Mascus tinklaraščio naujienos
Skelbimų skaičius: 1 325

važiuoklė su kabina

Žemiau yra pateiktas šių važiuoklė su kabina kategorijų parduodamų naudotų transporto priemonių sąrašas. Norint rasti specifinę transporto priemonę kategorijoje važiuoklė su kabina ar surasti kitus naudotus mechanizmus ar transporto priemones transportavimui, prašome spausti "nauja paieška" mygtuką.

Skaityti daugiau Uždaryti
skelbimai/puslapis
 • Renault Magnum 460 DXI, 2007, Važiuoklė su kabinaRenault Magnum 460 dxiVariklio galia: 459, Kita informacija: Variklis, pavarų dėžė, tiltai... Reduktorius Model 177E Ratio 1/285 Tel. ...Priedai: Kit for steering wheel conversion from right side to the left.

  Važiuoklė su kabina
  2007
  Lietuva, Plungė

  POA
 • MAN TGA 390, Važiuoklė su kabinaMAN TGA 390Kita informacija: Tel. ...Priedai: Kit for steering wheel conversion from right side to the left.

  Važiuoklė su kabina

  Lietuva, Plungė

  POA
 • Renault Major, Važiuoklė su kabinaRenault MajorKita informacija: Variklis Renault Major. Tel. ...

  Važiuoklė su kabina

  Lietuva, Plungė

  POA
 • Volvo FM300, Važiuoklė su kabinaVolvo FM 300Variklio galia: 300, Priedai: EBSESPPower steeringABSAvailable for leasingFor exchangeEngine brake/retarder

  Važiuoklė su kabina

  Lietuva, Plungė

  15 000 EUR
 • MAN TGA, Važiuoklė su kabinaMAN TGAKita informacija: Gr. Dėžė 16 S 2220 TD DALIMIS ! Tel. ...

  Važiuoklė su kabina

  Lietuva, Plungė

  POA
 • Renault Magnum 460 DXI, 2006, Važiuoklė su kabinaRenault Magnum 460 dxiVariklio galia: 459, Kita informacija: Variklis 460 dxi. Tel. ...

  Važiuoklė su kabina
  2006
  Lietuva, Plungė

  POA
 • Volvo FH16, Važiuoklė su kabinaVolvo Fh-16-540Priedai: EBSNavigation/GPSAirbagsAlarmMetallic paintPower steeringABSCruise controlAvailable for leas

  Važiuoklė su kabina

  Lietuva, Utena

  13 500 EUR
 • Volvo FH12, 2006, Važiuoklė su kabinaVolvo Fh12Variklio galia: 439, Kita informacija: -Parduodame lizingu. -Galimas jūsų transporto priemonės pirkimas arba keitimas su jūsų arba mūsų priemoka. -RasiPriedai: EBSESPWarrantyAirbagsAlarmMetallic paintPower steeringABSCruise controlAvailable for l

  Važiuoklė su kabina
  2006
  Lietuva, Utena

  9 500 EUR
 • Scania 144-460, 1998, Važiuoklė su kabinaScania 144/460Variklio galia: 459, Kita informacija: Tel. ...Priedai: Kit for steering wheel conversion from right side to the left.

  Važiuoklė su kabina
  1998
  Lietuva, Plungė

  POA
 • Volvo FH, 2004, Važiuoklė su kabinaVolvo FHVariklio galia: 418, Kita informacija: Parduodamas variklis. D12420SC01 Yra ir kitų dalių FH. Tel. ...

  Važiuoklė su kabina
  2004
  Lietuva, Plungė

  POA
 • Scania 124, 2000, Važiuoklė su kabinaScania 124Variklio galia: 418, Kita informacija: Tel. ...

  Važiuoklė su kabina
  2000
  Lietuva, Plungė

  POA
 • Iveco Eurostaras, 1998, Važiuoklė su kabinaIveco EurostarasVariklio galia: 379, Kita informacija: Turiu du 380 aj / 420 aj Tel. ...

  Važiuoklė su kabina
  1998
  Lietuva, Plungė

  POA
 • Scania 144-530, 1999, Važiuoklė su kabinaScania 144/530Kita informacija: Tel. ...

  Važiuoklė su kabina
  1999
  Lietuva, Plungė

  POA
 • Mercedes-Benz 1835, 1998, Važiuoklė su kabinaMercedes-Benz 1835Kita informacija: Tel. ...

  Važiuoklė su kabina
  1998
  Lietuva, Plungė

  POA
 • Volvo FH, 2004, Važiuoklė su kabinaVolvo FHVariklio galia: 418, Kita informacija: Tel. ...

  Važiuoklė su kabina
  2004
  Lietuva, Plungė

  POA
 • MAN TGX26.440, Važiuoklė su kabinaMAN TGX 26.440Variklio galia: 439, Kita informacija: Tel. ...

  Važiuoklė su kabina

  Lietuva, Plungė

  POA
 • Scania 124, 2001, Važiuoklė su kabinaScania 124Variklio galia: 418, Kita informacija: varikliai 400ag dalimis. Tel. ...

  Važiuoklė su kabina
  2001
  Lietuva, Plungė

  POA
 • MAN 26.440, 2013, Važiuoklė su kabinaMAN 26.440 BDF 6X2 RETARDER MECHANIKAšių tiltų konfigūracija: 6x2, Emisijos klasė: Euro 5, Variklio galia: 440, Likęs priekinių padangų protektorius: 80%, Likęs galinių padangų protektorius: 80%, Kėbulo pasirinkimo variantai: Dvi miegamosios vietos "Stabdymo lėtintuvas ir antrinio lygio lėtintuvas (""retarder/intarder"")" Šaldytuvas Stereo garsas Oro kondicionierius , Kita informacija: ...Priedai: 2-sleeping_places, spare wheel, stereo, autonom (autonomic or additional heating), air conditioner, lifting axis, retarder, fridge,

  Važiuoklė su kabina
  2013 650 000 km
  Lietuva, Vilnius

  19 900 EUR
 • Renault Magnum 440, Važiuoklė su kabinaRenault Magnum 440Variklio galia: 439, Kita informacija: Geras variklis MACK 440ag Gr. dėžė ZF 16S221IT Tel. ...Priedai: Kit for steering wheel conversion from right side to the left.

  Važiuoklė su kabina

  Lietuva, Plungė

  POA
 • DAF 95 XF, Važiuoklė su kabinaDAF 95 XFKita informacija: Tel. ...

  Važiuoklė su kabina

  Lietuva, Plungė

  POA

Kokia žemes ukio technika populiariausia Lietuvoje?

ES parama žemes ukiui ir ukininkams Lietuvoje atgaivino žemes ukio technikos rinka. Žemes ukio bendroves, didieji ir mažieji ukininkai transformavo savo ukius ir sovietine žemes ukio technika Lietuvoje išstumia vakarietiška.

Traktoriu, savaeigiu ir žemes ukio mašinu bei ju priekabu registro duomenimis, Lietuvoje populiariausios nauju traktoriu markes – John Deer, Case, MTZ (Belarus), Valtra, New Holland . Kasmet naujos ir naudotos parduodamos žemes ukio technikos skaiciai auga. Ukininkai, modernizave savo ukius, nuolat atnaujina ir naudojama iranga. Tai juos daryti vercia ir auganti konkurencija, ir ES reikalavimai. Šiuo požiuriu šalyje dominuoja žemes ukio technika, kuri pagaminta Vakaruose. Kita vertus, šalyje vis dar like nemažai smulkiu ukiu, kurie tebesivercia su pasenusia žemes ukio technika.

Populiariausia šalyje žemes ukio technika – traktoriai. Tai – universali, palengvinanti žemes ukio darbus technika. Žemes ukyje traktoriai gali buti naudojami žemes apdirbimui, miško darbams, pašaru ruošimui, statybose, trešti laukams ir kitur. Ju pasirinkimas yra didžiulis. Nuo mažu, negalingu iki specialiu, didesnes galios ir mases traktoriu. Žemes ukio technikos pasirinkimas priklauso ne tik nuo ukininko poreikiu – nelygu ir kokia žeme bus dirbama. Tokiu atveju reikia atsižvelgti i vietoves, kur bus naudojama iranga, specifika – tai bus, pavyzdžiui, lyguma ar kalvota vietove ir panašiai. Tai nulemia technikos pasirinkima.

Kasmet pavasari Lietuvoje vyksta tarptautine žemes ukio paroda „Ka pasesi“, kur dalyvauja šimtai imoniu, smulkiuju augintoju, amatininkai ir bendroves iš užsienio. Paroda aplanko apie 100 tukst. žmoniu. Parodos metu pristatoma naujausia technika, o geriausia iranga apdovanojama medaliais. Gausiausia parodoje buna butent žemes ukio žemes ukio technikos ekspozicija – ji kasmet užima keliasdešimt tukst. kv. m. plota.

Kaip Mascus padeda surasti naudota žemes ukio technika?

Parduodama naudota žemes ukio technika Mascus yra suskirstyta i kategorijas. Naudotas transporto priemones galite rušiuoti pagal ju pardavejus, gamintojus, kampanijas, pagal traktoriu ar kitos technikos savininkus ir kitus parametrus. Didžiausia Mascus naudotos žemes ukio technikos sektoriaus dali sudaro traktoriai, šieno ir pašaru ruošimo technika, naudota žemes dirbimo technika, derliaus nuemimo kombainai, naudoti galviju priežiuros irenginiai.

Naršydami po naudotos žemes ukio technikos skelbimus neužmirškite, kad šios naudotos transporto priemones Mascus nepriklauso. Jums patiems reikia tiesiogiai susiekti su naudoto traktoriaus ar kitos žemes ukio technikos irangos savininku. Mascus pirkimo-pardavimo sandoriu metu netarpininkauja, nereikalauja jokiu komisiniu mokesciu. Rade jums tinkama žemes ukio iranga tiesiog susisiekite su pardaveju skelbime nurodytu telefono numeriu ar elektroniniu paštu. Arba užpildykite po skelbimu esancia užklausos forma. Paskambine pardavejui nurodykite, kad skelbima radote Mascus svetaineje. Taip pardavejai operatyviai atnaujins informacija apie parduodama žemes ukio technika Mascus duomenu bazeje.

Kaip Mascus gali padeti parduoti naudota žemes ukio technika?

Bendrovems ir platintojams, kurie prekiauja naudotu žemes ukio transportu, Mascus siulo tiesiog paskelbti apie parduodama technika Mascus svetaineje. Jusu skelbimas automatiškai bus išverstas i 24 Europos kalbas ir publikuojamas ne tik visu šaliu Mascus svetainese, bet ir daugybeje specializuotu Mascus partneriu portalu visoje Europoje.

Skelbimu publikavimo kainos yra nurodytos Mascus kainoraštyje. Imonems, kurios specializuojasi prekyba naudota žemes ukio technika technika, taikome specialius tarifus su fiksuotais mažesniais mokesciais, nustatytu dedamu skelbimu skaiciumi. Tik jums skirtus pasiulymus gausite susisieke su musu Mascus Lietuva komanda.

Kaip išsiusti pirkimo užklausa neradus ieškomos naudotos žemes ukio technikos?

Ieškant specifines ar tiesiog retos žemes ukio technikos pasitaiko, kad pardaveju, kurie siulytu tokia transporto priemone ar jos modeli, nera. Tokiais atvejais rekomenduotume pasinaudoti musu nemokama pirkimo užklausu paslauga.

Pirkimo užklausos formoje turite nurodyti, kokios naudotos transporto priemones ieškote. Jus galite pažymeti ir šali, iš kurios noretumete isigyti šia technika. Jusu užklausa bus išsiusta visiems Mascus partneriams, naudotos žemes ukio technikos pardavejams.

Jeigu pardavejai tures panašios i jusu norima technikos, jie pasiulymus jums atsius tiesiogiai. Ši paslauga yra nemokama, todel ja pasinaudoti verta radus ir kelias jums tinkancias transporto priemones – tokiu atveju jus galite gauti daugiau pasiulymu.

Jusu svetaineje radau tinkama naudota žemes ukio technika. Ar Mascus gali padeti ja parsigabenti ar susirasti finansavima?

Kiekviename parduodamos naudotos žemes ukio technikos skelbime rasite patikimu ir kruopšciai Mascus atrinktu transportavimo ir finansavimo kompaniju logotipus. Šios bendroves jums yra pasiruošusios padeti isigyti ir parsigabenti naudota technika.

Paspaude ant pageidaujamos imones logotipo galite užpildyti užklausos forma, kuri bus persiusta imones vadybininkams. Netrukus, dažniausiai jau sekancia darbo diena, elektroniniu paštu gausite konkretu pasiulyma. Spauskite atitinkamas nuorodas, jei norite sužinoti daugiau apie transportavimo ir finansavimo paslaugas.

Ar yra kokiu nors saugumo patarimu, kuriuos reikia isidemeti perkant per Mascus surasta naudota žemes ukio technika?

Mascus nedalyvauja pirkimo-pardavimo sandoriuose, o musu portale skelbimus gali publikuoti ir bendroves, ir privatus asmenys. Tai reiškia, kad skelbima cia gali patalpinti bet kas. Taigi, taip pat, kaip ir iprastame skelbimu laikraštyje. Pirmiausia turetumete perskaityti .saugumo patarimus ir bendrasias salygas

Kodel verta užsiregistruoti Mascus portale

Registruoti Mascus vartotojai gali naudotis ivairiomis papildomomis funkcijomis, kurios palengvina ir pagreitina naudotos žemes ukio technikos paieška, palyginima, pirkimo užklausu siuntima. Jums nereikes ivedineti informacijos arba vel ieškoti jau matytu skelbimu , siustu kontaktu ir panašiai iš naujo – visa tai jus galesite lengvai išsaugoti savo paskyroje. Registruotiems vartotojams siuloma ir daugiau papildomu funkciju. Registracija yra nemokama.