Naudotų įrengimų paieška

Uždaryti » Išankstinė paieška

  Įdėti pirkimo užklausą
  Skelbimų skaičius: 10

  Naudoti Rogers komercinis transportas pardavimui

  Peržiūrėti visus naudotų Rogers transportas pardavimo skelbimus visoje Europoje. Naujausi skelbimai yra sąrašo pradžioje. Norėdami rūšiuoti Rogers transportas pardavimo skelbimus, spustelėkite ant rūšiavimo mygtukų, pavyzdžiui, pagal gamintoją, metus, kainą, buvimo šalį. Jei norite ieškoti kitų komercinis transportas, spustelėkite ant šios nuorodos.
  Skaityti daugiau Uždaryti
  skelbimai/puslapis
  • Rogers 26 FT, 2006, Savivartės priekabos

   Rogers 26 FT

   Savivartės priekabos
   2006
   Jungtinės Valstijos, Charleston, South Carolina

   POA
  • Rogers 35, 1975, Bortinių sunkvežimių priekabos su nuleidžiamais bortais

   Rogers 35

   Bortinių sunkvežimių priekabos su nuleidžiamais bortais
   1975
   Jungtinės Valstijos, St. George, South Carolina

   13 470 EUR
  • Rogers CP50, 1998, Bortinių sunkvežimių priekabos su nuleidžiamais bortais

   Rogers CP50

   Bortinių sunkvežimių priekabos su nuleidžiamais bortais
   1998
   Jungtinės Valstijos, Bardstown, Kentucky

   27 757 EUR
  • Rogers 42x96, 1970, Bortinių sunkvežimių priekabos su nuleidžiamais bortais

   Rogers 42x96

   Bortinių sunkvežimių priekabos su nuleidžiamais bortais
   1970
   Jungtinės Valstijos, St. George, South Carolina

   8 572 EUR
  • Rogers CP35PL, 1995, Mažų aukščių krautuvai

   Rogers CP35PLAšių tiltų tipas: 2, Atstumas tarp ratų ašių: 22' Load Well, Maksimali apkrova: 31751.4, Stabdžiai: Air, Pakabos tipas: Lakštinis-lakštinis, Spalva: Red, Kėbulo pasirinkimo variantai: Diskiniai stabdžiai

   Mažų aukščių krautuvai
   1995
   Jungtinės Valstijos

   18 369 EUR
  • Rogers 55 Ton, 2004, Bortinių sunkvežimių priekabos su nuleidžiamais bortais

   Rogers 55 Ton

   Bortinių sunkvežimių priekabos su nuleidžiamais bortais
   2004
   Jungtinės Valstijos, St. George, South Carolina

   33 880 EUR
  • Rogers Tri-Axel, 2005, Bortinių sunkvežimių priekabos su nuleidžiamais bortais

   Rogers Tri-Axel

   Bortinių sunkvežimių priekabos su nuleidžiamais bortais
   2005
   Čilė, Santiago

   POA
  • Rogers 50 ton, 2000, Bortinių sunkvežimių priekabos su nuleidžiamais bortais

   Rogers 50 ton

   Bortinių sunkvežimių priekabos su nuleidžiamais bortais
   2000
   Jungtinės Valstijos, Lemington, Vermont

   21 961 EUR
  • Rogers 35, 1972, Bortinių sunkvežimių priekabos su nuleidžiamais bortais

   Rogers 35

   Bortinių sunkvežimių priekabos su nuleidžiamais bortais
   1972
   Jungtinės Valstijos, St. George, South Carolina

   13 470 EUR
  • Rogers TVT25L-4, 1963, Bortinių sunkvežimių priekabos su nuleidžiamais bortais

   Rogers TVT25L-4

   Bortinių sunkvežimių priekabos su nuleidžiamais bortais
   1963
   Jungtinės Valstijos, St. George, South Carolina

   5 307 EUR

  Kaip Mascus išsirinkti naudotą vilkiką?

  Vilkikai paprastai apibūdinami kaip transporto priemonės, prie kurių galima prikabinti priekabą ir taip transportuoti norimą krovinį. Šios transporto priemonės dažniausiai varomos ratais, kartais – vikšrais. Tokie vilkikai skirti važiuoti prastais gruntiniais keliais arba bekele. Mascus svetainėje – didžiausias kelių vilkikų pasirinkimas.

  Vilkikų paskirtis

  Vilkikų ir sunkvežimių ištakos – XIX amžiuje, taip vadinamos garo mašinos. Vėliau – ir su vidaus degimo varikliu. XIX amžiaus pabaigoje ir XX amžiaus pradžioje tai nebuvo populiarios transporto priemonės. Pirma, dauguma kelių buvo pritaikyti arklių tempiamiems vežimams, o antra – garo varikliu varomos transporto priemonės galėjo nuvažiuoti labai nedidelį atstumą. Dažniausiai – nuo gamyklos iki artimiausios traukinių stoties. Nors dyzelinis variklis išrastas dar 1890 metais, iki XX amžiaus 4 dešimtmečio gamintuose vilkikuose jis buvo praktiškai nenaudojamas. Vilkikai – tai ratinės arba vikšrinės transporto priemonėms. Jų paskirtis – vilkti įvairias priekabas, puspriekabes, kitą nesavaeigę techniką, kuri turi važiuoklę. Populiariausi pasaulyje – kelių vilkikai. Tai – galingi automobiliai, velkantys puspriekabes. Tokį prekių gabenimo sprendimą – vežimą vilkiku – dažniausiai renkasi vežėjai. Jo privalumai – didelė manevro laisvė, galima pristatyti didelius kiekius prekių, atkabinti ir palikti krovinį užsakovui. Be to, kelių vilkikai gali vilkti ne vieną, o kelias ir daugiau sukabintas priekabas. Dėl tokio patogaus prekių gabenimo būdo vilkikai – dabar viena populiariausių transporto priemonių rūšių. Mascus galite rinktis iš daugiau nei 13 tūkst. naudotų vilkikų skelbimų.

  Vilkikų rūšys

  Vilkikai gali turėti daug ašių, nelygu kokios apkrovos pageidaujate. Ašių tiltų konfigūracija gali būti įvairi. Dažniausiai pasitaikantys tipai yra: 4x2, 6x2 ir 6x4. Tiesa, kai kurie gamintojai siūlo ir 6x6, 8x6, 8x8, 10x8, net 10x10 variantus. Europoje dažniausiai naudojama 4x2 ir 6x2 ašių tiltų konfigūracija. Užpakalinė ašis kartais gali būti pakeliama, kai krovinys yra lengvas, kai vilkikas važiuoja be priekabos. Vilkiko vairuotojo kabina dažniausiai yra vienu ar daugiau gultu. Miegamoji vieta būna įrengta arba užpakalinėje kabinos dalyje, arba viršutinėje. Vilkikų kabinos gali būti su varikliu priekyje arba apačioje. Vilkikai su varikliu priekyje, kaip daugumoje automobilių, paplitę Šiaurės Amerikoje. Vilkikai su kabina virš variklio (vilkikai plokščiu priekiu) su vairavimo vieta ties priekine ašimi – plačiai naudojami Europoje ir Japonijoje. Tokių vilkikų privalumai – geras matomumas, manevringumas. Variklis pasiekiamas vairuotojo kabiną pakeliant.

  Vilkikų parametrai

  Vilkikai paprastai yra varomi dyzeliniais varikliais. Jų galia gali svyruoti nuo 250 iki 680 arklio galių (AG), transmisija – nuo 8 iki 16 pavarų. Kiti svarbūs vilkiko parametrai: variklio darbinis tūris, transmisija, emisijos klasė, atstumas tarp ratų, priekinių ir galinių padangų dydžiai, priekabų tipai. Vilkikai būna aprūpinti borto kompiuteriais, oro kondicionieriais, elektriniais veidrodėliais, su šaldytuvais, rūko žibintais, keliais kuro bakais, ABS (stabdžių antiblokavimo sistema), pagalbiniu šildymu ir kitais priedais. Mascus galite rasti populiariausius vilkikų gamintojų Mercedes-Benz, Volvo, Scania, MAN modelius. Populiariausi Mercedes-Benz vilkikų modeliai yra: Actros, Axor, 1844 ir kiti; Volvo - FH13, FH12, VNL64T, FH500; Scania - R440, R420, R480; MAN - TGX18, TGX 18.480, TGA18, TGX18.

  Kaip parduoti naudotą vilkiką?

  Norėdami parduoti naudotą vilkiką turite užsiregistruoti Mascus kaip įmonė arba kaip fizinis asmuo. Tai padarysite greitai ir nemokamai. Registruoti vartotojai gauna papildomą funkcionalumą. Pavyzdžiui, gali lengviau ieškoti ir palyginti kainas. Jei ketinate skelbti arba pirkti naudotus vilkikus reguliariai, užsiregistruokite kaip platintojas.

  Kaip nupirkti naudotą vilkiką?

  Kiekviename skelbime galite rasti kontaktinius jį parduodančio asmens ar įmonės duomenis: vardą ir pavardę, bendrovės pavadinimą, telefoną, elektroninį paštą. Norėdami išsiaiškinti detales apie prekę, susisiekite su pardavėju. Jei Mascus nerandate jums tinkančių naudotų vilkikų skelbimų, siūlome pasinaudoti ir įdėti pirkimo užklausą – ji pasieks visus Mascus registruotus vartotojus, kurie siūlo naudotus vilkikus. O platintojai, kurie turės jums tinkamų pasiūlymų, galės susisiekti su jumis tiesiogiai.