesnė ir naudingesnė.
Skaityti daugiau Uždaryti
skelbimai/puslapis
Apie miškovežius ir jų pagrindines funkcijas

Rinkoje pripažinti miškovežių gamintojai, tokie kaip BEFA, Big John, Briab, Doll, Ebert, Evans, Jyki, Kilafors, MST, Närko, Pitts, Schwarzmüller ir kt. siūlo tokius gaminius, kurie išsiskiria funkcionalumu ir leidžia kokybiškai atlikti daugybę darbų: 1.Pervežti / pergabenti įvairią, iš miško augmenijos, pagamintą (ar likusią) produkciją, t. y. lentas, rastus, medienos likučius (atliekas) ir t. t. 2.Pervežti / pergabenti medžiagas iš miško paruošimo teritorijos (specialių aikštelių). 3.Transportuoti įvairias metalo konstrukcijas. 4.Pergabenti rastus į paskirties vietą. 5.Transportuoti bet kokią – tiek jau paruoštą produkciją, tiek dar neapdirbtas / neapdorotas miško medžiagas.

Iš esmės miškovežių paskirtis yra gabenti itin didelio svorio krovinius, todėl jų konstrukcija yra specifinė. Pirmiausia, BEFA, Big John, Briab, Doll, Ebert, Evans, Jyki, Kilafors, MST, Närko, Pitts, Schwarzmüller ar kitų gamintojų siūlomi miškovežiai turi labai galingus variklius ir patikimus ratų prievadus – tai užtikrina visos technikos stabilumą ir patikimumą. Be to, miškovežiai turi važiuoklę su specialia platforma ant kurios montuojamas kranas, kurio paskirtis yra pakrauti medžiagas transportavimui. Dar viena svarbi miškovežio konstrukcijos dalis – hidraulinis manipuliatorius, kuris gali būti montuojamas už kabinos arba važiuoklės gale. Pastarasis variantas pasirinktas modernesnėse technikose.

Būna, jog miškovežiai komplektuojami ir su keturių ašių priekaba – tai suteikia jiems dar daugiau galios. Tiek miško pramonėje dirbantys specialistai, tiek gamintojai vieningai sutaria, kad labai svarbu tinkamai prižiūrėti BEFA, Big John, Briab, Doll, Ebert, Evans, Jyki, Kilafors, MST, Närko, Pitts, Schwarzmüller ar kitų gamintojų miškovežius, kurie kartu su specialiomis miškovežių priekabomis išsiskirs puikiu pravažumu, net ir tais atvejais, kai pasitaikys labai prastos būklės kelio danga ar labai blogos oro sąlygos.

Miškovežiai su priekabomis – kada juos rinktis?

Atidžiau patyrinėjus miško technikos rinką, matyti, kad BEFA, Big John, Briab, Doll, Ebert, Evans, Jyki, Kilafors, MST, Närko, Pitts, Schwarzmüller ir kiti gamintojai siūlo miškovežių priekabas. Apskritai miškovežiai yra laikomi viena iš svarbiausių ir dažniausiai naudojamų specialiųjų transporto priemonių, skirtų efektyviam darbui miško pramonėje. Todėl natūralu, jog norima, kad ji būtų funkcionali, padėtų atlikti daugiau darbų per trumpesnį laiką. Kad įvairūs miško darbai vyktų efektyviau, BEFA, Big John, Briab, Doll, Ebert, Evans, Jyki, Kilafors, MST, Närko, Pitts, Schwarzmüller ir kitų gamintojų yra siūlomos miškovežių priekabos arba puspriekabės (priklausomai nuo to, kiek ir kokių miško darbų planuojama atlikti, kokios tų darbų apimtys, intensyvumas). Dažniausiai miškovežių priekabos būna prikabinamosios, taip pat jos gali turėti specialią įrangą, kuri skirta tiek apdirbtai, tiek neapdirbtai medienai, rastams, lentoms, medžiams, sijoms ir pan. gabenti ar transportuoti iš vienos vietos į kitą. Dar vienas galimas pasirinkimas yra miškovežių priekabos su specialiais kranais (manipuliatoriais), kurie pasitelkiami tuomet, kai reikia sudaryti palankesnes, patogesnes sąlygas miško medžiagoms krauti.

Miškovežių priekabos naudojamos gana paprastai – svarbu tinkamai jas prikabinti, laikantis reikalavimų pakrauti reikalingomis medžiagomis ir atkabinti. Prireikus visuomet galima pasinaudoti miškovežių priekabos naudojimo instrukcija, kuri gaunama arba įsigyjant šią techniką, arba savarankiškai randama internete. Bet kuriuo atveju, tai nesudėtinga ir visiems lengvai įgyvendinama procedūra.

Tad pasirinkdami BEFA, Big John, Briab, Doll, Ebert, Evans, Jyki, Kilafors, MST, Närko, Pitts, Sommer, Schwarzmüller ar kitų gamintojų siūlomas miškovežių priekabas neabejotinai turėsite aukščiausios kokybės standartus atitinkančią, patikimą ir ilgaamžišką techniką, leidžiančią miško darbus nudirbti lengviau, paprasčiau, greičiau ir efektyviau. Be to, miškovežių priekabos – tokia specialiosios transporto priemonės dalis, kuri leis techniką nesunkiai pritaikyti ir kitose srityse, pavyzdžiui, statybų sektoriuje ar žemės ūkyje. Sunku suabejoti, kad BEFA, Big John, Briab, Doll, Ebert, Evans, Jyki, Kilafors, MST, Närko, Pitts, Sommer, Schwarzmüller ir kt. gamintojų siūlomos miškovežių priekabos – universalus gaminys, užtikrinantis geriausią pasirinkimą!